Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Luizu, koliko glupav faul[emoji23]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Kakva sprdnja od primljenog gola.
      Opet je naša defanziva poklekla i pokazala svu svoju nemoć u pojedinim trenucima.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      ja vas molim da ne pricate cela odbrana, muka mi je od vasih generalizacija i predrasusa.
      ne mogu svi da nose odgovornost sto je Bisaka debil, a Shaw po starom obicaju naivan.

      Ni za sta Bailly, Megvajer i DDG nisu krivi. Izuzmite ih za vase papagajske price.

      Comment


      • Ja mislim da nema sanse da je ovo penal. Ali VAR ce reci da jeste naravno.

        Comment


        • Prava je sreća što smo nedugo po izjednačenju uspeli ponovo rezu prebaciti na našu stranu.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Cist crveni i nepostojeci penal, okej.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by ognjen View Post
              Ja mislim da nema sanse da je ovo penal. Ali VAR ce reci da jeste naravno.
              Mislim da je bio kontakt nogama, spotakao je Pogbu.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by ЧШ. View Post
                Čuj najbolji, koji hype, neverovatno. De Brujne je Zidan za njega.

                Svakako da je odličan, ove sezone pogotovu.
                Pa samo KDB moze trenutno da bude sa njim u nekoj diskusiji. A nije Zidan zza njega. Grealish je igracina, moze da bude ljudima antipatican koliko hoce, jednostavno je igracina.

                Comment


                • Originally posted by Van Strike View Post
                  Cist crveni i nepostojeci penal, okej.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  To pricas kad je Mings u stilu Jon Jonesa zakovao laktom Pogbu u glavu i pocepao mu vilicu

                  Comment


                  • Bravo za izmjenu, Skoti igra vcrs protiv Utd.

                    Bruno Fernandes je najbolji igrac lige
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      ja vas molim da ne pricate cela odbrana, muka mi je od vasih generalizacija i predrasusa.
                      ne mogu svi da nose odgovornost sto je Bisaka debil, a Shaw po starom obicaju naivan.

                      Ni za sta Bailly, Megvajer i DDG nisu krivi. Izuzmite ih za vase papagajske price.
                      Pa logički da ne mogu sva četiri defanzivca istovremeno biti kriva za primljeni gol. Kod nas se uloge prečesto menjaju, uvek je "krivac" neko drugi. Danas su Van Bisaka i Šo, sutra će Megvajer, prekosutra Bai i De Hea.
                      Ne znam šta ti tu nije jasno i tako smeta.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        To pricas kad je Mings u stilu Jon Jonesa zakovao laktom Pogbu u glavu i pocepao mu vilicu
                        Ne nije mu pocepao vilicu, vec usnu. I to je sasvim normalna stvar u vazdusnim duelima, ne mislim da ga je namerno potkacio. Svakako start sa dve noge je direktan crveni, bio i kad je fudbal bio mnogo grublji. Pritom ovaj penal je smesan, Pogba se spotakao o svoju nogu, komedija.
                        Steta sto ce to samo umanjiti dobru igru Junajteda, mislim da bi svakako pobedili ovaj mec.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by ognjen View Post
                          Ja mislim da nema sanse da je ovo penal. Ali VAR ce reci da jeste naravno.
                          Penal cist ko suza, sapleo ga je.

                          Steta za Luiza, bas je dobro igrao do penala.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Pa samo KDB moze trenutno da bude sa njim u nekoj diskusiji. A nije Zidan zza njega. Grealish je igracina, moze da bude ljudima antipatican koliko hoce, jednostavno je igracina.
                            Naprotiv, meni je simpatičan, i slažem se da je igračina, samo ne volim preterivanje.

                            Svakako da bih mogao bar jos 5 boljih igraca da nabrojim, osim ako ne pricamo o konkretnoj poziciji, ali to bi valjalo navesti.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pa logički da ne mogu sva četiri defanzivca istovremeno biti kriva za primljeni gol. Kod nas se uloge prečesto menjaju, uvek je "krivac" neko drugi. Danas su Van Bisaka i Šo, sutra će Megvajer, prekosutra Bai i De Hea.
                              Ne znam šta ti tu nije jasno i tako smeta.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Pa za 90 posto golova kad odbrana kiksne, krivi su ove sezone ili bekovi ili DDG. Stoperi su mozda 10 posto, a uvek snose odogovornost i za sranja saigraca.
                              A kad oni pogrese, tih 10%, onda sam oni snose odgovornost, komentarisu se kao da su najveci debili i najveca propast Uniteda.

                              Comment


                              • Originally posted by ЧШ. View Post
                                Naprotiv, meni je simpatičan, i slažem se da he igračina, samo ne volim preterivanje.

                                Svakako da bih mogao bar jos 5 boljih igraca da nabrojim, osim ako ne pricamo o konkretnoj poziciji, ali to bi valjalo navesti.
                                Pricam o konkretnom momentu. Lik kida, sve moze, proemsa odbranu, i kad napravis guzvu oko njega, napravi veliki prednost, iz trena oka daje fenomenalne lopte, u punom trku, iz duela.
                                Krece se dobro, agresivan je. Oseca igru, ne lepi se za konkretnu poziciju, roam-uje kako treba. Na svakom delu terena se snalazi. Kod nejga ne postoji "Uf, pa dobro, ne odgovara mu kad se nadje u sredini ili uz desnu aut liniju..."
                                Last edited by Busby Babe; 01-01-21, 21:33.

                                Comment

                                Working...
                                X