Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzena pobjeda. Odlicno, da se vidi da se sa ovom odbranom i laznim Brazilcom ne moze nikud
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Dodao bi Miki ni sa lažnim strategom na klupi.

      Comment


      • Aee bre smirite se, ne mogu da udjem ovde da istresem svoje frustracije, ja citam vasa prepucavanja.

        Nista ovo ne valja, jbg. Tim je truba, odbrana, zadnji vezni plac majke bozije. Henderson nista, mislim ne samo sada, nego od kako brani.
        I nista, ali nista ne valja, bolje da izdivljali oni navijaci i dali 3:0 sluzbeni rezuatat da ne gledam ovo sranje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Aee bre smirite se, ne mogu da udjem ovde da istresem svoje frustracije, ja citam vasa prepucavanja.

          Nista ovo je valja, jbg. Tim je truba, odbrana, zadnji vezni plac majke bozije. Henderson nista, mislim ne samo sada, nego od kako brani.
          I nista, ali nista ne valja, bolje da izdivljali oni navijaci i dali 3:0 sluzbeni rezuptat da ne gledam ovo sranje.
          Necete vi nikad biti ozbiljna ekipa dok je Ole za volanom. Njemu je Roma uspela da napravi dovoljno sansi da neutralise 6:2 iz prvog meca.

          Comment


          • Pre će Glejzeri napustiti klub nego Ole i šarlatan Pogba.

            Comment


            • Nisam upratio da je Zola otišao zbog Sove? Mislim da je jedan dobar broj forumaša otišao nakon ovog što je rađeno sa forumom, izmjene i to.

              Inače, sve čestitke za pobjedu. Apsolutno zasluženo, kad neko izdominira pa ti nije ni krivo da izgubiš. Mislim da sad ulazite u top 4, još ćemo vidjeti da li na račun Lestera ili Čelzija.
              Last edited by srdjan_sl; 17-05-21, 09:07.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post

                Necete vi nikad biti ozbiljna ekipa dok je Ole za volanom. Njemu je Roma uspela da napravi dovoljno sansi da neutralise 6:2 iz prvog meca.
                Ma da je samo to. Al tako je kako je: cry:
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Alison u 95 minutu,ludnica😂😂😂
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Igrali bi oni i do sutra samo da ne ostane 1:1.

                    Ne smeju ljubimci da ostanu bez LS.

                    Comment


                    • Zanimljiva sezone po mom misljenju, mnogo bolja nego prethodna. Leicester budi sumnju posto mi je neverovatno da neko dva puta u dve sezone bude u prva tri preko 30 kola I onda samo padne na 5. mesto. Opet, neshvatljivo je i da neko ne zeli da igra Ligu Sampiona.

                      Dosta rekorda je oboreno ove sezone, najvise ih je oborio i izjednacio Sheff United, poslednji u nizu je da su izjednacili record Sunderlanda od 29 poraza na 38 meceva, jedan poraz ih je delio od novog rekorda. Gosti su po prvi put zabelezili vise pobeda od domacina u sezoni, takodje se prvi put desilo da nijedan od timova koji ispadaju nije uspeo da osvoji 30 bodova.

                      Ostalo je jos samo da vidimo da li ce Brentford u svom 10. ucescu u doigracanju i petom finalu napokon uspeti da izbori plasman u EPL, mada im protiv Swansea nece biti lako.


                      Leto takodje obecava dosta uzbudjenja, vec su se pojavile neke spekulacije oko Kane-a, navodno bi i Grizman mogao na ostrvo a I trenerska vrteska bi mogla da bude zanimljiva. Vec se pominje da je Sheff U zainteresovan za Jokanovica, Wilder bi mogao da preuzme WBA (prvi na spisku zelja), oko Tottenhama se takodje vrti.
                      Last edited by belgrade_owl; 24-05-21, 10:25.

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Evo i njih konačno u eliti

                                Comment

                                Working...
                                X