Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bod ko kuca, realno Siti je najjaci tim trenutno u ligi.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Kad je i bio igrac? On je meni oduvijek ko muva bez glave a s obzirom da je u Sitiju, morao je dat ponekad i neki gol ali generalno mister promasaj
      Nije ni meni bio neki wc igrac, ali imao je on uspone, dok je ovo vec duze vreme u konstantnoj silaznoj putanji sa formom.

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Kolko je ovaj Sterling propao
        Ja ne znam ko ga drzi u timu ..... Znaci klupa do kraja sezone, pa onda prodaja .... Ima srece sto mu ja nisam trener
        Jebel li ga u usta glupa. Ali realno koliko se puta Liver izvlacio ovako protiv Sitija, niko Kevinu nije kriv, sto ne ume da da gol iz penala - jebem i njega u usta.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ja ne znam ko ga drzi u timu ..... Znaci klupa do kraja sezone, pa onda prodaja .... Ima srece sto mu ja nisam trener [emoji3][emoji3][emoji3]
          Jebel li ga u usta glupa. Ali realno koliko se puta Liver izvlacio ovako protiv Sitija, niko Kevinu nije kriv, sto ne ume da da gol iz penala - jebem i njega u usta.
          KdB je Liverpulcanin stari, ljubim ga u nogu zlatnu.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ja ne znam ko ga drzi u timu ..... Znaci klupa do kraja sezone, pa onda prodaja .... Ima srece sto mu ja nisam trener [emoji3][emoji3][emoji3]
            Jebel li ga u usta glupa. Ali realno koliko se puta Liver izvlacio ovako protiv Sitija, niko Kevinu nije kriv, sto ne ume da da gol iz penala - jebem i njega u usta.
            Sandu, ovi tvoje se i ne cimaju oko prvenstva. Oni idu na LS ako uspiju.

            Dosta los pristup su imali na vec nekoliko utakmica ove sezone. Mozda je to i realnost ove ekipe i da su se istrosili prije 2 i 3 sezone i da je doslo do zamora od Pepa
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ja ne znam ko ga drzi u timu ..... Znaci klupa do kraja sezone, pa onda prodaja .... Ima srece sto mu ja nisam trener
              Jebel li ga u usta glupa. Ali realno koliko se puta Liver izvlacio ovako protiv Sitija, niko Kevinu nije kriv, sto ne ume da da gol iz penala - jebem i njega u usta.
              Koliko me secanje sluzi, on je i najbolje partije pruzao dok nije imao zacementirano mesto u prvih 11, kada je Pep znao njega ili Sanea na klupu da stavi.

              Comment


              • Ne bi ovo deset golmana odbranilo. Smiješna liga sa VAR odlikama
                sigpic

                Comment


                • Iskreno imali smo srece. Ono je bio topovski sut u ugao samo je raspalio po lopti. Barkli je ipak omeo golmana iako ne bi uspeo da odbrani

                  Sent from my MI 9T using Tapatalk
                  Last edited by krele90; 08-11-20, 19:35.

                  Comment


                  • Jedina razlika je u tome da li bi Leno vidio ili ne bi vidio gol. Leno nije vidio golcinu, sviraj Ofsajd. Bukvalno tako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel ste videli sto se Ole zalio posle meca na raspored, ja sam mislio samo Klopp se zali na raspored. Ali sramota da Siti i Liverpul koji su igrali u utorak mogu da igraju u nedelju, a Junajted koji je igrao u sredu(i to u Turskoj) igra prvi mec u subotu.


                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Jel ste videli sto se Ole zalio posle meca na raspored, ja sam mislio samo Klopp se zali na raspored. Ali sramota da Siti i Liverpul koji su igrali u utorak mogu da igraju u nedelju, a Junajted koji je igrao u sredu(i to u Turskoj) igra prvi mec u subotu.


                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Zali se taj tvoj i na travu, na vjetar, na vremensko doba, dal je dan ili je noc tako da mani se toga.
                        Igrali u nedelju popodne, pa LS u srijedu i onda najraniji termin u subotu. Presmijesno i drago mi je sto je prigovorio
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ole je za ovog Artetu novi Lipi licno,znao je i da dobije neke vrhunske timove,da mu cak ekipa igra dobro na terenu,a ovaj Arteta iz utakmice u utakmicu ubija fudbal.

                          Comment


                          • Bas se nista nije dobilo sa ovim Vilijanom, samo bacena velika plata naredne tri godine. Bice zamena za Ozila kad ovaj ode na leto.

                            Comment


                            • Sta moze Viljan kad Arsenal igra u nekom bloku defanzivno koji obavezno bude probijen,pola utakmica izgubise golom u 85.minutu. Sramota na sta lici Arsenal od odlaska Vengera,Ozil bi i ovakav bio najbolji igrac Arsenala,nema ko da osmisli akciju.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Sta moze Viljan kad Arsenal igra u nekom bloku defanzivno koji obavezno bude probijen,pola utakmica izgubise golom u 85.minutu. Sramota na sta lici Arsenal od odlaska Vengera,Ozil bi i ovakav bio najbolji igrac Arsenala,nema ko da osmisli akciju.
                                Pa tesko da bolju ekipu mozes da sastavis od postojecih igraca Arsenala. Venger je tu najvise zajebao sa Ozilovim ugovorom koji je kamen oko vrata za svaki prelazni rok, plus dovedes Laku i Aubu, a ne mogu zajedno da igraju u vrhu napada.

                                Comment

                                Working...
                                X