Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda moderacija da te posalje na hladjenje, svako malo prozivas istu grupaciju ljudi na ovom delu foruma. Ja stvarno ne vidim kako je neko tebe ovde ikada uvredio, da ti nisi prvi cacnuo. Znaci kani me se, i prestani da zatrpavas moje postove, i stalkujes. Ako si me vec stavio na ignore, zasto ides svuda iza mene i pises odmah posle mog posta. Iskuliraj se malo, a i moderacija bi mogla u tome da ti pomogne.


    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Opet izmisljas i lazes... ovo je jedina tema na kojoj sam pokusao da komuniciram sa tobom, eventualno LS. To je medjuim nemoguce jer ti ne zelis normalnu komunikaciju.

      Pokazi jednu temu osim ove gde sam ti se obratio u poslednjih 2 meseca.

      To sto ti mislis da mozes da kazes svasta i da to ne vredja je tvoj problem. Evo konkretan primer, to sto ne pises Sheffield United nego samo Sheffield je uvreda.

      Izvini sto sam te skinuo sa ignore, vracam te nazad dok ne naucis da postujes tudje misljenje i navijace ostalih klubova.

      Ti si taj koji ostavlja insinuirajuce poruke na temama klubova (kao sto je slucaj na temi Arsenala), prestani da izigravas zrtvu (gle cuda).
      Last edited by belgrade_owl; 28-01-21, 15:41.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Opet izmisljas i lazes... ovo je jedina tema na kojoj sam pokusao da komuniciram sa tobom, eventualno LS. To je medjuim nemoguce jer ti ne zelis normalnu komunikaciju.

        Pokazi jednu temu osim ove gde sam ti se obratio u poslednjih 2 meseca.

        To sto ti mislis da mozes da kazes svasta i da to ne vredja je tvoj problem. Evo konkretan primer, to sto ne pises Sheffield United nego samo Sheffield je uvreda.

        Izvini sto sam te skinuo sa ignore, vracam te nazad dok ne naucis da postujes tudje misljenje i navijace ostalih klubova.

        Ti si taj koji ostavlja insinuirajuce poruke na temama klubova (kao sto je slucaj na temi Arsenala), prestani da izigravas zrtvu (gle cuda).
        Gde god sam pisao, da li LS, ili neke pricaonice tvoj post je isao odmah iza mog, stvarno ne kontam kako sam ja tebe uvredio i na koji nacin.
        Evo ti primer, kada sam pisao u pricaonici(Res publica), vodila se neka diskusija a ti si citirao nekoga i napisao eto vidis kako je meni sa njim na PL temi. Sta je to nego stalking?

        Evo ja opet zelim da ti ukazem na to da kad si dosao ovde, ja sam za tebe imao i vise nego dovoljna respekta i uvek cu podrzati navijace 'manjih' klubova, u smislu da nema puno navijaca istih na ovim prostorima, i to je ovde potrebno.

        Da si mi to napisao i rekao da te to vredja, ja bih prestao sa tim. Ali zaista ne vidim zasto bi se ljutio, pisem u lajvu i pokusavam sto brze napisati poruku, to je jedan jedini razlog a i opet kazem otprilike znamo svi na koga se misli. Ali ako kazes da te to vredja, necu vise to raditi.
        Necu uopste da poredim ovo sa uvredama i prozivkama koje ti ovde sipas redovno za navijace Liverpula, iako ja ne vidim kako mi to tebe ugrozavamo.




        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ma pisi sta hoces briga me, od sad te vise ne citam.

          Comment


          • Odlicni smo, igra dosta raduje. Mada Spursi su pasivni, i dosta nas pustaju da igramo.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Napokon su poceli da igraju, i evo nagrade.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Dobro je ovo izgledalo. Sredina odlicna. Ukljucili su napadace u igru. Igra funkcionise fino u napadu.

                Sad da vidimo odbranu kad Spursi pocnu da igraju. Kad god su presli pola, bilo je opasno. Ne mozemo da se borimo sa brzinom Spursa u napadu.

                Velika sreca za onaj ofsajd Sona.

                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Matip se povredio? [emoji21]

                  Mnogo ce znaciti ovaj gol Trentu!

                  Ae sad odbrana!

                  Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kakva bomba, jos je i nekoga zakacila cini mi se...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Lep gol, nema sta.

                      Znaci...VVD povredjen, Gomez povredjen, Matip povredjen i Fabinjo povredjen.

                      Trenutno nam stopere igraju Henderson i 7. izbor sa akademije.

                      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Uze nam korner sudija, bravo bravo

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Kakva kradja, pa pre ruke Firmina igrao je Dier rukom, sto nije svirao slobodan udarac za nas. Mars
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Kradja je utoliko štu vam nisu dali slbodan, a ne što je poništio gol. Ispravno poništeno svakako.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Kradja je utoliko štu vam nisu dali slbodan, a ne što je poništio gol. Ispravno poništeno svakako.
                              Upravo to sam i napisao, zasto nije svirao slobodan udarac za nas
                              Ovo je vec treca ili cetvrta situacija gde nam sudije uzimaju loptu, pre toga svira ofsajd nidje veze, i uzme nam korner...
                              Last edited by Brian McShtull; 28-01-21, 21:23.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Poklon gol, ali zasluzeno
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X