Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav šut iz mesta. Majstorski...

    Dominacija Junajteda. Nije bilo mnogo šansi, ali kontrolisali su igru celo poluvreme. Pojeli ih na sredini. Fin presing.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Karlo takticar,kako je lepo vodio Milan,posle toga sve gori i gori,bilo je titula ali nikad ni blizu igra kao u Milanu. A ako ovaj Ricarlison ikada da 30 golova u sezoni pojescu tu loptu,nema sem borbenosti,snage i brzine nikakav tehnicki kvalitet.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Fulam i VBA navikli na toplo-hladno. Oni menjaju rangove ko mi čarape.
        Voleo bi Šefild United da se izvuče. Nznm zbog čega al su mi gotivna družina. Mišljenja sam da će mnogi do kraja slomiti zube na njima.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
        I ja bih volio da se oni izvuku ali kasno su počeli uzimati bodove, valja stići Barnli, Njukasl i Brajton koji svakako igraju dobro.

        Koji gol Bruna, suludo. U poluvremenu bez greške zamalo da se primi gol, zicer su dopustili, Van Bisaka opet taj koji kvari ofsajd zamku (kao protiv Fulama, sad smo imali sreće).

        Fred stvarno ima komičan šut, mada u prvom poluvremenu je šutao desnom koja mu je slabija. Ali svakako kad ti se onako otvori mora bolje, da je bilo ko drugi bio bar bi okvir pogodio i snažnije ošutao.
        Last edited by BorisUnited99; 06-02-21, 20:56.

        Comment


        • Fulham prvi ispod crte sa 15 bodova nakon 22 meca, prosle sezone nakon isto toliko meceva Norwich je imao 14 i bio je prikovan za dno. Villa koja je u tom trenutku bila 18. je imala 21 bod. Tesko da ce bilo ko od ovih sto su u crvenom uspeti da se izvuce do kraja sezone.

          Comment


          • Ma primadona je Bruno, sram da ga bude. Šutira tu nešto, tripuje se.
            Last edited by Cylokin; 06-02-21, 20:58.

            Comment


            • Ovo što igra Grinvud zadnjih par utamkcia već liči na formu iz prošle sezone.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Ovo što igra Grinvud zadnjih par utamkcia već liči na formu iz prošle sezone.
                Bas krenuo to da pisem, pun samopouzdanja i napada cuvare. Volio bih da se upise vcrs u strijelce
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Uhhh steta za ovo, fantasticna akcija
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Kavani pored golgeterskog instikta ima oči na leđima. Vidi svaku pukotinu i nesebično deli lopte saigračima.
                    Šteta što Šo nije nagradio pogotkom.
                    De Hea je pacer.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Smejurija od odbrane na delu
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Auu krv ti jebem, sta uradi covjek
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pokloni im gol. I ne samo gol, već momentum i motivaciju.

                          Baš loša reakcija. Da li je jeo danas uopšte? Gde se tako izbija lopta jbte...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Pa da, tako to ide[emoji2357]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Slepacka odbrana, krv mi popise. Cirkus.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dzejms koji je igrao očajno i nije se video celu tekmu. E moj DDG...

                                Mada, i odbrana zaspala kod ovog drugog gola samo tako.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X