Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taktika Artete je uzasna,Aubu bezveze trosi na krilu,a ubijao bi sa Lakazetom napred,Lakazet ume da odigra u prostor,predribla igraca a ovaj je brz ko metak i ima vrhunsku zavrsnicu,Vilijana da stavi na desetku i da vidis kako bi igrali fudbal. Ovo sto sad igraju Vilijan i Auba bolje da nisu na terenu.

    Comment


    • Pa romb mozes da igras protiv nekih timova, ali kao neko primarno resenje tesko da moze da funkcionise. Ne znam ni da li uopste neko od jacih timova igra romb kao primarno resenje. Ima romb svoje prednosti, ali ima i mane.

      Comment


      • Kakav sut Vilijana

        Comment


        • Anceloti je sa tom taktikom proslavio Milan,nego se sad trener uhvatilii ko pijan plota za dve taktike,kao da je zabranjeno igrati sa dva napadaca.

          Comment


          • Koliko oscilacija u igri svih klubova. Taman sam se ponadao da je Arsenal usao u malo bolju formu kad ono.

            Samo je Liverpool konstantno dobar, definitivno najbolja ekipa u ligi, mozda je onih +15 koje sam predvideo malo.

            Comment


            • Igraci Utd su specijalisti da od nekih ekipa naprave nesto sto nisu. AV ih razbi
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Svaka cast Vili, mnogo gotivna ekipa.

                Comment


                • Od Gaskojna nisam video bolje tehnicki potkovanog Engleza od Grilisa,mozda malo vise davi loptu nego sto treba ali je opasan sa loptom u nogama,dribla,sutira,dodaje,sve radi na terenu.

                  Comment


                  • Dok cekamo da "big six" predlozi i ukidanje FA Cupa

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ja nisam za ukidanje tih kupova. Imaju mi mnogo vise smisla nego li ova liga nacija. Nigde se ne predvidja obaveza klubova da igraju sa najjacim sastavom u kupovima, tu je izbor na treneru.

                        Sa jedne strane to je prilika za siromasnije klubove iz nizih rangova da ugoste jedne od najvecih timova Engleske i zarade koliko nisu zaradili za godinu dana. Sa druge strane to je prilika za igrace koji ne dobijaju sansu u ligi i evropskim takmicenjima.

                        Comment


                        • Slažem se. Liverpul već par godina izvodi klince na teren za liga kup. Po meni je to odlično iskustvo za njih. Realno gledano, to je najnebitnije takmičenje koje postoji. Ne shvataju ga ozbiljno ni Čempionšip klubovi. Ali nema potrebe za ukidanjem. Jednostavno izvedeš klince, pa šta urade.

                          FA kup je svakako važnije takmičenje, i mislim da je važno za jednu zemlju da ima takmičenje u kom je moguće da jedan mali klub iz ko zna kog ranga takmičenja ima mogućnost(iako je mala) da proba da igra protiv najboljih u zemlji. Kome se ne sviđa, opet jednostavno izvede miks dece i prvotimaca kojima trebaju utakmice.

                          Što se tiče 5 izmena, ne treba komentarisati. Englezi su uvek bili budale. Teško će se to promeniti, koliko god kukali Klopp i Gvardiola. I to pravilo da tim igra sredu veče LŠ, pa dobije termin u pola 2 u subotu da igra utakmicu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Ja nisam za ukidanje tih kupova. Imaju mi mnogo vise smisla nego li ova liga nacija. Nigde se ne predvidja obaveza klubova da igraju sa najjacim sastavom u kupovima, tu je izbor na treneru.

                            Sa jedne strane to je prilika za siromasnije klubove iz nizih rangova da ugoste jedne od najvecih timova Engleske i zarade koliko nisu zaradili za godinu dana. Sa druge strane to je prilika za igrace koji ne dobijaju sansu u ligi i evropskim takmicenjima.
                            Mikimaus kup ne igraju non-league timovi, tako da to da siromasni uzimaju nesto nije slucaj u ovom takmicenju. Pritom dobijas mogucnost da napravis bolji raspored, dobijas puno termina. Mozes i FA cup da pomeras da krece od novembra/decembra za PL timove.

                            Pogotovo sad u ovoj sezoni kada se igra na svaka 2 dana, su mogli izbaciti to besmisleno takmicenje.




                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Posto me ovaj sto me ne ferma ni dva posto proziva red je da mu i odgvorim.

                              Imali su priliku na pocetku sezone da izglasaju pravila, i mene je zacudilo sto nisu izglasali PET izmena jer je situacija drugacija u odnosu na normalnu sezonu i po mom misljenju gadno su se zajebali. FA je mogao sam da odluci pet izmena, samo za ovu sezonu, a ne tri. Pa moj Wednesday je pre mesec dana na jednom mecu ostao bez 3 centarhalfa a dan pre toga na treningu bez cetvrtog.

                              Sto se Liga kupa tice sad ga nisam ni pomenuo, video koji sam postavio je sa meca FA Cupa pomoglo bi ti da citas sta se napise pre nego sto me optuzis za nesto.
                              Inace ne bih imao nista protiv da mu se promeni format, da se klubovi koji igraju UEFA takmicenja ukljuce jos kasnije ili da jednostavno ubace U23 timove kao sto je slucaj u takmicenju koje se zove EFL Trophy i u kojem vec igraju U21 timovi.

                              Nikako ne razumem zasto se neki zalazu za ukidanje Community Shielda na primer.

                              Ja razumem da bi ti najvise voleo da idioti iz Fenway sports grupe odredjuju pravila igre, ali na tvoju veliku zalost pitaju se i drugi.

                              Inace najuspesniji klub u Mikimaus kupu je Mikimouse klub sa osam trofeja

                              PS sirenje informacije nijie SPAM, SPAM je zloupotreba eloktronskih sistema u svrhu slanja nezeljenih masovnih poruka bez ikakvog kriterijuma.
                              Last edited by belgrade_owl; 09-11-20, 15:30.

                              Comment


                              • Originally posted by Van Strike View Post
                                Mikimaus kup ne igraju non-league timovi, tako da to da siromasni uzimaju nesto nije slucaj u ovom takmicenju. Pritom dobijas mogucnost da napravis bolji raspored, dobijas puno termina. Mozes i FA cup da pomeras da krece od novembra/decembra za PL timove.

                                Pogotovo sad u ovoj sezoni kada se igra na svaka 2 dana, su mogli izbaciti to besmisleno takmicenje.




                                Sent from my motorola one action using Tapatalk

                                Ja sam govorio o kupovima u mnozini, ne o tom kupu kupova samo ili kako se vec zove. Oni su narod cije je drugo ime tradicija i ne verujem da ce ga ukinuti. Posebno ne na jednu sezonu. To se ne uklapa sa njihovim sistemom vrednosti. Meni licno je to simpaticno takmicenje kada nema ls, a ima prenosa na tv. Prilika za promociju nekih novih klinica, za hvatanje forme igraca koji su izasli iz povreda, igraca koji ne dobijaju sansu u ligi. Veci timovi imaju dovoljno siroke rostere da mogu da odmore prve postave, ovi manji ne igraju evropu, pa im nece nista faliti da igraju po dve tekme nedeljno kao i engleska druga liga gotovo citave sezone. Sa druge strane tu su i pare od karata i tv prava.

                                A sto se tice uticaja tog kupa na evropska takmicenja u evropi, ja tu jedino vidim uticaj sto igraju ligu u sred Nove godine kada je niko ne igra.

                                Comment

                                Working...
                                X