Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne igraju Boca - River a ni Rangers - Celtic.

    Comment


    • Užasne reakcije odbrane.

      Užasno izdanje MekTomineja.

      Comment


      • Mek je bas los, a Rasford najbeskorisniji vec mesecima, uzas.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nego sta mislite jel ono bio penal, zanima me misljenje Junajtedovaca?

          Sent from my motorola one action using Tapatalk

          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Koji? 😃

            Nije nijedan ☺

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sta ti je moc navike, navikli da im se svira penal cim dune povetarac i sad su ovek osteceni

              Comment


              • Jbz sta So napravi
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma goni bre brazilska govna, kakav bre on Brazilac.

                  O golmanu da ne govorim, oored zivog DDG on brani🤦‍♂️
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Jel moguce da ides iza mojih postova i komentarises, a obecao si da neces javno. Sad idi zahtevaj da te banuju zato sto si prekrsio svoje javno obecanje.

                    Ne moras bas na svaki post da provociras, sacuvaj nesto i u sebi. Pitao sam navijace Junajteda. Posto mi se cinilo kao da je bio cist penal, pa me zanimalo i misljenje suprotne strane.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk

                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ko se pa tebi obratio? Pisao sam iza Olje ne iza tebe.

                      Tebi sam se jedino obratio komentarom da smatram da ovo nije najveci derbi na svetu, cak sam izostavio Milan - Inter.

                      Izvinjavam se nisam znao da samo navijaci Man Uniteda i liverpula smeju da komentarisu ovaj mec.

                      Sto se bana tice, jbg, idi zovi ortaka koji voli to da radi bez razloga.
                      Last edited by belgrade_owl; 13-05-21, 21:35.

                      Comment


                      • Ovo sto radi lazni Brazilac je kriminalno, decko je ispod svakog nivoa da bude igrac Utd. Sramota da je on starter u Utd.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ruku na srce oslabljeni Liverpul je opet jak za United.

                          Da nisu bili toliko osakaćeni povredama bili bi ispred nas na tabeli.
                          ​​​

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Ruku na srce oslabljeni Liverpul je opet jak za United.

                            Da nisu bili toliko osakaćeni povredama bili bi ispred nas na tabeli.
                            ​​​

                            Ko im je povredjen?
                            Last edited by belgrade_owl; 13-05-21, 21:44.

                            Comment


                            • Dovoljan je samo Van Dajk koji je pola tima.

                              A cele sezone kubure sa povredama, pogotovo u zadnjoj liniji.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Dovoljan je samo Van Dajk koji je pola tima.

                                A cele sezone kubure sa povredama, pogotovo u zadnjoj liniji.
                                Pa van Dajk je povredjen celu sezonu, nije se juce povredio. To sto oni nece da trose novac i naprave dubinu je njihov problem. Klop hoce da igra 3 sezone sa istih 11 i da mu se niko ne povredi. Pa nije ovo FM i kad se neko povredi samo uradis load...
                                Last edited by belgrade_owl; 13-05-21, 22:08.

                                Comment

                                Working...
                                X