Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2020. - kad mu vreme nije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • cila gubi...

      brojtro
      Wizard

      Comment


      • Filip igra Novakovu igru. Vrlo konstantan sa dubokim udarcima. A Novak nije na svom niovu mentalno i prilično greši za svoj nivo igre. Deluje mi kao zahtevan meč za Novaka ali ako uspe da pobedi biće to krupan povratak na pravi put.

        Comment


        • Mrzim ove duele naših tenisera da je Novak-Dušan a Filip na Nadala lakše bi mi bilo za navijanje.

          Comment


          • Fin tenis.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Oni krugovi na sedistima vrv oznaka za gledaoce u PF i F?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Mrzim ove duele naših tenisera da je Novak-Dušan a Filip na Nadala lakše bi mi bilo za navijanje.
                pa dobro,opet je lepo videti iz jedne zemlje kvalitetne tenisere

                ja cekam da vidim sta ce cilkan da uradi
                Wizard

                Comment


                • aha,zakuhava se
                  Wizard

                  Comment


                  • shapo prosao,norvegia ,mec lopta
                    Wizard

                    Comment


                    • opa...

                      a ove kazahstanke se jos mlate
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Oni krugovi na sedistima vrv oznaka za gledaoce u PF i F?
                        Te krugove sam vidio još prvi dan i pitao se zašto su ako nema gledalaca jer je to jedino imalo nekog smisla.

                        Comment


                        • ode car u republiku francusku
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            ako uspe da pobedi biće to krupan povratak na pravi put.
                            Ne može biti na "pravijem" putu nije izgubio meč duuuuugo.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Te krugove sam vidio još prvi dan i pitao se zašto su ako nema gledalaca jer je to jedino imalo nekog smisla.
                              Cim ih snimaju, jeste sigurno oznaka za gledoce. Ja ih prvi put vidim, bas mi sad bodu oci
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Cim ih snimaju, jeste sigurno oznaka za gledoce. Ja ih prvi put vidim, bas mi sad bodu oci
                                Daj neki recept da ne šaram po netu, silom prilika ja ću ih kiseliti po prvi put u životu - i obriši ako smeta

                                Comment

                                Working...
                                X