Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Van Strike View Post
    Ali on to igra kod Lamparda, to sto se s vremena na vreme nadje presiroko to je druga stvar. Prosto Celsi cesto igra u poslednje vreme protiv ekipa, koje se zatvore. I samim tim oni moraju da rotiraju i da sire, da bi otvorili odbranu. Leipzig je igrao nesto skroz drugacije, i vecina njegovih golova je iz neke tranzicije, gde ima po nekoliko metara prostora oko sebe. U PLu toliko prostora napred moze da ima protiv ekipa, koje ce da dominiraju protiv Celsija a to su samo Siti i Liverpul.
    Generalno mislim da je precenjen, ali evo videcemo da li ce me demantovati.

    Evo daj neki predlog, kako bi ti sastavio ovaj tim Celsija, kako bi izvukao maksimum iz svih igraca koje imaju napred.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    A nemoj sad zezati Pixi, najmanje igra špica. Znam ja šta je rotiranje igrača u napadu, oslobađanje prostora za druge i slične stvari, ali ovo nije to. Toliko je lošijih špiceva igralo i igra uspešno u PL-u. Možda je on precenjen(ja lično mislim da nije), ali ja samo kažem da nije ni dobio šansu na svojoj poziciji. Trener ne izvlači najviše iz njega. Lajpcig je igrao drugačiji fudbal, ali Verner može da se adaptira, da radi neke stvari drugačije i slično. Ali to neće moći sa levog krila. Ili ga izbaciš iz tima ako ti ne odgovara, ili ga staviš na prirodnu poziciju.


    Kante-Kovačić
    Zijeh-Havertz-Pulišić
    Verner

    Zijeh i Pulišić ulaze unutra u napadu i oslobađaju prostor za bekove po strani. Nešto slično što mi igramo sa Maneom i Salahom. To mi prvo pada na pamet.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Istina, ali sve te šanse su došle na 3-0. Prvi gol penal, drugi slobodnjak i treći fluke što neko reče. Da se razumijemo, Arsenal je nadigrao Čelzi od prvog minuta i zaslužena je pobjeda. Nakon 3-0, mogli su svakako dati još 2.
      Nije lako objasniti da golovi menjaju tok utakmice i taktiku timova.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Istina, ali sve te šanse su došle na 3-0. Prvi gol penal, drugi slobodnjak i treći fluke što neko reče. Da se razumijemo, Arsenal je nadigrao Čelzi od prvog minuta i zaslužena je pobjeda. Nakon 3-0, mogli su svakako dati još 2.
        Pa da, ali rezultat 3:0 je bio i vise nego zasluzen. I reci da je 3:0 preveliki rezultat, a moglo je biti i 6:0 u jednom trenutku...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Leeds i Burnley igraju dobar Championship mec.

          Comment


          • Slušanje komentatora sport kluba u prenosima Premijer lige je gore od prenosa skupštine.
            Očajni komentatori sport kluba, zaista.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Pisi im mail.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Pisi im mail.
                Tako im jedan non stop pisao, ovi ga na kraju pustili da komentarise jedan mec, on od treme nije znao ni da bekne i vise im nije pisao

                Comment


                • Znam, zato sam mu i predlozio da to uradi.

                  Comment


                  • Igras formaciju 640 i primis gol posle 10min.

                    Kakav assist Matipa
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

                      Stvarno sramota da komentator ne zna standardne igrace iz sampionskog tima... i dalje ne izvaljuje da se Matip povredio, a ne Fabinho.

                      Hahahah pa jel ovo realno, jos mu na ekranu pise

                      Comment


                      • Bice tesko ovaj mec zatvoriti, WBA dosta bolje igra u drugom. Plus sad imaju koga da targetiraju, bice zajebano ovo do kraja.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Klovn opet po obicaju vrsi pritisak na sudije kao i svaku utakmicu. Rijetko odvratan lik, bahat, prepotentan, arogantan i podao. Zasluzio je zuti karton.

                          Comment


                          • Ocekivano
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dobro se branio WBA celu utakmicu, zasluzili su da udje ova frljotka

                              Comment


                              • WBA Sitiju i Liverpulu skida bodove u gostima.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X