Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Igram sa tobom sl kolo..mislim da si ga ugasio..

    Oljicu cekam sa tripl kapitenom..
    Ne igras protiv mene u sledecem kolu

    Comment


    • SFL08
      Number 1 ko je ovo???? To je derbi, moram ga dobiti..sjebo sam dva kola nisampratio al sam ipak dobio neke levate... nek se javi..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja sam fantasy Murinjo, slabo stojim sa golovima i ne igram lep fudbal. Ali bitno je da se upisuju 3 poena.



        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 14-12-20, 18:26.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Planiram da tripliram Sterlinga protiv WBA,ali tu je faktor Gvardiola,moze da me zezne pa ubaci Sterlinga na 15 minuta.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Planiram da tripliram Sterlinga protiv WBA,ali tu je faktor Gvardiola,moze da me zezne pa ubaci Sterlinga na 15 minuta.
            Gori nacin da bacis triple nisi mogao da odaberes .

            Bas sam nesiguran koga izabrati da mi zameni Beljerina...

            -Konsa/Mings imaju dobar raspored u naredna tri kola,
            -Kresvel kao neko dugorocno resenje i kao najkreativniji defanzivac ili
            -Dzejms kao jaku uticajan u napadu Celzija, ali ima manu sto vec Cilvela imam u timu

            Comment


            • MUŠKARCI SE NERVIRAJU, A VIŠE OD 7 MILIONA JOJ GLEDA U LEĐA: Ana je za MONDO otkrila kako ih pobeđuje!


              Jos uvek je u prvih deset.

              Comment


              • Ja sam izabrao jeftino resenje umesto Tellesa uzeo sam Tejlora iz Barnlija sto mi je omogucilo da dovedem Sterlinga,siguran sam da mora da eksplodira sa nekim het trikom samo ne znam kad ce to biti,nadam se protiv WBA,gde ce lakseg protivnika kuci.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Bzvz, ne bih ni ja bila da im nije falio "covek" bukvalno u 5 do 12, a vrv nisu mogli nikog da nadju tad, pa daj sta das

                  Mada su mislil da ce lako da me pobedjuju, kad ja ono 3.-4.
                  Pihh za 2 boda -.-
                  Bila frka za jednog(imalo nas 19), bukvalno poslednji minuti, i na kraju zavrsimo sa 21 i upadne AVERAGE. Legende.

                  Moj drugi poraz, Sterling mi ostao kapiten i Jesus u napadu. Istina, žao mi je što je poraz došao od neznalice kakav je lord Aleksoni, lakše bi mi palo da je neko drugi.

                  Evo me sada već vršim transfere, bar ih imam 2 besplatna, a verovatno da se ide i u -4.
                  Last edited by mark !t zer0; 14-12-20, 19:33.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ja sam izabrao jeftino resenje umesto Tellesa uzeo sam Tejlora iz Barnlija sto mi je omogucilo da dovedem Sterlinga,siguran sam da mora da eksplodira sa nekim het trikom samo ne znam kad ce to biti,nadam se protiv WBA,gde ce lakseg protivnika kuci.
                    Preveliki rizak. Da je pre dve tri sezone, sto da ne. Ali sada, meeh

                    Nije Siti ona masina za golove kao iz proslih sezona, niti je Sterling u nekoj formi. Na sve to dodas Pepove rotacije i da se kolo igra u sred nedelje, nisam neki optimista. De brujne mnogo sigurnija opcija. Sutira penale, glavni asistent, jedini standardan u Sitiju.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      MUŠKARCI SE NERVIRAJU, A VIŠE OD 7 MILIONA JOJ GLEDA U LEĐA: Ana je za MONDO otkrila kako ih pobeđuje!


                      Jos uvek je u prvih deset.

                      Čitao sam dok nisam naleteo na sliku iz rupe.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by ЧШ. View Post
                        Bila frka za jednog(imalo nas 19), bukvalno poslednji minuti, i na kraju zavrsimo sa 21 i upadne AVERAGE. Legende.

                        Moj drugi poraz, Sterling mi ostao kapiten i Jesus u napadu. Istina, žao mi je što je poraz došao od neznalice kakav je lord Aleksoni, lakše bi mi palo da je neko drugi.

                        Evo me sada već vršim transfere, bar ih imam 2 besplatna, a verovatno da se ide i u -4.
                        Ja sam probao da izadjem iz lige kad sam video da je izaslo na 21, ali nije bilo moguce... verovatno je Olji, meni i mozda jos nekome poslat kod za popunu pa na 21 upade taj Average


                        Originally posted by ЧШ. View Post
                        Čitao sam dok nisam naleteo na sliku iz rupe.
                        Niko nije savrsen.

                        Comment


                        • Pa da, ali ako već mora da navija za Cigane, onda barem da se ne loži, a tek da ide na stadion i još se time hvali. Mnogo je kume. Inače, generacija smo.
                          Last edited by mark !t zer0; 14-12-20, 19:38.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Cuj da se ne hvali da ide na Maru

                            Nemam pojma ja usla i vise nisam nista gledala po ligama, dok jednom nisam malo detaljnije, pa mi nije bilo jasno sto nas ima vise od 20
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 20 izabranih i Olja a realno ovde pise vas troje cetvoro, a mene ste izopstili.
                              Mada razumem vas, ne treba vam konkurencija, nego se igrate sa Oljom.

                              Zvezda i Partizan nisu ovde tema, i necu da trosim vreme na dva drzavno-mafijaska projekta. To su nekad bili klubovi pre 30+ godina, sad samo ozbiljno oboleli likovi mogu da se pale na to.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment




                              • Ccccc kakvo omalovazavanje.
                                Sve neki niski udarci, mehhh navikla sam

                                Ali no sikiriki, bice spremna uskoro

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X