Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je samo velika trojka ispred ovih next gen i ovih malo starijih, svetlosne godine nismo ni svesni da živimo u doba zlatne ere tenisa, što se mene tiče objektivno najlepši tenis igra ubedljivo Federer i po pitanju elegancije lepote i još puno toga ne vidim tu nijednog naslednika,

    Nadal veliki Nadal koji ima raspon udaraca ali onaj njegov whipsaw forhend možda tu Tim kad poradi sa mentalnim sposobnostima može biti naslednik.

    Naravno Novak mentalna gromada subjektivno mene najbolji teniser ikad ali za godinu dve biće i objektivno najbolji

    Ali kombinacija njih 3 to je bomba

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • Torpedo ovo je kao džak soli. Kriminal od suđenja.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ma ameri žešći rasisti

        Comment


        • Originally posted by Orao View Post
          Koliko je samo velika trojka ispred ovih next gen i ovih malo starijih, svetlosne godine nismo ni svesni da živimo u doba zlatne ere tenisa, što se mene tiče objektivno najlepši tenis igra ubedljivo Federer i po pitanju elegancije lepote i još puno toga ne vidim tu nijednog naslednika,

          Nadal veliki Nadal koji ima raspon udaraca ali onaj njegov whipsaw forhend možda tu Tim kad poradi sa mentalnim sposobnostima može biti naslednik.

          Naravno Novak mentalna gromada subjektivno mene najbolji teniser ikad ali za godinu dve biće i objektivno najbolji

          Ali kombinacija njih 3 to je bomba

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

          aj to,al fali ona glad za pobedom,urlici,borbenost,napetost...ovde prilicno ravna linija
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Uthred View Post
            sto vam je problem da ga zovete nemcOm-tako mu stoji na tviteru

            shapovaolog niko ne zove rusom
            Nemac je koliko i Crnogorac 🙃

            Ako udje u peti mislim da 🇷🇺 ima veoma male šanse, noge su mu otežale.

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Nemac je koliko i Crnogorac 🙃


              on je rodjen u nemackoj,izjasnjava se da je nemacki igrac,to sto radis je najsirovije vredjanje,potpuno nepotrebno
              Wizard

              Comment


              • Ludnica od poena

                Comment


                • ajoj,evo nama 5.
                  Wizard

                  Comment


                  • evo jednog stidljivog EEEEEEEEEEEE

                    nije dobio opomenu za nesportsko ponasanje
                    Wizard

                    Comment


                    • Koliko para može dobiti za ovo suđenje finala, nemam predstave.

                      Comment


                      • Zverev maestralno odbranio ove bl..

                        Comment


                        • Originally posted by Uthred View Post
                          on je rodjen u nemackoj,izjasnjava se da je nemacki igrac,to sto radis je najsirovije vredjanje,potpuno nepotrebno
                          Vredjanje najsirovije što je za mene Rus a oba roditelja mu Rusi. Šališ se .

                          Delimo različita mišljenja ako se ne slažemo ne moramo se družiti 😘


                          Šta je sad propustio Tim imao ga je na tacni.


                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Vredjanje najsirovije što je za mene Rus a oba roditelja mu Rusi. Šališ se .

                            Delimo različita mišljenja ako se ne slažemo ne moramo se družiti [emoji8]


                            Šta je sad propustio Tim imao ga je na tacni.


                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                            Pa onda ni Djokovic nije bas Srbin
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • ne,ne salim se i ocigledno nemas pojma sta radis,zato i jeste opasno
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Koliko para može dobiti za ovo suđenje finala, nemam predstave.
                                Najbolje sudije koje sude završnice GS i naravno ostale turnire što se podrazumeva godišnje mogu da zarade izmedju 60-110k dolara manje porezi i osiguranja koja su obavezna.



                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X