Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde se vidi razlika između Redsa i Spursa.
    Liverpul je lagano za poluvreme spakov'o tri laka komada i obezbedio pobedu dok je Totenhem pre sedam dana na ovom istom terenu "ostavio" bitna dva boda u jurnjavi za šampionskom titulom.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Kad ne ume Palas da zabije i tu 100% sansu dva na jedan i daje mu lopta prekano na zaha iza ledja onda i zasluzili su da popije 5komada.. kilavi su previse..
      Kakav pas robertsona do samog kao duh firmino svaka cast lopta kao na tacnu
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Moglo je da bude neizvesno, ali sve su pogodili ovaj put.

        3 suta u okvir i 3 gola, nekad bude 10 suteva i ni jedan gol. Minamino se vrhunski snasao kod prvog gola, Mane takodje, ali kad sam video Robertsona da centrira znao sam da ce biti gol.

        Sad da odigramo lagano ovo na posed i da cuvamo igrace.

        Comment


        • Mozda i najbolje poluvreme ove sezone, nismo imali kontrolu u vezi i nismo imali veliki posed. Ali kako imati posed kad te ovoliko visoko napadnu i odigraju presing, pritom su vecinu duela na sredini dobili. Prosto su jaci fizicki u vezi, Keita je previse mekan i ulazi rezervisano u duele. Gini je umoran i to se vidi, prosto ne igra sa dovoljno energije.

          Ja se ne secam da su imali previse sansi, ta greska Fabinha kada je spustio Ayewu loptu je bila najbolja sansa, osim toga mozda onaj korner i prodor gore sa Trentove strane. Nije tu bilo previse gresaka u odbrani, prosto moras dati kredit Palasu koji je odigrao odlicno u tom periodu.
          Last edited by Brian McShtull; 19-12-20, 13:28.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • 4/4!

            Comment


            • Kakva utakmica Hendersona, bukvalno sam drzi vezni red celu utakmicu.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sad samo navijam da ne bude povreda...

                Baš lep gol. Kakva rutina. Sad 8 dana pauze, da malo odmore.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Dao konačno čovek gol posle 100 godina, pusti ga nek da još jedan...

                  Još 15 minuta, neće Salah crći ako uđe u 70om...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zola, o ovome sam ti pisao pred mec sa Fulamom, morao je Salah da odmori da bi se ostali podigli, a ti si svakako morao da platis ceh na fantaziju

                    Comment


                    • Hahahaha magician!!!

                      Comment


                      • Jel ovo assist Salahu, dobro je.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Samo protiv Spursa me je izdao Liverpool, svaki put kad bookie stavi kvoti preko 1.70 na Liverpool protiv amaterskih ekipa kao sto je Crystal Palace naplati se da daju dva u prvom, tako je bilo i protiv Lestera.

                          Comment


                          • Robertson je trenutno mnogo bolja opcija za Fantasy od TAA.
                            Prošle sezone bilo suprotno.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Gol i assit, kapitenski nema sta.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • od klupe usao i gol i asistenciju bravo
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X