Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rashford i Greenwood kad igraju sami u napadu je problem jer niko od njih dvojice ne utrcava u 16m. Imali smo dobru akciju Pogbe i Bruna i onda Greenwood na 25m od gola a Rashford tek krece da ubrzava sa 20m lad je Bruno vec uputio loptu unutra. Steta pa nema Kavanija u ovom mecu.

    Bar ne gubimo na poluvremenu i igramo okej, disciplinovano. Nece smjet Ole da rizikuje i da uvede do 65 min Marsijala osim da Siti povede
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • A u pm, bice ofsajd
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ovo je ofsajd, ali Walker je kralj glupih penala. Kad god je napravio penal, bio je prilično glup. A često ih pravi...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja ne verujem da on ovoliko forsira Mektomineja. Lik je za prosecan tim u najboljem slucaju. Nista ne nudi.

          Comment


          • Lepo Junajted izolovao KDB-a. Ugasili su ga iz utakmice. Kriminal je da nema mesta u ovom timu za Bernarda.

            Ne postoji tim u PL koji više muči Siti od Junajteda. Mi umemo lepo da odigramo, ali Junajted ih stalno muči.

            Pogba me prijatno iznenadio u ovoj tekmi.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Taman uspostaviom lepo drzanje lopte, i onda ovaj Scholes-Neymar proba neki no look long mary pas, i ubije nam ritam...

              Comment


              • Koliko puta smo iz zadnje linije mogli da gurnemo loptu u sredinu, ali Lindelof i Shaw nemaju hrabrosti za to a i ne veruju igracima ispred sebe. Ne veruju Mektomineju, Fredu, Pogbi, Rasfordu...Jako je bitno da se veruje saigracima, to unapredjuje tim. Nazalost nasi igraci ne veruju dovoljno saigracima.

                Comment


                • Shaw je glup i nelukav igrac. Plus je poplasen. Uzdrmana bukva od igraca.
                  Mozda me od svih i najvise frustrira.

                  Comment


                  • Najgori derbi u poslednje vreme. Bolje da su se dogovorili pre tekme po bod i da ne igraju uopšte.

                    Mogao je vala Ole da ubaci Van de Beka da malo osveži sredinu. A i Pep da izbaci Sterlinga...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Pa sad ovde, VDB bi mogao da udje samo umesto Bruna. A da menaj Bruna, yeah sure...

                      Comment


                      • Taman rekoh imam sta da gledam do madridskog derbija, kad ono bolje da nisam. Bez publike je ionako lose gledat, neki los osecaj, jos kad ovako odigraju ubiju svaku zelju za pracenjem.

                        Comment


                        • Kukavicki sa obje strane, to pokazuje i broj izmjena!
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kakav Madridski derbi, cekamo Everton-Celsi.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Cekala sam kraj meca da kazem: i ostade Ole
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nešto slično onom 0-0 derbiju iz jeseni 2015, tadu su Pelegrini i Van Gal vodili ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X