Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjace sto je ovo kvalifikaciono kolo za kup. Meni Moupay ostao zamenik kapitena, nikada to ne podesavam. Vise puta mi se obilo o glavu.
    Last edited by mark !t zer0; 30-12-20, 15:45.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Malo sam se i radovao kada sam video da Siti ne igra. Nemam nijednog igrača, plus pred ovo kolo izbacio KDB-a.

      Karma je čudo.

      Tako da se mom slučaju može reći da sam dobio šta sam zalužio.
      Last edited by mark !t zer0; 30-12-20, 15:54.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Sta ce ti uopste Mopej u timu

        Comment


        • Nisam hteo u minus da idem, a ostavio sam 2m.

          Jos jedan #funfact, imao sam ga mozda 3 kola u ekipi, uzeo ga pred Sefild. U 3 kola dao je jedan gol, i to, naravno, kada je jedini put bio kod mene na klupi.

          Daljom analizom uspostaviće se da je u preostala dva kola bio kapiten. Što dalje imlicira da je goreistaknuti degenerik.
          Last edited by mark !t zer0; 30-12-20, 16:10.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • On je slab ove sezone. Fino igra Brajton, ali napadaci su im bas rak rana.

            Gubi smisao fantazi sa svim ovim odlaganjima. Ovo li da se pravi jaka klupa ili da se batali.

            Comment


            • Pa sad je došao WC, tako da će sigurno uskoro uslediti restart. Fora je što je sledeće kolo skraćeno, a ono posle skoro duplo. Tad sam mislio free hit da udarim da iskoristim timove koji igraju 2 meča. I posle toga može WC.

              Ma Mopa je moje klasično izmišljanje tople vode. Uzeo ga pred Šefild i dao traku, kontao da napravim razliku jer me smara što je 90% timova postalo isto.
              Last edited by mark !t zer0; 30-12-20, 16:15.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Svasta,kakvo je sad ovo kolo,pobedicu Tanga Manga jer imam 1 poen vise na klupi i ako Salah odigra utakmicu,ne igraju nam tri igraca. Neregularan fantasy.

                Comment


                • Svasta, a da su ta dva meca bila odlozena zbog neveremena onda bi bilo regularno i super?

                  Comment


                  • Soucek pak gol ohh kako je moguce
                    Dok CalvertLewin opet nista, zaboravio je da tresi mrezu vec duze vreme
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Zašto je Souček za CS njegovog WH nagrađen samo sa jednim poenom.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Prilicno dobar pocetak danas.
                        Creswel asistenciju, wan bisaka i grejlish isto, bruno gol i kad na sve se doda i bonus bas odlicno

                        Da vidimo dali napokon son-kane ce proraditi i kapitenski donjeti sjajno kolo
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Navijam da Welbek ne zaigra da bi mi usao Soucek[emoji3] Bez Bruna ove sezone bruka
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Bamford previse prostora ali nista.. Son i kane solidno kad bi i bamford zabio..

                            ** opet pope nista t.j barnli odlozen
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • 77bodova, prilicno dobro samo bamford i lewin razocarali.. ostaje mount ali na njega i ne racunam ptevise..

                              *Penjam se na vrh polako 2mesto i 3mesto na h2h
                              **Da viidimo gameweek19 bice interesantno
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Ja imam samo 25 i 9 igraca tek treba da mi igra

                                Comment

                                Working...
                                X