Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matic vise nije PL nivo(ni za bilo koji tima u ligi), Fred nema bas najbolju tekmu, Bruno je imao i losije utakmice u prethodnom periodu, ali se opet glupira...

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Nemanja Gudelj je doktor fudbala za ovog nesrećnog Matića.
      0 kreativnosti, 0 defanzivno.
      Nije ni čudo što je Mančester tako nisko pao kada prave ovakve promašaje kod dovođenja igrača.
      Ovo je tacno.

      Comment


      • Zasto Freda?!

        Jebo te Matic raspadotina

        Comment


        • Cavani je kao onaj lik sto je dosao da igra fudbal sa ljudima sto igraju ceo zivot i trenirali su ga. On trenirao basket, ali kapira fudbal

          Comment


          • Bravo momci, pade mocni WBA
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Moram priznati da mi Murinjo posle toliko godina postaje simpatičan. Nije to onaj stari, toksični, nedopadljivo arogantni Portugalac. Naravno, može biti da je tako jer stvari trenutno idu odlično po njega, ali i iskreno verujem da se promenio. Adaptirao, ako je promenio teška reč.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Jos samo da pocne da korsti brigu o pravima hotelskih radnika na bliskom istoku kao marketing i sopstvenu promociju pa da kazemo da je super.

                Comment


                • Last edited by Brian McShtull; 22-11-20, 10:22.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Lepa akcija Fulama, obecava ova utakmica.

                    Comment


                    • Originally posted by Van Strike View Post
                      Pa ne mogu reci da sam ih volio jer su bili veliki rivali Utd ali svakako da je bilo veliko postovanje.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Fulam treba da ispadne kad ovako ispod izvode kaznene prekršaje.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Pa ne mogu reci da sam ih volio jer su bili veliki rivali Utd ali svakako da je bilo veliko postovanje.
                          Slazem se, kako da volim coveka koji je dao gol i izbacio Wednesday is EPL.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Pa ne mogu reci da sam ih volio jer su bili veliki rivali Utd ali svakako da je bilo veliko postovanje.
                            Postovao. Vieira mi je npr posle Scholes-a najbolji veznjak u istoriji PL-a. I ta prica, Lampard-Gerrard-Scholes apsolutno nema smisla, jer jedini koji iole moze da poredi sa Paul-om je Vieira, tj u slicnoj ligi su. Ajde da vidimo kako ce KDB da izgura tu, i on moze u taj second taul sa Vieirom. Niko nije kao Paul

                            Inace nisam voleo neke igrace iz tog tima jer su bili perfidne, prljave ljige. Mnogo mi je drazi npr Suarez nego Bergkamp (koji je majstorcina, ali smrad od coveka).
                            Ljungberga sam naravno obozavao, Wiltord mi je bio gotivna bratina.
                            Henry u percepcijiljudi kao neki gospodin, to mi je jedna od vecih prevara veka...

                            Comment


                            • Haller

                              Comment


                              • Arteta mi je onako bez konkurencije najgori trener u istoriji premijer lige.

                                Comment

                                Working...
                                X