Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Remontujem ekipu, a ono nikad gore [emoji38]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zajeba Belerin stvar sa dva asista

      Spoiler

      Comment


      • Ti si sve pare sprcao na odbranu, zasluzeno si ovo dobio. [emoji3]

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sta mislis koliko sam poena izvukao s obzirom da vidis odbranu, a nemoj gledati na fantaziju.

          Comment


          • Dvojica na klupi iz odbrane 13 poena (gosu ne racunam), a trojka u prvom timu NULA!! (Jedan je iz Livera)
            Jeaahh baby, Idemoooo
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • 60
              Ja sam vala ovo kolo odlicno prosao


              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


              Edit: Aahahah bio sam blizu ocekivao sam da imas iz Evertona igrace
              Last edited by Brian McShtull; 04-10-20, 21:47.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • To je to, a evo ostatak ekipe. Vidis da nije sve ulozeno u odbranu.

                Spoiler

                Comment


                • Otkud mnogima Chilwell u odbrani, a nije igrao prva tri kola?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja ga ubacio pre ovog kola[emoji3]

                    Ma ovo je samo sreca, pogotovo ovo sad sto se desava. Poslednje dve/tri sezone si imao neke konstantne timove, sad se ne zna ko pije a ko placa, ovo je haos. Svako svakoga moze da pobedi.
                    Sad rep. pauza, posle toga ce opet svi biti drugaciji i opet samo da nagadjas. Pritom i ovo sa koronom, proslo kolo je dosta njih imalo Thiaga i u nedelju oni objave da ima koronu, a kolo pocelo u subotu i sad ti budi pametan. Navodno ovi statisticari su jaki, Magnus Carlsen je kao u top10 poslednje dve sezone, pa kako na koju foru...

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kako igra Trent brzo cu ja da ga zamenim za nekog jeftinijeg,ima jos tri kola da se popravi,nisam mu ja Klop,u odbrani ga svi pune,napred nista ne radi.

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Ja ga ubacio pre ovog kola[emoji3]

                        Ma ovo je samo sreca, pogotovo ovo sad sto se desava. Poslednje dve/tri sezone si imao neke konstantne timove, sad se ne zna ko pije a ko placa, ovo je haos. Svako svakoga moze da pobedi.
                        Sad rep. pauza, posle toga ce opet svi biti drugaciji i opet samo da nagadjas. Pritom i ovo sa koronom, proslo kolo je dosta njih imalo Thiaga i u nedelju oni objave da ima koronu, a kolo pocelo u subotu i sad ti budi pametan. Navodno ovi statisticari su jaki, Magnus Carlsen je kao u top10 poslednje dve sezone, pa kako na koju foru...

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Haha vala bas se ne zna ko pije, a ko placa -.-

                        Najgore mi je kada prodam igraca, a on sledece kolo (kasnije ne pratim, nebitno) razbije, kao Zorzinjo

                        Da sada rep. pauza, tek ce da posasave ko nije ...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zaboravim da u subotu jutro udjem da malo regulisem tim, ostanu mi par igraca koje sam planirala da zamenim u prvoj postavi, ne odradim trasnfere i rekoh jbg, jos Son kapiten, a kao mozda nece ni igrati. Kad ono, medjutim...da nije bilo toga, opet katastrofa.
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Samo? A nista ono 2 nedelje.. ?
                            Iznerviracu se, ali svakako sam morala tim na detaljan remont, a Mane poskup -.-
                            Moram Marka da pobedim
                            Trebalo je da se strpis jos jedno kolo za taj remont jer je sad reprezentativna pauza i kraj prelaznog roka. Neiskusno, sanse su ti sve manje i manje za ovaj bold. A bile su male.
                            Last edited by mark !t zer0; 05-10-20, 21:01.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Philipp Degen View Post
                              Trebalo je da se strpis jos jedno kolo za taj remont jer je sad reprezentativna pauza i kraj prelaznog roka. Neiskusno, sanse su ti sve manje i manje za ovaj bold. A bile su male. [emoji3]
                              Haha... nemoj, znas ono... ko se zadnji smeje...

                              A jesam pozurila, nestepljiva i zeznula se
                              No sreca je prevertljiva stvar, pogledace i mene jednom
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma jok, nista ti ne bi znacilo ni da si posle pauze napravila WC. Zato sto bi verovatno bila pod uticajem poslednjeg kola, a sledece kolo ce biti prica za sebe. Jedino zbog povreda, ali opet ni sa tim nisi sigurna dan pre utakmice mogu biti pozitivni na covid i dzaba si radila transfere i mozgala. Ocekujem porast slucajeva posle int. pauze.

                                Prosle nedelje pricaju kako je Lester kandidat za titulu, sad je Totenhem. Ko li ce biti sledece kolo, Aston Villa?


                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 06-10-20, 07:39.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X