Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    City celu sezonu igra bez napadača pa su skupili 11 bodova iz 6 utakmica u ne tako lakom rasporedu.

    Ovi su kukali kad se povredio VVD, mislio sam da treba nekome saučešće izjaviti, a bez njega su još uvek neporaženi i imaju dovoljno kvaliteta da igraju na gol više.

    Sumnjam da iko osim Spursa i eto možda Chelsea može daleko bez glavnih igrača.

    Verovatno ce Chelsea sad sa Zijehom biti bolji.
    Pa Junajtedu oduzmi Pogbu i De Heu i bice bar 20 posto bolji . Moze Siti nekako bez napadaca, ali bez De Brujnea tesko trenutno. Kao sto tesko i Liverpul moze bez Salaha ili Manea. U svakom timu ima nekih igraca koji cine kostur tima i bez kojih to nije to na terenu.

    Comment


    • Čelzi se savršeno pojačao, imaju ama baš sve, uključujući i normalnog trenera, ofanzivno orijentisanog.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Pa Junajtedu oduzmi Pogbu i De Heu i bice bar 20 posto bolji . Moze Siti nekako bez napadaca, ali bez De Brujnea tesko trenutno. Kao sto tesko i Liverpul moze bez Salaha ili Manea. U svakom timu ima nekih igraca koji cine kostur tima i bez kojih to nije to na terenu.
        Mislim da su jednom trenutku i Salah i Mane bili povredjeni kad su uzeli LS, Origi odigrao dva najbolja meseca u zivotu, ne smem da se zakunem

        Comment


        • Fulham ugazi WBA

          Comment


          • Kakva raketica [emoji573][emoji573]

            Comment


            • Svakako sa Jotom nedostatak jednog od ove dvojice na odredjeni period moze biti pokriven. Ali ja mislim da je Jota dobra opcija sa klupe, i zbog toga je toliko jako oruzje.
              A Liverpul bez Van Dijka cemo videti u naredna dva meca, kada protivnicu budu napadali. Ne mozemo uzimati kao uzorak utakmice kod kuce protiv WHUa i SU, koji su dosli da odbrane gol. A i pored toga su mogli do boda.
              Siti je osvojio PL bez KdBa, ali njima fali B.Silva. Sta se sa njim desava ja ne znam, ali znam da ga je Pep redovno vadio iz igre i kad je bio dobar ili je pocinjao sa klupe.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 02-11-20, 18:44.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • WBA izgleda kao neka ekipa sastavljena od U19 igaraca, potpuno nespremni da pariraju suparnicima u PL. Fizički bas inferiorni u odnosu na Fulam, u duelima izgleda kao da igraju sa nekim klincima.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Mislim da su jednom trenutku i Salah i Mane bili povredjeni kad su uzeli LS, Origi odigrao dva najbolja meseca u zivotu, ne smem da se zakunem
                  Nisu. Protiv Barselone u revansu nisu igrali Salah i Firmino. Salah je igrao u prvom mecu. U finalu su bili kompletni.


                  Mane je po mom misljenju mnogo bitniji igrac za Lpool od Salaha, iako suve brojke to ne potrvrdjuju. Pogotovu ove i prosle sezone, mnogo vecu razliku pravi u polju.

                  Fabinjo je isto veliki gubitak, srecom nije na duze povredjen.
                  Last edited by mark !t zer0; 02-11-20, 19:23.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Evo jedan podatak koji povezuje Wednesday i Liverpool.

                    Comment


                    • Comment




                      • Pa i nije lose.
                        Ima i vise pobeda od Kloppa u prvih 100 utakmica.

                        Comment


                        • Premier league sides current home unbeaten runs

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ja baš volim ovakve grafike, i uvek ih tražim po netu. Dodao bih na ovo još ova tri.







                            Zanimljivo mi je koliko je po ovome Arsenal popravio odbranu. Sa druge strane, napad ne stvara dovoljno šansi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nego limune, sad me podsetiste, gde su ti oni grafikoni i koeficijanti srece?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • @Zola, da bas su sredili odbranu, najmanje primili u ligi, a zavrsili sa Sitijem, Junajtedom, Lesterom i Liveprulom za ovu polusezonu.

                                Bellerin se cini kao dobra opcija za FPL, imaju i solidan raspored.

                                @Olja,
                                Bice, jos neko kolo da se odigra pa da se sumiraju utisci.

                                Evo kako bi tabela izgledala da VAR nije menjao prvobitne odluke:

                                Comment

                                Working...
                                X