Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni Zverev ništa posebno ne igra, problem je u Timu.

    Comment


    • Originally posted by Uthred View Post
      pa sta sam pisao...

      ovo bude gotovo u 3
      A druze.. ima da se desi takav chokefest, da nisi svjestan.

      Comment


      • Koliko je Adidas vec godinama lepsi od raspalog Nikea.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Meni Zverev ništa posebno ne igra, problem je u Timu.
          Strasno igra Zverev i cak mislim da ne moze ispratit ovaj nivo Zvereva jer demaskira sve slabosti Tima na brzim terenima koji su nerijesiva enigma za njega.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            A druze.. ima da se desi takav chokefest, da nisi svjestan.
            moze biti...al ne veceras
            Wizard

            Comment


            • Za sada je najbolje u ovom meču to što igraju brzo i ne idu po peškire nakon svakog poena.
              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

              Comment


              • Uzasno servira
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by FitnessGuy View Post
                  Za sada je najbolje u ovom meču to što igraju brzo i ne idu po peškire nakon svakog poena.
                  E, vala bas.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Meni Zverev ništa posebno ne igra, problem je u Timu.
                    Igra odlicno, promenio je taktiku i ne ide samo na fh dijagonale, nego povuce paralelu, izlazi na mrezu kad treba, servira isto odlicno, osim prethodnog gema.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Koliko je Adidas vec godinama lepsi od raspalog Nikea.
                      ovo sam preskocio-prvo,nije tesko biti lepsi od najkija

                      drugo,adidas je imao svoje momente,gore od od najkija,tkz zebra stajl
                      Wizard

                      Comment


                      • Videcemo kada mu stane.servis, ako mu stane. Mucio se dosta u prethodnim mecevima sa njim
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Ne kukaj slobodno, da je on umjesto Zvereva danas, isti ovaj Tim bi igrao tenis svog zivota.
                          Ma daj brate, Tim se raspada i fizicki i psihicki...Seti se samo Zvereva protiv Buste takodje.Jedino RG-om da nadoknadi, ali tamo su mu sanse jako male.Jedino sto me jako zanima je da vidim Novakov novi forhend na sjlaci, mozda mu to postane jako oruzje protiv Aguta i tako tih nagaznih mina, ali sanse da osvoji su negde 20 %.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Igra odlicno, promenio je taktiku i ne ide samo na fh dijagonale, nego povuce paralelu, izlazi na mrezu kad treba, servira isto odlicno, osim prethodnog gema.
                            Juri na mrežu kad god ubaci prvi ko muva bez glave. A kad je skrati to ne liči ninašta.

                            Comment


                            • Ode i drugi set.

                              Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Auu kako ga ništi. Zvero mocan, nema sta. Defanziva, servis i kontrolirana agresivnost.

                                Comment

                                Working...
                                X