Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je morao dati
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Fulham i ne izgleda toliko lose kad ide u napad.

      Comment


      • Da li su normalni ovi igrači? Kakav start Danka, pa to mozga nimalo nema...

        Ja razumem borbu i sve, ali da uletiš ovako...

        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Šta mislite o Spursima kao kandidatu za PL? Bar da budu konkurentni do kraja...

          Gledam ovaj njihov tim, lepu dubinu imaju. Odličan napad. Ako Bejl ostane zdrav, Bejl-Kejn-Son bi mogao da bude najbolji napad u ligi. Sredina sasvim solidna, takođe i odbrana. Trener na mestu....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Zakuvalo se ovde na brzaka

            Comment


            • Auuu golcine, sta je ovoooo????
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Auuuu kakva golcina!!!! [emoji2956][emoji2956][emoji2956]

                Comment


                • Ajoooooj, kakav gol jbteee
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Strasan gol, bruka!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kako je Mojzi ubo sa izmjenom
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Haha daaa
                        Jos posle prvog bas kazem sta je ovom Zozeu, ok ima ove azadaje napred, ali opet ne lici na njega ta neprekidna ofanziva , kad on zakociooo onako Murinjovski.

                        Ali Lansini kakvo skidanje paucine booo
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kakva tekma, ludnica . Mojes u transu . Ne mogu za ovu tekmu da krivim Prevodioca, verovatno bih i ja postavio ekipu defanzivno u ovakvoj situaciji protiv WH koji se pokazao kao odlicna ekipa za golove iz kontre.

                          Meni bi ovi Sparsi bili prvi favoriti trenutno za titulu da imaju bar malo nastimovaniju odbranu. Ne pamtim kad su zadnji put uzeli cs. Napad im je ubitacan, veza dobra, ali odbrana bas neobecavajuca. Bejl sa par poteza pokazao kakav je majstor, ali jos uvek deloko sa fizickom spremom za neki ozbiljan ritam koliko mi se cini.

                          Ako je Van Dajk zavrsio sezonu, onda Liverpul bas tesko moze da odbrani titulu, a i gol . Pepa se vise liga ne plasi, tako da kiksace i oni. Celzi mi deluje gore nego prosle sezone, trebace im dosta uigravanje da bi to licilo na neki ozbiljan prospekt, a i stoperi. Lester dosta ozbiljno izgleda, ako zanemarimo onaj kiks iz proslog kola, mogu dosta ove sezone, a moj Arsenal uspeva za sada da dobija ekipe protiv kojih su favoriti, sto bas i nije klasika za Arsenal dugi niz godina, ali ne vidim da mogu nesto vise sem borbe za top4.

                          Comment


                          • Comment


                            • Ozbiljan sastav ova Vila.
                              Mogu dosta ove sezone ako ih povrede zaobiđu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Dobri su nema sta, jaci od Lestera u drugom poluvremenu, prvo nisam gledao.

                                Comment

                                Working...
                                X