Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paklen dribler

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Koja je zver ovaj Traore. Prosto vidiš da se defanzivci useru kad vide njega da ide na njih. 1vs1 jedino može on sam sebe da zaustavi sa nekim glupim potezom. Kad bi dodao još malo mozga u ovu brzinu i mišiće, pfff...Mnogo im fali Himenez.

      Griliš me malo nervira sa ovim foliranjem. Da ga tuku, tuku ga, ali preteruje.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Majk Din [emoji38]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zato ne igras u Barsi vise
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ccc sta uradi Semedo

            Comment


            • Odigrase mec Serie B iz 90-ih Wolves i Villa.

              Comment


              • Aee vise sviraj kraj
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Grilis se mnogo prenemaze i prosle me nervirao zbog istog ponasanja.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni je Grilis oduvek antipatican, bas nekako odvratan lik.
                    Zato ga i nemam na fantaziju

                    Nego kako stojis Olja ovo kolo u Fantaziju, ima li nade za tebe?

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Drzak je. Što je ponekad dobra stvar u fudbalu. Ali on često pređe na onu lošu stranu drskosti. A i nervira me kad vidi da nema prolaz pa se zabije u igrača, kuka i traži faul. Ne možeš da se trudiš da budeš šmeker na terenu i da radiš to.

                      Sa druge strane, sviđa mi se samouverenost. Kako lepo koristi telo prilikom driblinga. On nije nešto brz, ali je prilično balansiran. Može lako u mestu da prevari igrača.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma da, samo previse preteruje, nije bas toliko odrvratan.

                        Mehh, onako Pixi, not great not terrible
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nema nikakav intenzitet ovaj mec, kao da imaju trening utakmicu, i jedni i drugi poklanjaju lopte, nema nikakve borbe.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Steta pa je u ovom terminu ovaj mec, da je od 21h bila bi odlicna uspavanka.

                            Je... ti ovakav derbi
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sta ne iskoristise Marez i De Brujne

                              Comment


                              • Definitivno je Fred najvazniji igrac Uniteda. Bez njega smo tim koji u svakom trenutku moze da zalici na bandu, gde ne znas sta se desava u sredini, i gde je neka puka improvizacija na kvalitet nekih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X