Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na 4:19 je situacija sa Agutom i rasprava sa sudijom zbog toga i kako komentatori pricaju kako se ne bi trebao buniti jer je moglo biti puno gore po njega. Nevjerovatno, sta je coek radio. Tacno kao da je apsolutno sam na stadionu se ponasao.

    https://youtu.be/EO078Gv6Xko?t=258

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Na 4:19 je situacija sa Agutom i rasprava sa sudijom zbog toga i kako komentatori pricaju kako se ne bi trebao buniti jer je moglo biti puno gore po njega. Nevjerovatno, sta je coek radio. Tacno kao da je apsolutno sam na stadionu se ponasao.

      https://youtu.be/EO078Gv6Xko?t=258
      Da o tome sam pisao na Novakovoj temi.
      Neverovatno je da mu to nije bio nauk nikakav. Izgleda da je moralo ovako nesto sa najgorim posledicama da se desi da bi on naucio sta sme a sta ne sme...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kako se slatko nasmijao kad mu je sudija rekao da gospodin nije zastitio rukama lice bila bi totalno drugacija situacija, sablasno. Totalno odsustvo shvatanja potencijalnog problema i pomalo djetinjast stav da je sudija protiv njega sto mu daje upozorenje. Pokusao mu je pomoci covjek sa ovim upozorenjem ali....bas zbog tog osmijeha nije prihvatio pomoc.
        Last edited by DinoFC; 08-09-20, 15:07.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Kako se slatko nasmijao kad mu je sudija rekao da gospodin nije zastitio rukama lice bila bi totalno drugacija situacija, sablasno. Totalno odsustvo shvatanja potencijalnog problema i pomalo djetinjast stav da je sudija protiv njega sto mu daje upozorenje. Pokusao mu je pomoci covjek sa ovim upozorenjem ali....bas zbog tog osmijeha nije prihvatio pomoc.
          Da da, to me izludjivalo... Kao ma sta to kenjas sudija. To meni da se desi, ma nema sanse. Pre ce asteroid sa se srusi ovde sada .... I slicno... I nakon sedam dana mu se bas to desi.
          Klasicna prica o uceniku koji ne nauci lekciju, ne spremi se za kontrolni a bukvalno sva pitanja i odgovore ima unapred...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jbg, vele da se pametan uci na tudjim greskama, a budala na svojim. Nole je budala.. ali naša budala!

            Comment


            • On prosto mora da nauci da ne diraaaaaa nikako lopticu. Ovo na Sinsiju vidi se da je inercija, jbg loptica taman dosla na zicer i naravno da nije nikog gadjao vec "dodavao" ballboyu kao sto je vec radio i pre dva dana samo mnogo normalnije, ali nazalost i nesrecnije.
              (Vec sam postavljala ovaj ugao)

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jednog dana nece se pricati: e ovaj je osvojio USO jer nije bilo najjacih i najvecih kandidata na turniru, vec ce mu stojati GS,, ali kad se vrate manje vise sada svi onda da vidimo ko ce od tih "novih" osvajati. Do tog tamo jednog dana dok ne budu konkurentni vise.
                Prvi i jedini GS...Setimo se Rodika,Čilića i del Potra...Prokletsvo USO...poslednjih 17 godina...
                Last edited by Marija81; 08-09-20, 17:53.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Prvi i jedini GS...Setimo se Rodika,Čilića i del Potra...Prokletsvo USO...poslednjih 17 godina...
                  Zasto zelis osvajacu ovog slema da mu to bude i jedini?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • To je toliko tesko predvideti da mi je stvarno cudno da tako mislis Marija.
                    Na kraju, na turniru su sve mlade udarne snage, kako jedini?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Samo da nekim slučajem ne osvoji Sašica.. Mada nema on šanse ni protiv Thiema, a ni Medvedeva u potencijalnom finalu.

                      Najviše bih voleo de Minaur, ali može i Thiem, zaslužio je jedan.
                      Last edited by mark !t zer0; 08-09-20, 18:35.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Može Tim što da ne.. Inače na slemovima do sada ima ukupno učešća u 1/4 finalu kao sva ostala sedmorica

                        Comment


                        • Ako već neko mora uzeti titulu nek to bude Borna

                          Comment


                          • Moje zelje:
                            1. Rubljov
                            2. Borna
                            3. Sapo
                            4. Sasa
                            5. Medo
                            6. Tim
                            7. Busta
                            8. de Minor

                            Imamo cetiri mame u zavrsnici [emoji173] mada jedna igra sada dubl u PF, Zvonareva.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sto se mog spiska tice:
                              1. Shapo/Zverev
                              2. Thiem
                              3. Medvedev
                              4. Rublev
                              5. De Minaur
                              6. Coric
                              7. Busta
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ако су Нолета избацили са турнира, одкуд обавеза да иде на конференцију за штампу и сад га казнише што није тамо ишао?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X