Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2020. - kad mu vreme nije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan od slabijih turnira generalno što se tiče nivoa igre, niko ništa ne igra.

    Thiem prvi favorit za RG po meni.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Joker,

      Novakov najveci problem na RG-u nije Rafa nego stici do finala! A idealno je za Novaka ispodprosjecni Rafa u finalu!

      Comment


      • mda...ali gledajuci novaka,ni on se nece sutra dobro provesti

        jeste diego bio sjajan,ali sad,kad se malo covek smiri,i rafa je bio los

        a igrati na 2 ili 3 dobijena je razlika ogromna-jos sdrugim lopticama

        nego,ako sam ja dobro razumeo,novaku je sada sigurno 1. mesto do 2. 11,ili 292 nedelje
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Joker,

          Novakov najveci problem na RG-u nije Rafa nego stici do finala! A idealno je za Novaka ispodprosjecni Rafa u finalu!
          Slažem se sa ovim samo bih dodao da - Rafin najveci problem na RG-u nije Novak nego stici do finala.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Slažem se sa ovim samo bih dodao da - Rafin najveci problem na RG-u nije Novak nego stici do finala.
            Moguce da se ove godine pokaze tako!

            Comment


            • Mnogo nepoznatih ce biti. Od uslova, protivnika, zrijebova. Bas ce biti tesko ista prognozirati. Krov, reflektori, nocni termin, hladnije vrijeme. Ma show ce biti na RG ove godine

              Comment


              • O cemu vi pricate, je li moguce da uopste raspravljamo na ovu temu? Cus za Novaka je lose ovo.. Ne, bolje bi bilo da je Rafa pokidao ovakvog Diega i da napumpa samopouzdanje do neslucenih visina. To bi bilo dobro za Novaka..

                Pa onda poenta br 2: Novaku, veli, nije problem Nadal, nego put do finala. Da vas podsjetim, gospodo.. Nadal ima 19 slemova! Tu nema nikakvih kalkulacija i relativizovanja i filozofiranja.. Nadal je prepreka br 1!

                Comment


                • Guy Forget on the phone as we speak:

                  "Si, si, Toni, Schwartzman will be in Djokovic's half, we assure you."

                  Comment


                  • Nisam pogledao Diego vs Rafa, čitam od vas da je Diego igrao jako dobro. Juče sam gledao protiv Lajovića i u prvih par gemova Lajovićeve top igre Rafa je imao jakooo puno problema. Ne uzevši u obzir virus i sve i na startu sezone sam bio prilično uveren da Rafa neće uzeti Garos ove godine. I dalje stojim pri tome. Vidim da se ovde piše da Rim nije bitan ali itekako je bitan. Pretičemo Rafu po broju Mastersa ako osvoji Nole ovaj turnir. To je izuzetno važan podatak. Čim je Rafa sam rekao da ima mnogo toga da popravi znači da on ne igra dobro, što naravno i jeste istina. On Novaka ne bi mogao nikako da dobije u eventualnom finalu a evo ni Švarcmana nije uspeo. Čak i da je dobio Diega, ne bi dobio Novaka. Nadalov bekhend nije dovoljno dobar. Bez tog udarca sada u 34 godine on ne može da igra. Ovaj nastavak sezone je specifičan i teško se vata forma. I Novak je sad na turbulencijama.

                    Na RG ipak Nadal objektivno jeste favorit. Ako Novak uzme Rim, svi su jednaki. Ako Garos bude igrački jak turnir Thiem će ispasti po mom mišljenju pre polufinala a Nadal u tom slučaju ne može da pobedi Novaka u bilo kojim vremenskim uslovima. To je moje mišljenje.

                    Comment


                    • Na Garosu je bitno u cijem delu zreba ce biti Tim.
                      Mislim da bi on mogao da kiksne.
                      Rafa je uvek favorit ali ove godine ne tako ocigledan favorit.
                      Uz povoljan raspored, napokon i krov Novak bi ovo mogao da uzme.

                      Comment


                      • pa sta mislis kod koga ce biti tim
                        Wizard

                        Comment


                        • Novaku ce da nakrcaju i Tima i Svarcmana i Aguta i sve moguce babaroge.. I, naravno, sve dnevni termini za svetskog br 1.

                          Comment


                          • pa...otprilike-spansko-latino americku armadu
                            Wizard

                            Comment


                            • Još nesto, vreme.
                              Nije isto igrati na sljaci u maju i u oktobru.
                              Svako nije isto za Nadala koji je izgubio dve prednosti, upravo vreme i otvoren stadion.

                              Comment


                              • Da li je zaista moguće "dirigovati" žrijeb koji se javno izvlaci?
                                Ne vjerujem da to neko radi sa namjerom. Novak prosto ima malo manje sreće.

                                Comment

                                Working...
                                X