Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrac koji ima kontrolu nad loptom ne mora da kompromituje svoj trk, hod i ritmiku koraka. Pogotovo ako trci u istom pravcu bez velike promene pravca kretanja u tom trenutku.
    Protivnik je naivan ako postavi nogu na mesto gde ce da zavrsi naredni korak igraca koji ima loptu. To je faul, tj penal. Ne znam sta vam tu nije jasno.

    Igrac sa loptom nema nikakvu obavezu da preskace tudje noge i da ih izbegava ako pravi prirodan pokret. Pravilo fudbala 101.
    Niko nije kriv igracu Ville sto je ispao glup, pogotovo ulazi u takav kontakt sa Pogbom, ciji je mozda najbolji kvalitet kontrolisanje duela i koriscenje svoje visine i duzine nogu.

    Da li je mogao Pogba da ostane na nogama?
    Da, ali zasto bi to radio. U suprotnom bi bio ometen, njegova kontrola situacije bi bila kompromitovana protivnickim kontaktom, onime sto nije dozvoljeno da radis. Da je Pogba ostao na nogama, on bi ispao budala, i nagradio bi igraca Vile, iako nije odigrana cista odbrana.

    Comment


    • Doherty bas pametan momak[emoji2357] za ovo bi platom kaznjavao. Ekipa ti vodi 3:0, 92 min i ti ovo radis?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Moderan fudbal u jednoj slici... ranije se na ovakvim terenima igrao fudbal bez problema, sad malo snega i off...

        Last edited by belgrade_owl; 02-01-21, 14:22.

        Comment


        • Originally posted by Van Strike View Post
          Pa ono mozemo ovako do sutra, ja vidim na snimku da je noga igraca Ville staticna odnosno stoji na zemlji a da on trci pravolinijski. Da Pogba kaci njegovu nogu i saplice se, ne vidim pokret igraca Ville ka Pogbi niti da je ta noga u tom trenutku krenula prema Pogbi niti da je on imao nameru da saplete igraca. Prosto su trcali jedan pored drugog, Pogba je zakacio njegovu nogu i sapleo se.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Džaba... da je bio Salah ili Mane, video bi penal.

          I Pikford dečko nije ništa kriv za povredu VVD, išao na loptu i da skrati ugao.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Džaba... da je bio Salah ili Mane, video bi penal.

            I Pikford dečko nije ništa kriv za povredu VVD, išao na loptu i da skrati ugao.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Pokusaj da se vodis razmisljanjem onih koji veruju u zvezde.

            Pogba je jedan od najvecih zvezda EPL, sigurno je veca zvezda od Salaha i Manea. Kao takav on kod sudija ima veci kredibilitet i svaki kontakt se sudi

            Comment


            • Palas se ne sali.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Džaba... da je bio Salah ili Mane, video bi penal.

                I Pikford dečko nije ništa kriv za povredu VVD, išao na loptu i da skrati ugao.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Da bi ovako nesto napisao i uporedio moras biti ozbiljno bolestan.
                Pokazali ste u svojim komentarima, kakva se na ovom forumu diskusija vodi. Jedan slucaj o kome pisemo, cemo zatrpati drugim slucajevima i tako cemo odbraniti isti. Upravo ono sto sam napisao SNS princip vodjenja konverzacije.

                Kakve veze imaju igraci Liverpula sa ovom situacijom? Jel moguce da ste toliko bolesni.


                Originally posted by Busby Babe View Post
                Igrac koji ima kontrolu nad loptom ne mora da kompromituje svoj trk, hod i ritmiku koraka. Pogotovo ako trci u istom pravcu bez velike promene pravca kretanja u tom trenutku...
                Ne slazem se uopste, ali respect za normalan odgovor.
                Last edited by Brian McShtull; 02-01-21, 16:47.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Nije ni Pogba inicirao... svi znamo kako Pol to radi kada hoće da izvuče faul. Ovde tu nameru nije imao, krenuo sa loptom u 16m. Luiz ga pratio, previše mu se približio, ušao mu u kretanje a Pogba je krakat i tu dolazi do kontakta koji je presudan.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                  Uopšte mu nije ušao u putanju kretanja, ne znam šta gledaš ti. Obojica se kreću u pravcu lopte koju Pogba konteoliše, ali Luiz nijedan pokret nije napravio koji bi inicirao kontakt. Pogba je to uradio. Ali čisya petica za iznudjen penal, vrhunski je Pol to odradio.

                  Presmešan penal, realno gledano.
                  Last edited by mark !t zer0; 02-01-21, 16:54.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    A koja je poenta tvog posta? Jel se pravis blesav ili ne vidis kontat Pogbine i Luizove noge sto direktno utice da se Pogba saplete?

                    Ovo oko uplitanja politike je jadno i komentarisati, rezonovanje na nivou djeteta od 10 godina.

                    A ovo lajanje da si poslednji put napisao u komunikaciji sa bilo kojim forumasem, nauci se ponasanju.
                    Inače će biti šta?

                    Stvarno, čovek okači situaciju iz meča UTD Villa, a ti pričaš o Salahu i kad igra Lpool. I još pominješ rezonovanje i nivoe. Ništa pogrešio nije što je poveo paralelu sa našim okruženjem i vlastima. Bukvalno u metu.
                    Last edited by mark !t zer0; 02-01-21, 16:55.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Van Strike View Post





                      Ne slazem se uopste, ali respect za normalan odgovor.

                      Uf, to je dosta stvar pravila, svidjalo se ono nekom ili ne.

                      Ja sam apsolutno za princip po kojem napadac, odnosno igrac sa loptom, nije duzan da remeti svoju nameru i motoriku pokreta samo da ne bi ispalo da dive-uje ili da izvlaci penal.

                      To je ista situacija kad ti neko uleti ko moron klizecim startom, i ti ga preskocis, pre svega jer ne zelis da provedes mesece u bolnici dok ti krpe nogu. Gurnes loptu pre njega, on ti postavio rampu nogama i ti ga preskocis.
                      Tu i da nema nikakvog kontakta, ja bih svirao penal i zuti karton. Jos kad sednem i kad gledam sa nekim fudbal, i neko skace "nije ga ni pipnuo, preleteo ga, za sta traze faul, mamicu im jebem". Dodje mi da postanem najveci mizantrop, u kojoj meri su ljudi sposobni da budu glupi ko kurac. Da bre, neka nastavi normalno da se krece, da mu puknu noge ko trska...

                      Ne znam zasto je tesko da se shvati jedno prosto pravilo, faul unutar sesnaesterca je penal. Takvo je pravilo.
                      Meni prvom se to mozda ne svidja, jer bih uveo neki princip indirektnog udarca. I ovo sinoc bi mi bilo mozda nesto kao indirektan udarac. I vec dugo imam taj stav da ne moze svaki faul da bude penal, vec da se neki sviraju kao indirekt, ili da se povlaci lopta do prve tacke van sesnesterca, a da se odatle bije slobodnjak.
                      Ali dok to ne budu promenili, MORA svaki faul unutar 16 da bude penal. Mnogo je veca greska ne svirati penal ako se vodis "jeste faul, ali nije znacajan", nego svirati ga. To ljudi masovno ne kapiraju...

                      Pocetna premisa u tom pravilu je da tim koji napada nije duzan da ispasta sto je neko naivan ili nema sposobnost da odigra cistu odbranu. Moras tu prvo napadacki tim da nagradis, oni su gradili napad i akciju da bi dosli do sesnesterca.
                      "Jao, ali malo ga je pipnuo, a oprostite mu, on je glup....a vi cete ponovo da stvarate sanse, a jbg, sta da vam radim. Propada vam cela akcija i inicijativa. 90. minut je, finale Lige Sampiona, mora da vas ostetimo i da zastitimo ovog sto je naivno reagovao, vama propada sansa da fer pobedite. Tih 10 dobrih dodavanja, i dobra kretnja vam propadaju, jbg, ponistilo je to ovo nespretno sto je uradio ovaj, iako to ne sme da radi... jbg, oprostite naivan potez"
                      Last edited by Busby Babe; 02-01-21, 17:08.

                      Comment


                      • Dobar mec Brajton-Wolvsi
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Wovsi igraju u dresovima Portugala...

                          Comment


                          • Burn ce sanjati Adamu, sta mu radi[emoji23][emoji23][emoji23]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Van Strike View Post
                              Da bi ovako nesto napisao i uporedio moras biti ozbiljno bolestan.
                              Pokazali ste u svojim komentarima, kakva se na ovom forumu diskusija vodi. Jedan slucaj o kome pisemo, cemo zatrpati drugim slucajevima i tako cemo odbraniti isti. Upravo ono sto sam napisao SNS princip vodjenja konverzacije.

                              Kakve veze imaju igraci Liverpula sa ovom situacijom? Jel moguce da ste toliko bolesni.




                              Ne slazem se uopste, ali respect za normalan odgovor.
                              Samo sam išao tvojim principom, pola ljudi objašnjava a ti teras po svome... onda rekoh ajde malo kontru, možda ćeš shvatiti.

                              Jer objektivnost ti je bas bas slaba strana.

                              A za ovog ЧШ... nije inicirao Pogba kontakt ali kod njega je lopta, spletom nesrećnih okolnosti je bio penal ali da je penal jeste.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • I BBC se sprda...

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X