Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos fali havertz ili zijes u vakvom postavku, ali ajde da vidimo sad kako ce to izgledati. A da je samopouzdajne wernera u minusu to je evidentno.

    Setimo se kako se samo sprdao na pofetky, prebacivao loptu preku golman, sutirao je i bio je priblizno slican onome iz lajpzig. Ali sad je van formu. Par golova bi ga promenili u tome sam siguran. To je ipak njemacki mentaitet
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Može, samo je u očajnoj formi. Ali kvalitet ima.

      Rice je bio očajan u poslednje vreme. Aspi je uleteo umesto njega i dao gol. Ne vidim problem u tome?
      Mozda bi i mogao kada bi igrali protiv ekipe koja ce ih dominirati posedom, Siti/Liverpul. Ovako je totalno beskoristan, ne moze da zadrzi loptu, u duleu ga oduvaju kao da ne postoji. Znaci jedino da igra neku laznu devetku, ali nije on neki kreativac niti je previse inteligentan da bi i u tome bio uspesan. Mislim da je Werner najprecenjeniji igrac u poslednje vreme, prosto nema nikakve karakteristike, od svega radi po malo ali ni u cemu nije specijalno dobar.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Malo zdodevan fudbal, bez neki poseban intezitet. Barnli nije ni napao ni sut okvir gola. Mendy mogao je ostati na tribinama
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Originally posted by Van Strike View Post
          Mozda bi i mogao kada bi igrali protiv ekipe koja ce ih dominirati posedom, Siti/Liverpul. Ovako je totalno beskoristan, ne moze da zadrzi loptu, u duleu ga oduvaju kao da ne postoji. Znaci jedino da igra neku laznu devetku, ali nije on neki kreativac niti je previse inteligentan da bi i u tome bio uspesan. Mislim da je Werner najprecenjeniji igrac u poslednje vreme, prosto nema nikakve karakteristike, od svega radi po malo ali ni u cemu nije specijalno dobar.
          Timo Werner ima odličnu kretnju i pozicioniranje bez lopte. Nema klasično nisko težište, ali ima taj sitan korak koji ga čini veoma agilnim. Brz okret i ubrzavanje.

          Ali isto tako je u očajnoj formi i ima manjak samopouzdanja. Verovatno se još uvek adaptira na samu ligu i tim. Plus ga je Lampard seljakao sa pozicije na poziciju i nije mu dao nikakvu konstantnost. Evo danas je imao 2 puta odličnu šansu da postigne gol ali je promašio loptu npr.

          Dečko je prvi špic nemačke repke, a tebi nije specijalno dobar. Šta li onda oni vide u njemu?

          Ima jednu polusezonu u Čelziju, a ti si ga otpisao kao da je tu već 3 godine, pa se nije pokazao. Treba imati malo strpljenja. Toliko igrača kojima je trebalo malo vremena na adaptaciju. Ja sam uveren da je Verner kvalitetan napadač, i da će to pokazati vremenom.

          Evo danas, Tuhel zamenio Čilvela i Dzejmsa sa Aspijem i Alonsom. Obojica dali gol.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Odličan mali Barns. Brz, agilan i pre svega inteligentan igrač. Kakav lep dupli sa Medisonom za gol. Tolika jednostavnost, a prelepo.

            I ovaj gol Lidsa je bio brutalan. Bamfordova lopta predobra.

            Odlična tekma za sad. Dobar tempo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • E ovo je vec nesto drugo, puno sansi i uzbudlivo. Sta je skinuo kasper svaka cast
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Klasični Bjelsa. Ne ume on dosadno.

                Odlično poluvreme. Dva gola, dva poništena, nekoliko dobrih šansi, povrede....bukvalno sve.

                Lids bio bolji po meni, ali mislim da će se istrošiti brzo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Zola necemo se nikada sloziti oko Wernera
                  Prosto ja sve ovo sto si ti napisao ne vidim, ne vidim kako je on brz i okretan. Isto tako ne vidim da ima osecaj za prostor i da dobro cita i prati igru. Jer u tom slucaju bi se cesce nalazio u gol sansama, bez obzira da li je na krilu ili je u sredini, prosto njemu niko ne brani da sa krila utrcava u sredinu i bude opasan po gol.

                  Zapravo ja mislim da je on jos fizicki nedorastao PLu, i da je sve to radio dobro na nizem nivou u Bundesu gde je imao mnogo vise prostora.

                  Evo sad mi iskreno odgovori, da mozes da uzmes Wernera umesto Jote da li bi to uradio?

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Sve je bilo savršeno kod gola Lidsa.
                    Asistencija bez gledanja Rafinje i prelep odmeren šut Patrika Bamforda.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Lids je najgotivnija ekipa ove sezone

                      Comment


                      • Moglo se pretpostaviti da Mane nece poceti, izbacio ga Robertson iz svog fantasy tima.

                        Comment


                        • Bravo Lids[emoji106]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ja sam naviako da Lester daje golove posle kontri a ne da prima.

                            Ovaj pas u aut dosta govori o Lesteru danas.

                            Comment


                            • Lester bez Vardija nema tu oštrinu niti kvalitet.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Van Strike View Post
                                Zola necemo se nikada sloziti oko Wernera
                                Prosto ja sve ovo sto si ti napisao ne vidim, ne vidim kako je on brz i okretan. Isto tako ne vidim da ima osecaj za prostor i da dobro cita i prati igru. Jer u tom slucaju bi se cesce nalazio u gol sansama, bez obzira da li je na krilu ili je u sredini, prosto njemu niko ne brani da sa krila utrcava u sredinu i bude opasan po gol.

                                Zapravo ja mislim da je on jos fizicki nedorastao PLu, i da je sve to radio dobro na nizem nivou u Bundesu gde je imao mnogo vise prostora.

                                Evo sad mi iskreno odgovori, da mozes da uzmes Wernera umesto Jote da li bi to uradio?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Ne vredi, izgleda da nećemo. Vreme će nam pokazati.

                                Nema šanse, Jota pre Wernera. Mislim da Jota ima veći potencijal od Wernera. I da bi tamo negde oko svog prajma mogao da bude mnogo kvalitetniji igrač od njega.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X