Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako ovo nije faul, ja onda stvarno ne znam...

    Gleda VAR i opet pogrijesi. Koja komedija hahahahahahahahhahha

    Comment


    • Smehotresna olimpijada.

      Comment


      • Ovaj VAR je samo gubljenje vremena,kad je sudija poslat da pokrade za velike klubove to ce da uradi pa makar kamera pokazala hiljadu ofsajda,polomljene noge...

        Comment


        • Murinjo je bedan trener i njegov Totenhem je bedan tim, i to je suština, a ne ove gluposti očigledno nejasne i pre svega pogrešne i naopake primene video tehnologije u fudbalu.
          Inače puštanje igre kod ovog konkretnog starta je sasvim ok, sudija je pravilno procenio iskrenu nameru i pre svega pogođenu loptu od strane plavog igrača.
          Last edited by La Jugoslavia; 01-11-20, 20:41.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Meni ovo izgleda kao da Murinjo ide po titulu ove sezone, ne bih se iznenadio da se to dogodi. Ne vidim ko bi drugi mogao da osvoji, svi katastrofalni, ne zna se ko je gori.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Gareth Bale back at Tottenham [emoji846]
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment




              • Nema jaceg fan kanala od aftv, kakvi su to ludaci.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Van Strike View Post
                  Meni ovo izgleda kao da Murinjo ide po titulu ove sezone, ne bih se iznenadio da se to dogodi. Ne vidim ko bi drugi mogao da osvoji, svi katastrofalni, ne zna se ko je gori.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Pa nisu ni Sparsi nesto impresivni. Po individualnom kvalitetu trebali su da napune Brajton, posebno ako se uzme u obzir sporost odbrane Brajtona. Bice ovo jedna od najujednacenijih sezona kako mi se cini, sto je dobro za ljubitelje fudbala i PL. Ako Arsenal moze da bude ekipa sa najmanje primljenih golova posle sedam kola, onda i Sparsi mogu do titule, posebno ako Bejl klikne .

                  Cini mi se da sve vise dolazi do izrazaja ta velika finansijska sredstva koje dobijaju svi klubovi u PL, i da je to ujedno i faktor koji je uticao na ujednacenost timova, pored slabljenja ovih najjavih ekipa i pehova koji suu ih zadesili izmedju ostalog. Ali ako se ovako nastavi, bice ova liga pravi mali NBA, ako je ne unisti ta evropska super liga o kojoj se suska i za koju se nadam da nikad nece biti osnovana jer bi sahranila fudbal i samu draz koju ova igra donosi.

                  Comment


                  • Za Partija se očekivalo da dominira ali mislim da niko nije očekivao ovakve partije Gabrijela na početku svoje PL karijere. Decko je nezamenljiv.

                    Sent from my MI 9T using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Pa nisu ni Sparsi nesto impresivni. Po individualnom kvalitetu trebali su da napune Brajton, posebno ako se uzme u obzir sporost odbrane Brajtona. Bice ovo jedna od najujednacenijih sezona kako mi se cini, sto je dobro za ljubitelje fudbala i PL. Ako Arsenal moze da bude ekipa sa najmanje primljenih golova posle sedam kola, onda i Sparsi mogu do titule, posebno ako Bejl klikne .

                      Cini mi se da sve vise dolazi do izrazaja ta velika finansijska sredstva koje dobijaju svi klubovi u PL, i da je to ujedno i faktor koji je uticao na ujednacenost timova, pored slabljenja ovih najjavih ekipa i pehova koji suu ih zadesili izmedju ostalog. Ali ako se ovako nastavi, bice ova liga pravi mali NBA, ako je ne unisti ta evropska super liga o kojoj se suska i za koju se nadam da nikad nece biti osnovana jer bi sahranila fudbal i samu draz koju ova igra donosi.
                      Ma jok, evo polako Everton i Villa padaju, Celsi i Siti hvataju formu. Formira se top6 koji je otprilike i bio ocekivan pre sezone. Puno faktora je imalo uticaj na pocetak ove sezone i ovakav izgled tabele, ali ce se sigurno do kraja novembra stvari vratiti u normalu. Za top6 se mozda moze reci da ce biti ujednaceniji nego prethodnih sezona.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Everton je pao jer nema Dinja i Hamesa da serviraju lopte Calvertu, plus povrede Kolmana i Ricarlisona, za Vilu je manje vise ocekivano. Nece vise postojati veliki jaz izmedju velike sestorke i ostatka lige. Everton i Vulfsi su legitivni konkurenti da napadnu mesto koje vodi u evropu. Lids je pravo osvezenje, Sautempton i Vila sa svima mogu da igraju fudbal, Njuka solidno igra. Polako smo od velike 4 dosli do velike 6, a sada se vec pravi velika 8, a cenim da ce se broj odlicnih timova dodatno pojacavati u narednim sezonama.

                        Comment


                        • Nijedna ekipa nema dubinu da se takmici sa Liverpoolom i City-jem, svi zavise od par igraca sto se da videti na primeru Evertona.

                          City deluje kao tim koji je usao u kolotecinu i koji ne moze da nadje motivaciju za ovo takmicenje, njima i trece-cetvrto mesto radi posao.

                          I dalje sam ubedjen da ce ovi odbraniti titulu i to sa nekih 15 bodova prednosti u odnosu na ostale, pobedjuju i kad igraju lose, van forme... to je sampionski materijal. Arsenal, Spursi i Chelsea deluju kao ekipe koje mogu do top cetiri, ovo ostalo je suvi prosek.

                          Cak ni borba za opstanak nece biti toliko zabavna jer se sve vrti oko 4-5 timova, jos ako WBA danas pobedi Fulham bice nekome potrebna fantasticna serija da bi dosli do opstanka.

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kako Liverpul i Siti imaju dubinu, a nemaju recimo Celzi, Junajted, Totenhem, Lester npr.? Koji su to kriterijumi?

                              Comment


                              • City celu sezonu igra bez napadača pa su skupili 11 bodova iz 6 utakmica u ne tako lakom rasporedu.

                                Ovi su kukali kad se povredio VVD, mislio sam da treba nekome saučešće izjaviti, a bez njega su još uvek neporaženi i imaju dovoljno kvaliteta da igraju na gol više.

                                Sumnjam da iko osim Spursa i eto možda Chelsea može daleko bez glavnih igrača.

                                Verovatno ce Chelsea sad sa Zijehom biti bolji.

                                Comment

                                Working...
                                X