Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta bih ti rekao, engleske sudije, sinoć Marsijalu smiješno poništiše gol..

    Krenuh napisati opušteno, dobijate i eno Mane za 3-1 možda znak da je prošla kriza, bio bi idealan momenat par kola pred derbi sa Sitijem.
    Last edited by BorisUnited99; 28-01-21, 21:28.

    Comment


    • Samo jos Arsenal nije osvojio titulu ove sezone
      Mada kasno su se probudili, vec puno zaostaju da bi bili i oni prvi na tabeli ove sezone.

      Siti naredne tri utakmice osvaja titulu, ako dobiju sve 3 ja ne vidim nacin da oni ne osvoje.
      Last edited by Brian McShtull; 28-01-21, 21:41.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Van Strike View Post
        Samo jos Arsenal nije osvojio titulu ove sezone
        Mada kasno su se probudili, vec puno zaostaju da bi bili i oni prvi na tabeli ove sezone.

        Siti naredne tri utakmice osvaja titulu, ako dobiju sve 3 ja ne vidim nacin da oni ne osvoje.
        Ovih 5 posle Šefilda i Barnlija su ključ za njih.
        Imaju Liverpul, Totenhem, Junajted, WH i Arsenal.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Kane se povredio?

          Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, do poslednjih 5 minuta.
          Last edited by belgrade_owl; 28-01-21, 21:53.

          Comment


          • Totenhem je redovna Liverpulova mušterija, ovo će biti sedmi poraz zaredom od njih, jedina pobjeda od 2012. im je ona 4-1 prije par godina.

            Vraća li se Van Dajk uskoro? Negdje sam čitao februar, početak marta, nije to toliko daleko. I Sitiju će tad nekad De Brujne, tako da mogla bi biti žestoka borba ponovo između Ppea i Klopa. Ostali se teško mogu zadržati u trci do kraja.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Ovih 5 posle Šefilda i Barnlija su ključ za njih.
              Imaju Liverpul, Totenhem, Junajted, WH i Arsenal.
              Ja mislim da su im sledeca 3 kola kljucna, a siguran sam da ce svi timovi koji su iza bar jednom kiksati u ta tri kola.
              Ako odu na +10, nema borbe za titulu.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Ja mislim da su im sledeca 3 kola kljucna, a siguran sam da ce svi timovi koji su iza bar jednom kiksati u ta tri kola.
                Ako odu na +10, nema borbe za titulu.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Ma dobiće Šefild i Barnli, dok sa druge strane mi moramo da pobedimo u derbiju.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Totenhem je redovna Liverpulova mušterija, ovo će biti sedmi poraz zaredom od njih, jedina pobjeda od 2012. im je ona 4-1 prije par godina.

                  Vraća li se Van Dajk uskoro? Negdje sam čitao februar, početak marta, nije to toliko daleko. I Sitiju će tad nekad De Brujne, tako da mogla bi biti žestoka borba ponovo između Ppea i Klopa. Ostali se teško mogu zadržati u trci do kraja.
                  Ne vjerujem tako brzo. Ako se uopste vrati ove sezone to ce biti oko maja mada nisam odavno nista citao za njegov oporavak pa mozda i grijesim
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    možda znak da je prošla kriza, bio bi idealan momenat par kola pred derbi sa Sitijem.
                    VVD, Gomez, Matip i Fabinjo povređeni. Ako odemo bez njih u goste WH-u i Sitiju, neće biti lepo...bar što se odbrane tiče.

                    Svakako mnogo bitna pobeda. Prvenstveno mentalno. Igrali smo konačno dobro.

                    p.s Što se tiče VVD-a, Klopp je rekao da se odlično oporavlja. Brže od očekivanog. Ali ja ne verujem da će igrati ove sezone. Čuvaće ga za sledeću, da ga ne vrate prerano.
                    Last edited by z0La; 28-01-21, 22:19.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Kane se povredio?

                      Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, do poslednjih 5 minuta.
                      Izgleda da jeste.

                      Comment


                      • @Zola
                        Zar ne igramo na Enfildu protiv Sitija?

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Van Strike View Post
                          @Zola
                          Zar ne igramo na Enfildu protiv Sitija?

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Igramo, igramo. Moja greska.

                          Svakako, nece valjati bez najmanje 3 stopera. [emoji58]

                          Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Vidi ga molim te. Gospodin se ljuti što je zamenjen. A direktan krivac uz Ljorisa za prvi gol. I to po ko zna koji put. Sećam se skoro kad je napravio najgluplji penal koji postoji. Isto ga je Murinjo izbacio na poluvremenu. Ume da odigra odlično, ali ima tu promaju u mozgu kad se jednostavno isključi i bude najgluplji igrač na terenu.

                                Kad smo već kod Spursa, baš mi se sviđa napredak Ndombelea. Svaki opasan napad Spursa sinoć je krenuo od njega. Bar jedno 5 puta je izdržao naš presing, okrenuo svog čuvara i učinio napad Spursa opasnim. Onaj poništeni gol Spursa je on započeo. Izgleda da se pomirio sa Murinjom konačno.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X