Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno je disciplina drugo je ulazak u konflikt sa igracima zato sto previse koristi svoj autoritet.

    Meni je svejedno kakav cemo fudbal igrati tako da mi i ne smeta to sto bi on bio malo vise defanzivno orijentisan (nisam od onih koji misle da svi treba da igraju fudbal koji forsiraju Pep ili Klop), samo ne volim kad neko od fudbalskog kluba ocekuje vojnicku disiplinu.

    Takvim stavom ce izgubiti svlacionicu pre nego sto je uopste dobije poverenje igraca.

    U svakom slucaju nadam se da je samo neko opalio neku svotu novca i da su zato spustili kvote u Engleskoj.

    Comment


    • Cini se da Big Sam zeli iskustvom da obezbedi opstanak u ligi.

      Prvo pojacanje ce verovatno biti.

      Comment


      • Kada su u pitanju plate sudija, EPL je ispod La Lige, Bundeslige i Seire A, ne znam da li ovim ligama sudije imaju ugovore po kojima dobijaju zagarantovanu sumu novca kao sto je to slucaj u Engleskoj.

        U svakom slucaju ako ce i dalje uspesno da teraju Klopa da place i zali se kako drugi imaju vise pinala od njegove ekipe definitivno im treba povecati primanja bar 5 puta.

        Comment


        • Imaju oni primanja sa strane, ne brini se.

          Comment


          • Haller napusta West Ham.

            Comment


            • Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Kada su u pitanju plate sudija, EPL je ispod La Lige, Bundeslige i Seire A, ne znam da li ovim ligama sudije imaju ugovore po kojima dobijaju zagarantovanu sumu novca kao sto je to slucaj u Engleskoj.

                  U svakom slucaju ako ce i dalje uspesno da teraju Klopa da place i zali se kako drugi imaju vise pinala od njegove ekipe definitivno im treba povecati primanja bar 5 puta.

                  Pošto uglavnom negativnu energiju izbacujes ovde na forumu, meni je drago da si ti ti srećan - malo je 5, 10 puta neka povećaju ako nastave da kradu za Manchester(e).
                  Last edited by mark !t zer0; 07-01-21, 18:22.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by ЧШ. View Post
                    Pošto uglavnom negativnu energiju izbacujes ovde na forumu, meni je drago da si ti ti srećan - malo je 5, 10 puta neka povećaju ako nastave da kradu za Manchester(e).
                    Njih su krali prosle sezone.

                    Kad malo bolje razmislim nisu uprava Liverpula i Klop glupi sto nece da dovedu novog stopera, shatili su da ce najvece pojacanje za klub biti ako se na stranu ekipe vtari VAR, najbolji igrac prosle sezone

                    Comment


                    • Realno, dobar VAR je veoma bitan.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • A dobar VAR je onaj koji favorizuje Liverpul

                        Comment


                        • Zasto me ne cudi da je Dyche dosao na najnormalniji predlog kad je u pitanju EPL?

                          Comment


                          • Odlucis da preuredis garazu u boje kluba koji volis i onda na zid okacis pogresne reci klupske himne

                            Spoiler

                            Comment


                            • Postoji mogust da se umesto Villa i Tottenham (verovatno ce biti odlozeno) sutra odigra Fulham - Tottenham. Fulham je logicno protiv ovoga jer su oni tek "ozdravili" i nisu imali bas puno prilika da treniraju.

                              Comment


                              • Brentford je primoran da odlozi svoje meceve zbog bolesti.

                                Situacija je veoma komplikovana. Kratkotrajni prekid sezone nije resenje, duzi prekid ili ponistavanje sezone bi verovatno znacili i kraj za neke jer bez obzira sto se mecevi ne bi igrali klubovi bi imali obaveze da isplacuju plate igracima i trenerima a prihodi bi bili nula.

                                Comment

                                Working...
                                X