Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kodovi vam stizu u ponedeljak u pp. Vozdra

    Comment


    • #47
      Ajde da malo pojacamo uslove za prijavu, poenta je da mi ovde koji smo aktivni igramo ligu, a ne da likovi koji nikada u PLu ne pisu ucestvuju. Ili onda da ostavimo javno kod pa da ulazi ko hoce, kad vec i ulazi ko hoce. Nema poente da saljes poruke, okaci ovde kodove i zavrseno.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • #48
        Ja da se ozbiljno zabavim sa fantazijem niko kod ispod 1k postova ne bi dobio, a moguce da ce tako i biti. Nije kasno za tako nesto. Primjetno je da ima ljudi koji nisu aktivni na forumu, jave se samo kad krece nova sezona, iskljucivo zbog fantazija.

        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

        Comment


        • #49
          Pozdrav svima. Relativno sam nov u ovome, ovo mi je tek treća sezona od kako učestvujem u jednoj privatnoj ligi, ne jurim kodove drugih liga (niti sam nešto fasciniran time) ali s obzirom da od svih sportskih foruma najjčešće pratim ovaj i temu Premijer Liga (kao i ostale teme iz sveta sporta) zamolio bih za vaše kodove (ukoliko ne ispunjavam uslov "aktivnog člana" ok - "nema ljutiš". ). Lep i sportski pozdrav od "plavca" iz Arilja.

          Comment


          • #50
            Moze li mi neko objasniti kako ce se nadoknadjivati bodovi uniteda i citya s obzirom da ne igraju prvo kolo?

            Comment


            • #51
              Igrace kad drugi ne budu igrali.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #52
                Svi odlozeni mecevi se ubace u neko kolo, tj nedelju kada se budu igrali.... recimo Citi i Junajted igraju u sredu-cetvrtak, a nama na fantaziju se racuna kolo od subote-nedelje i ta sreda/cetvrtak.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #53
                  Ali svakako ne zelis imati u bilo kojoj nedelji u 11 igrace koji ne igraju. Znaci ili ostavis pare za jednog koga hoces iz Sitija/Junajteda pa ga kupis sledece kolo ili iskoristis WC pa ponovo sastavljaj tim ali to nije preporucljivo. A mozes i da kupis sada jednog iz pomenutih klubova(ostavis na klupi), a drugog za sledece kolo.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Van Strike View Post
                    Ali svakako ne zelis imati u bilo kojoj nedelji u 11 igrace koji ne igraju. Znaci ili ostavis pare za jednog koga hoces iz Sitija/Junajteda pa ga kupis sledece kolo ili iskoristis WC pa ponovo sastavljaj tim ali to nije preporucljivo. A mozes i da kupis sada jednog iz pomenutih klubova(ostavis na klupi), a drugog za sledece kolo.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Vjerujes li da sam najvise i razmisljao o toj opciji wild card-a, ali sam odustao u zadnji cas i odlucio se na tu drugu opciju

                    Comment


                    • #55
                      Dajte kodove za sve.

                      Jedno pitanje, ima li drafta ?
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • #56
                        Jel ima mjesta za fantasy? Ja skroz zaboravio na to
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #57
                          I ja zelim!
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • #58
                            Da li je Ris Dzejms prva opcija na desnom beku u Celziju?

                            Comment


                            • #59
                              Ooooo ala pocinjem u stilu...Mitrovic na klupi fak! A nije ni pocelo zapravo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ooooo ala pocinjem u stilu...Mitrovic na klupi fak! A nije ni pocelo zapravo
                                Ucice sa klupe i postici gol, nemoj odmah da odustajes[emoji3]

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X