Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu koji user[emoji23][emoji23][emoji23]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ponekad je potrebno i malo sreće...

      Ali utisak je, ušao Marsijal a izgleda kao da je igrao 120 minuta pre dva dana... 0 energije.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • I opet Bruno asistencija[emoji23][emoji23][emoji23] jbt je vjerujem da smo uzeli 3 boda ovdje
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          I opet Bruno asistencija[emoji23][emoji23][emoji23] jbt je vjerujem da smo uzeli 3 boda ovdje
          Da bas i ja to sad gledam, još jedna asistencija za Bruna... ni kriv ni dužan.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ponekad je potrebno i malo sreće...

            Ali utisak je, ušao Marsijal a izgleda kao da je igrao 120 minuta pre dva dana... 0 energije.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Sve dok nije dao gol Rash, Martial je za 5 minuta vise uradio nego Rash do '94 minuta

            Comment


            • Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

              Originally posted by Busby Babe View Post
              Sve dok nije dao gol Rash, Martial je za 5 minuta vise uradio nego Rash do '94 minuta
              A šta to? Onaj dribling u 16m bez ikakvog efekta?

              Ne znam, možda je do mene... generalno ne volim tako letargicne igrače.

              Ok, može iz jednog poteza sa resi meč... ali ajde više onda. Nemoj mi samo spominjati Leeds i Sheffield molim te.

              Na ovakvim utakmicama se odlučuje trka za titulu.

              Edit: Inače se slažem, Raško danas isto ništa odigrao nije.

              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Ocito da sutra ce da odloze mec Fulham - Spurs...
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Zasto?

                  Comment


                  • Sad vidim,korona naravno,odustajem od fantasija,poceli su da se proseravaju sa koronom.

                    Comment


                    • Odlozeni i Sparsi. Koja sprdacina od lige. Tacno se vidi da ne znaju gde biju. Izgleda da ih je sokirala pojava korone

                      Comment


                      • Znao sam da ce ovo sto se desilo sa Sitijem, da povuce i druge klubove da izlaze sa slicnim saopstenjima.
                        Samo ne znam koliko je to fer i koliko moze biti takmicenje regularno, s obzirom da su neki klubovi igrali utakmice bez najvaznijih igraca i nisu odlagali.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Budimo realni, Engleska je kanta od drzave. Imaju preko 50k zarazenih i njihove organizacione sposobnosti nisu bas na najvisem nivou. I to se samo od politike preliva na druge sfere zivota.

                          Svaka druga vodeca evropska zemlja bolje hendluje ovaj period nego oni.

                          Comment


                          • Originally posted by Van Strike View Post
                            Znao sam da ce ovo sto se desilo sa Sitijem, da povuce i druge klubove da izlaze sa slicnim saopstenjima.
                            Samo ne znam koliko je to fer i koliko moze biti takmicenje regularno, s obzirom da su neki klubovi igrali utakmice bez najvaznijih igraca i nisu odlagali.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            Problem je sto nema ustanovljeno pravilo koliki broj zarazenih je potreban za odlaganje, niti se zna ko je zarazen. Sve pod misterijom tajne. Liverpulu je pola prve postave bilo povredjeno, pa nista. Arsenal je pod Vengerom imao punu bolnicu. Ako je vec na startu korona podvedena pod kategorijom povreda, onda bi morala da se postavi neka veca granica ,,povredjenih,, za odlaganje. Ovako kome kako padne na pamet ima da odlaze i na kraju pitanje da li ce se liga i zavrsiti.

                            Comment


                            • Meni je samo sumnjivo sto se obe utakmicu otkazuju u ovom najguscem periodu, kada se igraju 3/4 utakmice u 10dana. I sta sad da rade klubovi koji ce odigrati ove 3tekme u nedelju dana, a neko ce igrati samo 2. Odnosno ove 4 ekipe koje nisu igrale, ce biti odmorne za sledece kolo.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mozda je bolje pauzirati prvenstvo dok se situacija malo smiri...

                                Comment

                                Working...
                                X