Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Srkisa,

    Nazalost, Sandu je u pravu a ne ti. Diskvalifikacija je bila NEMINOVNOST!

    ----------------

    Torpedo,
    Sinoc tj. dikvalifikacija nije bial disciplinovanje, ali smo danas usli u fazu disciplinovanja.
    Slazem se da jeste,u ovoj situaciji gde gospodja ocigledno ne gotivi Novaka bas() ili je panicne prirode(opet se pitam odakle sudije takve prirode kao linijske ali ajde)

    Ali to je ta rupa u pravilu koja se mogla naci kod nekog drugog
    Last edited by Srkisa; 07-09-20, 17:14.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Srkisa,

      Nazalost, Sandu je u pravu a ne ti. Diskvalifikacija je bila NEMINOVNOST!

      ----------------

      Torpedo,
      Sinoc tj. dikvalifikacija nije bial disciplinovanje, ali smo danas usli u fazu disciplinovanja.
      Ne mogu poreći da znaš ponešto o tenisu ali imaš veliki problem sa sujetom. Za razliku od tebe ja iznosim svoja mišljenja a ti tvrdnje - kategoričan si u izjavama. Ja nikoga ne disciplinujem ovde da razmišlja kao ja a ti to pokušavaš.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Ne mogu poreći da znaš ponešto o tenisu ali imaš veliki problem sa sujetom. Za razliku od tebe ja iznosim svoja mišljenja a ti tvrdnje - kategoričan si u izjavama. Ja nikoga ne disciplinujem ovde da razmišlja kao ja a ti to pokušavaš.
        Nisi shvatio, bio sam nejasan.

        Danas je pocelo disciplinovanje Novaka zbog sindikata. Nisi ti mene poceo da disciplinujes. Sinocna diskvalifikacija nije bila disciplinovanje Novaka ali je danas ono pocelo.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nisi shvatio, bio sam nejasan.

          Danas je pocelo disciplinovanje Novaka zbog sindikata. Nisi ti mene poceo da disciplinujes. Sinocna diskvalifikacija nije bila disciplinovanje Novaka ali je danas ono pocelo.
          Nisi shvatio, nema veze...zaboravi.

          Comment


          • Hahaha torpedo, cuvaaaj se.. da te NI ne disciplinujeee

            Comment


            • Koga ja disciplinujem?

              Kad je u pitanju diskvalifikacja jesam kategorican. Tu nije bilo izbora. To nije moje misljenje, nego pravilo! Mozda lose pravilo, ali pravilo.

              Probao sam da budem sarkastican, nisam funkcionisalo. To mi je skola.

              Comment


              • Pade mi na pamet neka stara priča. Ne sećam se ni ko ni kad ni gde neki fudbaler, mislim sarajlija je dao go sa po terena. Naravno ovi znalci ga počeli dizati u nebesa, te kako ju je primio, tehnika udarca i ostale fraze. Pitali njega kako je dao go - ona naišla, ja je hekno sjela mi i uđe u go.

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Sta znaci povredjen,gde pise u pravilu sta je povreda??Ako lekar medicinskim pregledom utvrdi da je doslo do kratkotrajnog gubitka daha uz prestrasenost koja je pogorsala,dal je to dovoljno da se klasifikuje kao povreda??mozda bi neki lik samo progutao knedlu posle tog udarca,ne znamo,nismo udareni jedino da sad nateras nekog da te pogodi lopticom od nesto preko 100 na sat u grkljan,verovatno bi izgubio dah koji sekund i posle sve ok,dal je to povreda??Hmm
                  Bilo kakvo nanosenje povrede bilo kome van trajanja poena. Pa cak i kratkotrajnog daha ... kratkotrajne povrede. Videli smo (neko je postavljao sinoc) Henman kako je diskvalifikovan. Onoj devojcici bukvalno nista nije bilo, zaplakalo se dete - verovatno je zabolelo. Dovidjenja - cao! Takodje nikakve namere, nikakvih posledica po povredjenu (pogodjenu) osobu nakon toga. Ali jbg. A bili smo svedoci i gorih slucajeva ...

                  Meni je ovde iskljucivi krivac Novak i to samo zato sto je bio prenervozan. Znao je da je dozvolio onom Busti da mu ukrade set. Da je onaj nakon toga odservirao za isti, uzeo bi set u kome bi bio gori igrac, ali to je nesto sto se Novaku konstantno kroz karijeru desava u koliko nije u stanju da brejkne protivnika. U koliko god da je dobroj formi, koliko god da dobro servira, ako se onaj preko puta mreze dobro drzi i cuva svoj servis kako zna i ume Novaku ce pre ili kasnije doci zuta minuta na sopstveni srevis. Svestan je toga i on sam i trudi se da to ispravi, ali jednostavno ne moze - ne ume, ne zna .... I onda ga frustracija izjeda. Frustracija za kojom nije bilo potrebe ni malo. Jer cak i da je izgubio prvi set, on bi taj mec dobio. Otisao sam daleko ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Koga ja disciplinujem?

                    Kad je u pitanju diskvalifikacja jesam kategorican. Tu nije bilo izbora. To nije moje misljenje, nego pravilo! Mozda lose pravilo, ali pravilo.

                    Probao sam da budem sarkastican, nisam funkcionisalo. To mi je skola.
                    Svako pravilo ima svoju rupu,99% igraca bi juce popilo diskvalifikaciju,mislim da igrac za kojeg ta gospodja navija ili simpatise ne bi ko god da je plus mozda Amer neki

                    Novak je igrao na ruku svog renomea da nadje rupu,medjutim on je nije mogao naci,mogla je samo ta gospodja

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Bilo kakvo nanosenje povrede bilo kome van trajanja poena. Pa cak i kratkotrajnog daha ... kratkotrajne povrede. Videli smo (neko je postavljao sinoc) Henman kako je diskvalifikovan. Onoj devojcici bukvalno nista nije bilo, zaplakalo se dete - verovatno je zabolelo. Dovidjenja - cao! Takodje nikakve namere, nikakvih posledica po povredjenu (pogodjenu) osobu nakon toga. Ali jbg. A bili smo svedoci i gorih slucajeva ...
                      sad mi je jasno zašto Federer nije bio suspendovan. On nije povredio metu, već joj je pričinio zadovoljstvo
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Meni je ovde iskljucivi krivac Novak i to samo zato sto je bio prenervozan. Znao je da je dozvolio onom Busti da mu ukrade set. Da je onaj nakon toga odservirao za isti, uzeo bi set u kome bi bio gori igrac, ali to je nesto sto se Novaku konstantno kroz karijeru desava u koliko nije u stanju da brejkne protivnika. U koliko god da je dobroj formi, koliko god da dobro servira, ako se onaj preko puta mreze dobro drzi i cuva svoj servis kako zna i ume Novaku ce pre ili kasnije doci zuta minuta na sopstveni srevis. Svestan je toga i on sam i trudi se da to ispravi, ali jednostavno ne moze - ne ume, ne zna .... I onda ga frustracija izjeda. Frustracija za kojom nije bilo potrebe ni malo. Jer cak i da je izgubio prvi set, on bi taj mec dobio. Otisao sam daleko ...
                        Sve stoji, samo bih dodao malu korekciju u vezi tog nivoa njegove igre.. On NIJE igrao vrhunski, nije briljirao. Igrao je dobro i to je to. On je htio sa trecom brzinom da prokrstari preko Buste i da je onaj chalendz pokazao aut, to bi i bilo tako. Ali se pokazalo da nece biti dovoljno da igra "na ler", da ce morati da upali onaj svoj nitro ako misli da izvuce set i to je pocelo da ga pizdi. Novak je strasno oprezan po pitanju te kalkulacije sa energijom, ne zeli da se trosi ni mrvicu vise nego sto treba. Kad protivnik to trazi od njega, a taj protivnik se ne zove Rafa ili Rodzer, on pocinje da gubi zivce. A da je igrao maksimalno kako moze od pocetka, vjerujem da Busta ni 3 gema ne bi uzeo u tom setu...

                        Comment


                        • Jel ovo potvrđeno za publiku


                          Sad vidim i na SK tekst.
                          Last edited by torpedo; 07-09-20, 17:45.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Bilo kakvo nanosenje povrede bilo kome van trajanja poena. Pa cak i kratkotrajnog daha ... kratkotrajne povrede. Videli smo (neko je postavljao sinoc) Henman kako je diskvalifikovan. Onoj devojcici bukvalno nista nije bilo, zaplakalo se dete - verovatno je zabolelo. Dovidjenja - cao! Takodje nikakve namere, nikakvih posledica po povredjenu (pogodjenu) osobu nakon toga. Ali jbg. A bili smo svedoci i gorih slucajeva ...

                            Meni je ovde iskljucivi krivac Novak i to samo zato sto je bio prenervozan. Znao je da je dozvolio onom Busti da mu ukrade set. Da je onaj nakon toga odservirao za isti, uzeo bi set u kome bi bio gori igrac, ali to je nesto sto se Novaku konstantno kroz karijeru desava u koliko nije u stanju da brejkne protivnika. U koliko god da je dobroj formi, koliko god da dobro servira, ako se onaj preko puta mreze dobro drzi i cuva svoj servis kako zna i ume Novaku ce pre ili kasnije doci zuta minuta na sopstveni srevis. Svestan je toga i on sam i trudi se da to ispravi, ali jednostavno ne moze - ne ume, ne zna .... I onda ga frustracija izjeda. Frustracija za kojom nije bilo potrebe ni malo. Jer cak i da je izgubio prvi set, on bi taj mec dobio. Otisao sam daleko ...
                            To je bio dubl mec sa Hwnmanom,to se manje gleda
                            ,a i Vimldon je striktiniji od ostalih vazda bio,a i dete je dete,nije bas isto iako je slicno,tu je 100% neminovnost,juce je tvrdim bila 99% singl mec je nije bilo dete, da gospodja nije panicne prirode ili da gotivi Noloa pustili bi ga

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              On NIJE igrao vrhunski, nije briljirao. Igrao je dobro i to je to. On je htio sa trecom brzinom da prokrstari preko Buste i da je onaj chalendz pokazao aut, to bi i bilo tako. Ali se pokazalo da nece biti dovoljno da igra "na ler", da ce morati da upali onaj svoj nitro ako misli da izvuce set i to je pocelo da ga pizdi. Novak je strasno oprezan po pitanju te kalkulacije sa energijom, ne zeli da se trosi ni mrvicu vise nego sto treba. Kad protivnik to trazi od njega, a taj protivnik se ne zove Rafa ili Rodzer, on pocinje da gubi zivce. A da je igrao maksimalno kako moze od pocetka, vjerujem da Busta ni 3 gema ne bi uzeo u tom setu...
                              Kako nije briljarao? 18 vinera i 10 neiznudhenih. Do zute minute, taj omjer je daleko bolji. Devet asova. Do zute minute, dao je Busti 3 poena na svoj servis. Ako se izuzme (ne)rezonsko igranje dropova, sve je savrseno funkcionisalo. (Mozda je i rezonsko ako je cilj umaranje protivnika.)

                              Druga je stvar sto se nije trosoi, sve je islo lako. Poceo je da se nervira kad je uvido da ce trebati veci utrosak energije.
                              Last edited by NI; 07-09-20, 18:01.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Kako nije briljarao? 18 vinera i 10 neiznudhenih. Do zute minute, taj omjer je daleko bolji. Devet asova. Do zute minute, dao je Busti 3 poena na svoj servis. Ako se izuzme (ne)rezonsko igranje dropova, sve je savrseno funkcionisalo. (Mozda je i rezonsko ako je cilj umaranje protivnika.)

                                Druga je stvar sto se nije trosi, sve je islo lako. Poceo je da se nervira kad je uvido da ce trebati veci utrosak energije.
                                Dobar servis mu je omogucavao lake poene na svoj servis, ali nije na Bustin grizao koliko je mogao. Ona igra nema veze sa njegovim top levelom, vec ga je servis nosio komotno kroz njegove servis-gemove i tako je "krstario". I mislio je da ce to biti dovoljno...

                                Comment

                                Working...
                                X