Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Bacio se golman na krampone Manea...evo i sad opet cist faul Manea pre nego sto je Liverpul nastavio akciju iz koje je dao gol,ali sudije su resile da Liverpul mora da pobedi.
    Kao sto se moze videti na slici prvo je proklizala u prazno Maneova noga pa se onda Fabianski bacio preko nje, da ga je Mane udario nogom verovatno se ne bi ni bacao odmah da odbrani sut Jote. Nidje veze ovo sa faulom Manea. Ali dobro penal je bio poklon, tako da je 2:1 na kraju fer rezultat.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pokradena utakmica za Liverpul,prvo nema govora o penalu za Salaha,ovo drugo je bar opasna igra Manea,mogao je da ubije golmana da ga je potrefio tim klizecim startom,trece pre akcije kod drugog gola Liverpula,cist faul u napadu Manea.
      Nemam ja nista protiv Liverpula,volim fudbal koji forsira Klop ali sad pobedu nisu zasluzili i ne bi ni dosli do nje bez sudija.

      Comment


      • Cist gol je ponisten, sto se moze videti iz svih mogucih snimaka, cuj opasna igra

        Poslednji gol regularan posle odlicne akcije. A WHU osim poklon gola Gomeza i jos jedne sanse Fornalsa nista nije stvorio, i vise nego zasluzena pobeda Liverpula.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Dobro majstore,jasno mi je da si navijac Liverpula,ja nemam razloga da navijam za bilo koji engleski klub,samo gledam fudbal,a ovo je pokradena utakmica za Liverpul kako god okrenes,penal,kod drugog gola pre akcije Liverpula prekrsaj Manea u napadu nije sviran,akcija se nastavila i Liverpul dade gol,a ovaj start Manea je start za zatvor,ja da sam sudija dao bih mu crveni zbog opasne igre,mogao je kramponima golmanu rebra da polomi.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Dobro majstore,jasno mi je da si navijac Liverpula,ja nemam razloga da navijam za bilo koji engleski klub,samo gledam fudbal,a ovo je pokradena utakmica za Liverpul kako god okrenes,penal,kod drugog gola pre akcije Liverpula prekrsaj Manea u napadu nije sviran,akcija se nastavila i Liverpul dade gol,a ovaj start Manea je start za zatvor,ja da sam sudija dao bih mu crveni zbog opasne igre,mogao je kramponima golmanu rebra da polomi.
            Batali.
            Oni su bezgrešni tj sudije samo njih kradu nikada obratno.


            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Zasluzena pobeda Liverpula. Kod penala je postojao kontakt, odnosno ne kontakt vec je Masuaku sutnuo Salaha, ovaj se bacio teatralno ali Masuaku je sam kriv lopta nije bila ni blizu znaci nije isao na loptu vec je sutnuo Salaha.
              Drugi gol koji je bio cist, ponisten zato sto je Frend debil. I treci gol fantasticna akcija Shaqa i Jote, mozemo ovako do sutra, pobeda je vise nego zasluzena.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Bolji tim je pobedio i to je najbitnije.

                Comment


                • Sva sreca pa je tu Alan Shearer da mi delimicno ulepsa vikend.

                  Alan Shearer:
                  I probably wouldn't score goals in this Sheffield United side.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Sva sreca pa je tu Alan Shearer da mi delimicno ulepsa vikend.

                    Alan Shearer:
                    Nem pojma na koju foru su oni prosle sezone imali onako stabilnu odbranu.

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Mozda klinci iz nase lige jednog dana i shvate da je Engleska los izbor.

                        Liverpul je unistio Grujica i Markovica, Chelsea je upropastio Rajkovica, City ce sad Stevanovica.

                        Ti klubovi u svojim redovima imaju po 30-40 klinaca, tamo nece igrati takmicarski fudbal. Bolje da igra i ovu nasu pong pong ligu nego da tavori u U23 selekciji, jos gore ce mu biti ako ga pozajme u neki Championship klub.

                        Nadam se da nije imao poziv iz Nemacke, jer odbiti Nemce za ovo je katastrofa.
                        Last edited by belgrade_owl; 01-11-20, 11:30.

                        Comment


                        • Preskacu korake i onda ih nema nidje. Pored tih sto si naveo tu su i Tosic i Ljajic u Utd itd itd.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Naravno ima tu i do igraca, ali mislim da bi mu bolje bilo u klubu u kojem bi mogao da igra takmicarske meceve.

                            Comment


                            • Naravno, sad je najbitnije da igra redovno i da stice iskustvo. Pitanje je koliko ce u Sitiju koji ima 2 tima a i ako neoom ne ide, odmah dolazi neko novo ime. Nadam se da ce sa njim biti druga prica i da ce postati veliki igrac
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nije postao bolji igrač protiv Javora, Bačke, Napretka...neće sigurno vaskrsnuti na ostrvu gde će ga pojesti za doručak.
                                Najbolji primer kako se pravi karijera i ne preskaču stepenice videlo se u primeru Mateje Kežmana koji je posle Partizana otišao u ne previše zahtevnu ligu i sredinu gde je postao Bog i batina.
                                Ovi novi naraštaji odma pucaju na visoko pa se posle čude što se pre vremena vrate na "mesto zločina".

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X