Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Kjotavong: razumeo sam sta si rekao nisi vikao samo aaaaaaaaa
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Kaze Kjotavong: razumeo sam sta si rekao nisi vikao samo aaaaaaaaa


      Pustio Medo ruku i kad se zakljuca sa osnovne, brutalica.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kakav siledzija ovaj Medo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kakav siledzija ovaj Medo
            Jes sirovina, zakucava i kad ne treba.....a onda zove doktora

            Comment


            • Slabo se razumijem u tenis, al' ovako...
              Na početku turnira kada se znalo da neće biti Nadala i Federera jasno je bilo da je qr.. od turnira. Nebitan, rekreativnog karaktera.
              A sada, kada je Novak diskvalifikovan, čitam da je ovo opet postao pravi GS i da se pobjedniku neće osporavati trofej [emoji23][emoji23][emoji28]

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Slabo se razumijem u tenis, al' ovako...
                Na početku turnira kada se znalo da neće biti Nadala i Federera jasno je bilo da je qr.. od turnira. Nebitan, rekreativnog karaktera.
                A sada, kada je Novak diskvalifikovan, čitam da je ovo opet postao pravi GS i da se pobjedniku neće osporavati trofej [emoji23][emoji23][emoji28]
                Tu si trebao da stanes...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Jes sirovina, zakucava i kad ne treba.....a onda zove doktora
                  Ma dobar je Meda...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Trebao je duzi mec da bude, ali se videlo koliko je MEdvedev iskusniji igrac, to je presudilo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ispadose prve moje 4 zelje (prva Noksa)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ispadose prve moje 4 zelje (prva Noksa)
                        Ne izražavaaj želje više molim te...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • zao mi je rubljova,jbt,imas set u dzepu i prospes sve

                          moja nada tim
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Tu si trebao da stanes...


                            Wizard

                            Comment


                            • Ali zato neki oko znaju više od ostatka foruma, jer imaju 23 GS titule:

                              Vudbridž kaže da Novakova diskvalifikacija, kao i to što se nije pojavio na konferenciji za medije posle toga, može dosta da utiče na to kada se bude debatovalo o najboljem svih vremena.

                              "Đoković je bio u sjajnoj formi, uradio je sve dobro, ali posle incidenta se nije pojavio na konferenciji za medije. Mislim da će ovaj slučak promeniti tenis i da će doprineti promenama kada se bude pričalo o najvećem svih vremena".

                              Comment


                              • to je izjavio pjandura mekinrro,i sad se razvlaci kao mantra

                                diskvalifikovan sam-ko vas jebe,kakva konferencija


                                a ti si promasio topic,ne sumnjam da ce takvi glasati o nekakvom novom terminu i kategoriji...na koncu,to je vec betonirano i pre ovoga MNOGIM RECENICAMA tipa imace vise titula.ALI yadda yadda

                                koga bre boli doli
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X