Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au koliko si maliciozna, mom cimiju niske udarce zadajes a meni zelis lose stvari pozivajuci se na neka pravila.
    Jota je pod znakom pitanja za ovo kolo, nadam se da ste reagovali na vreme.


    Inac vidim da je NSG pokrenuo yt kanal, pa bih zamolio sve forumase da udare subscribe da mu pomognemo. Ipak je njegova fantasy karijera pocela ovde. [emoji3]
    Evo i linka ka njegovom kanalu, https://youtube.com/channel/UC8yYT7878j9rpYuNrwESCpQ

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    Last edited by Brian McShtull; 11-12-20, 19:40.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Najjači su ljudi što čekaju lockout da iznesu informacije.

      Ova PL petkom će mi doći glave. No, dobro, baš dominiram u manjim ligama, red je da bude zamljiivo.
      Last edited by mark !t zer0; 11-12-20, 19:46.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Nemam uopste predstavu o vremenu, u momentu dok sam pisao sam skontao da se igra mec veceras. Ali cisto sumnjam da nece igrati Jota.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Jaoo i mene ujbo petak.. ostao mi Ziyech u line up-u...

          Makar cu sl. kolo da imam 2 transfera

          Comment


          • Originally posted by ЧШ. View Post
            Najjači su ljudi što čekaju lockout da iznesu informacije. [emoji3]

            Ova PL petkom će mi doći glave. No, dobro, baš dominiram u manjim ligama, red je da bude zamljiivo.
            Jesi video, a posle ja maliciozna! [emoji44][emoji44] strasne stvari, strasne.

            Ja se setila, no i nisam da vas podsetim, srry... kada sam videla da se igra vcrs, ohhh bila mala panika.
            A da li sam bila pametna kao sto sam lepa, videcemo
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kakav spektakularan mec protiv Oljice, opravdali smo epitet derbija kola

              Znaci 5x gledam ko je dobio bonus poene u mecu Lester Brajton 3:0 i ne verujem kako je Vardi dobio samo jedan bonus poen za gol i dve aaistencije. Nigde logika

              Comment


              • Jos jedno savrseno kolo, jos kad bi se pridodao bonus za justin, kane, pope, vestergard.. Kad bi jose malo napao i son uradio malo vise bilo bi puno bolje...
                Drzim se u top 5
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Cimi kakav derbi, Olja igrala protiv Rossa.
                  Da nemate vi neku posebnu ligu, koju krijete?

                  Mene je proklela, znao sam da ne treba da ulazim u spiku sa njom. Mislim da mi je ovo bilo najgore kolo ove sezone.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Lion View Post
                    Kakav spektakularan mec protiv Oljice, opravdali smo epitet derbija kola

                    Znaci 5x gledam ko je dobio bonus poene u mecu Lester Brajton 3:0 i ne verujem kako je Vardi dobio samo jedan bonus poen za gol i dve aaistencije. Nigde logika
                    Aaa ti si igrac-igrac? pihhh za 2 poena
                    A ma tako mi i treba kada sam WPetersa ipak ostavila na klupi, hocu-necu...
                    No dobro, ni prvi ni posldenji put.


                    Kakvo proklinjanje crni Pixi, nemoj to, nemam jos vase vudu lutkice
                    Zar nisi u maloj ligi?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisam

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Bzvz, ne bih ni ja bila da im nije falio "covek" bukvalno u 5 do 12, a vrv nisu mogli nikog da nadju tad, pa daj sta das

                        Mada su mislil da ce lako da me pobedjuju, kad ja ono 3.-4.
                        Pihh za 2 boda -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja sam u toj mini ligi izgubio od AVERAGE!

                          Nazalost izgleda da je Nerealni batalio, ima Jimeneza u timu jos uvek.

                          Comment


                          • Originally posted by Van Strike View Post
                            Cimi kakav derbi, Olja igrala protiv Rossa.
                            Da nemate vi neku posebnu ligu, koju krijete?

                            Mene je proklela, znao sam da ne treba da ulazim u spiku sa njom. Mislim da mi je ovo bilo najgore kolo ove sezone.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            Aha, ima neka manja liga, Cimaro. I ja sam bio los ovo kolo, nego me izvukao Vardi kao kapiten.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Aaa ti si igrac-igrac? pihhh za 2 poena
                            A ma tako mi i treba kada sam WPetersa ipak ostavila na klupi, hocu-necu...
                            No dobro, ni prvi ni posldenji put.
                            Pa ako si kreativna pri citanju, taj sam . A bilo bi i plus 7 da Beljerin nije uspeo 2 min pre nego da izadje da napravi zuti i da tim primi gol. Na sve to je i suspendovan zbog kartona, a ja transfer vec potrosio i nemam defanzivca na klupi koji igra . Tako mi i treba kada stavljam Arsenalove igrace u tim

                            Comment


                            • Ahaa jeste sta bi bilo kad bi bilo.. i da baba ima ono, bila bi deda -.-

                              Hehe cuj Arsenalove igrace

                              Jbt ima li nekog od vas da nema Salaha u timu?

                              Penjem se, penjem, cuvajte se
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Lion View Post
                                Aha, ima neka manja liga, Cimaro. I ja sam bio los ovo kolo, nego me izvukao Vardi kao kapiten.



                                Pa ako si kreativna pri citanju, taj sam . A bilo bi i plus 7 da Beljerin nije uspeo 2 min pre nego da izadje da napravi zuti i da tim primi gol. Na sve to je i suspendovan zbog kartona, a ja transfer vec potrosio i nemam defanzivca na klupi koji igra . Tako mi i treba kada stavljam Arsenalove igrace u tim
                                Igram sa tobom sl kolo..mislim da si ga ugasio..

                                Oljicu cekam sa tripl kapitenom..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X