Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Što? Nisi valjda iznenađen?

    Nađi moje poruke kod Novaka u temi o Timovoj igri u NY pa se podseti...
    Ma čitao sam tvoje poruke. Imaš taliju kad god pišeš on nije u dobroj formi. Na Nitto te nisam videlo da si se raspisala a ni mnogo u Australiji. Kapiram da se ne bi javljala da je dobio Novaka u finalu.

    Mada ćeš sad da kažeš da Nitto nije brzi hard.

    Nego ajde...Jebeš ga, nema veze.

    Comment


    • Javila bih se svakako,ali nekada postoje i neke bitnije stvari.
      Elem, nemam ja problem da pohvalim Tima, kao što i jesam u više navrata kada je igrao dobro...

      A to za taliju...pa msm da sam bolja talija Novaku...kada ne pišem on gubi setove u NY, kada pišem dobija

      Šalu na stranu, Tim je očajan ovde...

      Da li mu pauza u ovoj sezoni nije odgovara, da li je do podloge ili nešto treće ne znam, ali on nije u formi...

      P.S. Da li si primetio koliko slajsira BH u NY?

      Živo me zanima zašto to radi u tolikoj meri iz meča u meč...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Javila bih se svakako,ali nekada postoje i neke bitnije stvari.
        Elem, nemam ja problem da pohvalim Tima, kao što i jesam u više navrata kada je igrao dobro...

        A to za taliju...pa msm da sam bolja talija Novaku...kada ne pišem on gubi setove u NY, kada pišem dobija

        Comment


        • Niko nije osvojio slem u prvoj nedelji, tako da ne mora Tim da igra savrseno u prvoj nedelji, bitno je da prolazi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne odgovara mu ni podloga ni atmosfera tamo u tom mehuru. Videćemo protiv ozbiljnijih protivnika. Sa ovom igrom prolazi jednu minu, na drugoj ispada..

            Čekam ih sve da u ozbiljnim okršajima između sebe da vidim kako je ko spreman. Za sada su se svi pokazali loše u Sinsinatiju. I Medvedev i Cicipas i Thiem. Samo Agut je spreman fizički kao mazga

            Comment


            • Nema Tim skoro nikakve sanse na ovom betinu, riterm mu je ocajan. Potrebna mu je sporija podloga. Za sada je imao bas dobar zreb, ali imam osecaj cim naidje malo bolji protivnik da ce da bude u problemu. Cilic ako mu je dan moze da ga izbaci, Raonic na primer mislim da je favorit protiv njega ako budu igrali...

              Ne znam sto ljudi toliko spominju Tima, on je u svojoj karijeri osvojio samo jedan masters tako da je po meni bas daleko od titule.

              Comment


              • Njegov nivo na betonu je i dalje diskutabilan ali ne moze mu niko umanjiti igru u Londonu na zavrsnom i AO ove godine. To je mnoge zavaralo al mislim da dugorocno na betonu ne moze imati vece uspjehe

                Comment


                • Kako pišete mislio sam da Tim gubi a on će završiti za manje od 2 sata.

                  Comment


                  • Možda ga ja precenim svaki put ali u Australiji je igrao brutalno. Uvek je tu negde nadomak uspeha ali ipak mu se ne da.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Sve pare na Cilica protiv Timura, bole oci koliko lose igra.
                      A Čilić igra pa rastura
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Vodi Pospisil protiv Raonica sa 2:1
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ajmo Pospi, izdrži još malo..

                          Comment


                          • A koliko sam shvatila, nije samo popizdeo zato sto mu ne dozvoljavaju da pije iz konzerve, nego zato sto su hteli da mu sipaju u casu, ali da on ne vidi i da mu donesu...zato i spominje doping


                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bože budala boje se gađaće nekog konzervom u publici ko na koncertu

                              Comment


                              • A logicno da ne moze piti iz konzerve na sred terena, strasna reklama. Dje ce to

                                Comment

                                Working...
                                X