Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nisam znao da si mazohista ..
    njaške tu mač

    Comment


    • Ma Pešikan je bio toliko snishodljiv da je bilo bljutavo.
      Srđan je komentarisao kao roditelj, sve u superlativu...
      Ne sviđa mi se to...Hajde da je davao kratke izjave posle meča ili neki kraći intervju ali prenos- potpuni promašaj...
      Najjača scena je bila tokom jednog poena kada se Pešikan raspričao, pa postavlja pitanje a Srđan mu kaže da tokom poena treba ćutati( možda ne baš tim rečima) ali fino me je nasmejao...
      Last edited by Marija81; 04-09-20, 23:38.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Je l ovo tvoja ili moja slika?
        Jel si me preduhitrila?

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Ono što sam gledao tj slušao nije Srđan ništa (pretjerano) lupao. Jednostavno je dosadan, nije kompetentan. U kombinaciji sa bilo kojim komentatorom sa ES je lošeeee.
          Ja sam baš zakačio kratak period kada je pričao koja pravila bi trebalo menjati u tenisu.
          Last edited by mark !t zer0; 04-09-20, 23:35.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Mene taj Pesikan mnogooo nervira. Srdjanovo nije da zna da komentarise (kaze Vladan da je pljeskao posle nekih Novakovih poena i vikao bravo Noksa ) ali Pesikanovo jeste, a on je ko neka zenetina na pijaci, samo trtlja i ne zaklapa. To me najvise nervira kod komentatora. Ne kad pogrese, kad ne znaju, kad prave lapsuse, ali to trtljanje i pricanje u beskraj...aooooo
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Jel si me preduhitrila?

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Ma ne to, nego je on usniman kako vise puta uzima zalogaje, a napravili smo izgleda indentican snimak, tj ss, pa me zanimalo. Koja verovatnica, eto.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Не можеш довести обичног родитеља у коментаторску кабину, а не Новаковог родитеља, који је и на једноцифреном броју ГС титула правио проблеме коментаторима.
                Човјек, Шешикан, га се боји и увлачи му се до нивоа да постаје негледљиво. Срђан у преносу прича како је бушио некога 9:0, а Пешикан говори ка сам на вријеме схватио да не знам играти тенис. Бљак...
                Ваљда ће неко ма ЕСпорту бити довољно паметан да прекине ово бламирање. Или то или да неко пошаље Новака кући што прије.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma ne to, nego je on usniman kako vise puta uzima zalogaje, a napravili smo izgleda indentican snimak, tj ss, pa me zanimalo. Koja verovatnica, eto.
                  Ja samo znam da mi je Nole probudio glad u stomaku.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Da neko posalje Novaka sto pre kuci da vi ne bi slusali Srkija???
                    E svasta.
                    On je tu do kraja, tako da palite strimove ili stavite na mute , ako nemate mogucnost da prebacite na Engleze.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Postoji li strik za Srkijaaa???

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Da neko posalje Novaka sto pre kuci da vi ne bi slusali Srkija???
                        E svasta.
                        On je tu do kraja, tako da palite strimove ili stavite na mute , ako nemate mogucnost da prebacite na Engleze.
                        mudro zboriš, prebacio i čekam

                        Comment


                        • A palacinke???
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Upravo jedem petu i poslednju, danas sa nutelom. I da ne kažeš puno je bile su super tanke

                            Comment


                            • Ali Novak koji započinje meč duplom
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Bar cemo gledati dobru pucačinu.

                                Comment

                                Working...
                                X