Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Daj bre mani me se vise, hoce li neko od admina da reaguje?
      Ovo sto ti pises ja nigde nisam rekao, lazes nonstop, i imas ozbiljne psihicke probleme.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 14-10-20, 20:00.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Van Strike View Post
        Daj bre mani me se vise, hoce li neko od admina da reaguje?
        Ovo sto ti pises ja nigde nisam rekao, lazes nonstop, i imas ozbiljne psihicke probleme.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Stvarno je red da neko od admina reaguje na ovakve insinuacije.

        Mozda nisi napisao, ali si podrzavao glupi projekat, samim tim i iskazao zelju da tvoj klub bude povlascen

        Nemoj molim te da pircas da lazem, pa nisam ja John Smith koji je svojevremeno optuzio Chelsea za Heysel

        Comment


        • Hrabar potezi klubova L1 i L2 da odbiju pozajmicu EPL zato sto Championship nije ukljucen i paket "pomoci"

          Comment


          • Sutra je poslednji dan za transfere, prelazni rok se zavrsava mislim u 18h po nasem vremenu.

            Sumnjam da ce se desiti nesto spektakularno, Joshua King i Benrama bi mogli da nadju novu sredinu.

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • ¡Si Señor!

                  Comment


                  • I'M STILL LOVING YOU...

                    Kada je sredinom aprila vest o mogućoj prodaji Newcastle Uniteda bogatim Saudijcima ugledala svetlost dana, bio sam veoma uzbuđen. Mislio sam da će prodaja kluba proći glatko, ali kako je vreme odmicalo, sve više i više sam se pribojavao najgoreg. Ceo mesec maj i ceo mesec jun me je ta vest vozila i radila. Puno uspona i padova. Te, prodaja će biti gotova do sredine maja, te do sredine juna, te ovaj novinar tvrdi da je stvar gotova, ali onaj drugi tvrdi da nije, sve u svemu što kaže moj prijatelj i novinar Miodrag Sovilj: "Novinari u Engleskoj blage veze nemaju".

                    Kada smo ušli u mesec jul znao sam da ako se klub ne proda do kraja tog meseca, od prodaje neće biti ništa. 30. jula Saudijci izdaju saopštenje za javnost u kojem pišu da se povlače i da im nije više u planu kupovina Newcastle Uniteda. Razlog? Jednostavan je. Premier League je maksimalno odugovlačila sa odlukom o prodaji kluba i Saudijci više nisu imali strpljenja. Nisu sebi dozvolili da ih korumpirana đubrad iz Premier League zavlače i prave majmunima. Premier League je otvoreno stala na Katarsku stranu (beIN Sports).

                    Prvo šok, pa neverica, pa bes, pa razočarenje. Imaš priliku jednom u istoriji kluba da postaneš potencijalna fudbalska velesilia i to se ne dogodi zbog nekoliko korumpiranih govnara iz Premier League.

                    Od kraja meseca jula i tokom meseca avgusta i meseca septembra, slati su signali da se iza scene nešto događa, što je još uvek aktuelni vlasnik kluba Mike Ashley i dokazao angažujući dva najbolja advokata za sportske slučajeve. Ashley se jednostavno priprema da tuži Premier League i za to ima punu moju podršku.

                    U poslednjih nekoliko dana, takođe iza scene se šuška, da advokati Premier League i Ashleyevi advokati žele da dođe do dogovora i da se prodaja kluba zaista i dogodi.

                    Od moje početne euforije u aprilu, do potpunog besa i očaja krajem jula, došao sam do toga da mi je skoro svejedno. Neću da kažem da ne bih voleo da se klub proda Saudijcima, naravno da bih voleo, ali sam više u fazonu ako se proda - onda odlično, ako se ne proda - nema veze.

                    Jedno je sigurno, ja ću moj Newcastle United pratiti i gledati ma u kojoj ligi on bude igrao, ja ću moj Newcastle United voleti i bodriti ma ko mu bio vlasnik. Amin.

                    Last edited by Mags Serbia; 16-10-20, 21:18.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

                      Gledam sad ovu emisiju pred derbi... ide Klopova konferencija.

                      Bas je počeo da smara sa ovim glupim odgovorima... izmišlja neku toplu vodu i pravi se lud.

                      Zato se nadam da će Everton danas biti potpuno ravnopravan protivnik i da će biti zanimljiva utakmica.

                      Comment


                      • On to radi i glumata vec cetiri godine nego je na pocetku bio interesantan pa se nije primecivalo.

                        Comment


                        • Ovo im je možda najbolje prilika da urade nešto. Toliko dugo nas nisu pobedili, ali ovaj tim mi deluje dobro.

                          Očekujem ravnopravnu tekmu i očekujem dobru borbu na sredini.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kako lep napad!

                            Zna se ko je glavni baja!

                            Bravo!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pikford je odavno zreo za selidbu na klupu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ovo ce da bude penal.

                                Comment

                                Working...
                                X