Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Koja je nagrada, ako je nagrada da Ukisa kaze ono sto duboko misli u sebi da je Van Dijk najbolji stoper svih vremena, prihvatam igru.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • #92
      Tebi je Van Dajk bolji igrač od Serhia Ramosa? Stvarno?

      Comment


      • #93
        Jel ovo merodavno Sovice?

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • #94
          Originally posted by Cassius Clay View Post
          Tebi je Van Dajk bolji igrač od Serhia Ramosa? Stvarno?
          O da, sto ne znaci da ti moras da se slozis sa tim. Ja postujem tvoje misljenje, ne moramo svi isto razmisljati i ne moraju nam svima biti isti kriterijumi, zar ne.
          Ja Ramosa organski ne podnosim, tako da i to verovatno ima uticaj na donosenje moje odluke.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • #95
            Losi ti izvor, Blackburn ima 12 trofeja, 3 titule prvaka, 8 kupova i jedan CS.

            Ako cemo da koristimo trofeje kao merilo onda je Mourinho najbolji menadzer u EPL i tesko da ce ga iko ikada stici.

            Ja ti od srca zelim da ponovite uspeh iz sezone 1961-62.

            Comment


            • #96
              Pa znam ali jesi li ti svestan da kad je Ramos igrao El klasiko da je ovaj bio u tatina muda?

              Ima u GOAT argumentima i dugotrajnost sigurno. Čovek prošle sezone doneo titulu Realu maltene nekim golovima. Neozbiljno tako reći kao, e Van Dajk goat.

              Comment


              • #97
                Murinjo je najveci, ali ne i trenutno najbolji. A Pepu nedostaje jedan trofej da stigne Murinja, tako da to vrlo brzo moze da se promeni.
                Jbg ovo je skysport, jel su i oni LiVARpulski nastrojeni? Da znam za ubuduce da ne kacim nista njiovo...

                Evo linka:
                https://www.skysports.com/football/n...urs-in-england

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 12-09-20, 23:31.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Pa znam ali jesi li ti svestan da kad je Ramos igrao El klasiko da je ovaj bio u tatina muda?

                  Ima u GOAT argumentima i dugotrajnost sigurno. Čovek prošle sezone doneo titulu Realu maltene nekim golovima. Neozbiljno tako reći kao, e Van Dajk goat.
                  Od svih stopera koje sam ja gledao, od neke 98'/99'. Nisam gledao kompletnijeg stopera od Van Dijka, bilo je stopera koji su u nekom segmentu bili bolji ali kao ceo paket niko. Bilo je ubica kao sto su Vidic, Stamm, Nesta i oni su bili brutalni defanzivci ali Van Dijk je mnogo vise od samo defanzivca. Ferdinand i Kompany su mi najblizi Van Dijku, ali ja u obzir uzimam i to u kakvoj su sredini njih dvojica igrali i u kakvu sredinu je dosao Van Dijk. Pritom ove paseve ala Scholes i Gerrard nisam vidjao da neki stoperi ovako gadjaju, i da posle njihovih pasova dodje do situacija za gol. Covek bukvalno jednim dodavanjem izbaci celu odbranu. Tehnicki najpotkovaniji stoper koga sam gledao.


                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • #99
                    Nisi gledao Kumana,Rajkarda,Zamera,pa onda Maldini,Jero,Blan,Kanavaro...a ako volis bas te stopere koji su jaki na lopti onda od Mihajlovica nije bilo boljeg stopera,s njim je bilo drugih problema,ali s loptom je gadjao u trepavicu,kao i Kuman,a gde su njihovi slobodnjaci,to nije branilo ni tri golmana.

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Pa znam ali jesi li ti svestan da kad je Ramos igrao El klasiko da je ovaj bio u tatina muda?

                      Ima u GOAT argumentima i dugotrajnost sigurno. Čovek prošle sezone doneo titulu Realu maltene nekim golovima. Neozbiljno tako reći kao, e Van Dajk goat.
                      Ramos da nije davao bitne golove, popularno misljenje bi bilo da gleda Varanu u ledja koji tek ulazi u prajm. Nemam nikakve sumnje da ce Varan kad se obojici karijere zavrse da bude ispred Ramosa.

                      Comment


                      • O većini stopera koji se pominju u prethodnim postovima vec se sve zna, dostigli su svoje vrhunce, historijski su kompletirani i nemoguce ih je porediti sa Van Dijkom, koji ima jos dobrog vremena da pokaze ko je i sta je. Holanđanin ako uđe u neku povredu, pad forme ili bilo čega, za 10 godina ce biti zaboravljen i sjećati cemo ga se riječima "znate onih par sezona kad je van Dijk razvaljivao kao Nesta".

                        Trenutno je varljivo i zanosito. Vidjeti cemo sta ce se desiti kada i ovaj okaci kopacke o klin.
                        sigpic

                        Comment


                        • Varan je baš rupica vrlo često. Ne može on bez Serhia da prdne.

                          Comment


                          • Đorđe Serpak je najbolji DC svih vremena... Kraj price.

                            Comment


                            • Since the start of the 2018-19 season, no player has made more errors leading to goals than Virgil van Dijk
                              What a waste of money

                              Comment


                              • Leeds iako je dao 3 gola, po mnogim analiticarima je imao xG od 0.25 do 0.6, u zavisnosti od kriterijuma po kojima su racunali.

                                Po Caleyu LFC neracunajuci penale imao 1.5, a sa penalima preko 3.1.

                                Comment

                                Working...
                                X