Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nema sta da verujem ili ne verujem, zasto bi bilo ko ono folirao?
    Loptica je udarila u grlo, totalno nespremnu, u trenutku je sigurno osetila bol plus se culo krkljanje, znaci da se i borila da dodje do daha.
    A da li je ozbiljno povredio? Nije.
    da li je ozbiljno povredio-nije

    da li je namerno cukno-nije

    da li je diskvalifikovan/jesteeeeeee
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma nije pokusaj ubistva, ali nije ni foliranje.
      Ja verujem da je njoj u trentuku zaista bilo lose, isto tako verujem da je za par minuta bila ok.
      Loptica je pogodila u predeo vrata, sada da li je grlo ili nije to ne znamo.
      Isto tako ne znamo ni da li je krkljala ili nije, to je sve nagadjanje.
      Da li je zaslužio diskvalifikaciju, nisam siguran iako pravila jasno pokazuju da jeste. On je kažnjen zbog nemarnosti a ne namere da nekoga povredi.

      Da li je ona odglumila? Nije ali je bila previše teatralna za moj ukus.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Pa ista sutkinja ko i Novak. On padne, odmah MTO ko da ga je voz pregazio

        Trebali su Bustu diskvalifikovati što ga je izvrnuo

        Comment


        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
          Loptica je pogodila u predeo vrata, sada da li je grlo ili nije to ne znamo.
          Isto tako ne znamo ni da li je krkljala ili nije, to je sve nagadjanje.
          Da li je zaslužio diskvalifikaciju, nisam siguran iako pravila jasno pokazuju da jeste. On je kažnjen zbog nemarnosti a ne namere da nekoga povredi.

          Da li je ona odglumila? Nije ali je bila previše teatralna za moj ukus.
          Premotaj pa ces cuti...

          A niko nije rekao da je namerno hteo da je povredi, to je suludo i pomisliti.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Koliko god da boli, zasluzio je diskvalifikaciju. Cim im je dao mogucnost da ga izbace prateci pravila, gotovo je, jbg.

            E sad da li bi nekome drugom (Federeru pre svega) možda oprostili, ne znam, niti cu saznati ali osecaj mi kaze da verovatno bi. No, to je druga prica i tema i nema nikakve veze sa Novakovim postupkom. Čak mi je i bzvz da napisem da je glup potez jer je stvarno baksuzluk da nema dalje. Nazalost, Djoka nije smeo sebi da dozvoli ni taj promil sanse da pogodi jebenog linijskog u vrat.
            Last edited by mark !t zer0; 07-09-20, 15:00.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Odlican, kao i uvijek.

              Comment


              • Apsolutno je njegova veoma nepromisljena krivica.
                Besan si? Urlaj ,deri se, psuj, a lopticu samo izvadi iz dzepa i spusti je na podlogu. Reket nikad ne bacaj, jer i on moze da isklizne uz ruku, znamo to -.- ili deo odleti na pogresno mesto. Dakle, lopticu samo ispusti iz dzepa da padne, sta je to tesko jbmu.

                I jeste krkljala, je znam kako niste culi, to mi je odmah privuklo paznju, u prvom trenutku nisam znala sta se desava, kada sam videla da sedi na podu, pomislila da joj je pozlilo nesto.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovde bi jedino merilo mogla da bude namera, a iz snimka se nikakva namera ne vidi. Bas teska glupost da ga zbog ovoga izbace.

                  Comment


                  • Tenis je specifičan sport. Pravila su pravila, nekad se dosljedno drže a nekad ne. Ovde moraju postojati te neke finese, neka siva zona koja daje draž ovom sportu. Primjera radi, od kako nema ovih sudija na većini terena baš mi je usrano kad mašina dosudi prestup pri servisu a okom ga ne vidiš. Ili ovaj mjerač vremena, mora sudija imati razumjevanja i ne držati se slijepo pravila. Puno je tih sitnih primjera gdje nije sve u pravilima, izgubiće igra draž - na kraju nek ubace 2 igrača a sve ostalo nek robotizuju pa će vidjeti na što će spasti taj sport.
                    U fudbalu, košarci ima smisla isključiti nekog igrača, ima ih još hrpa na klupi da ga zamjene. U svim sportovima oni najbolji imaju neki povlašteniji tretman. Imaju i u tenisu, neki je dovoljno da zamole pa recimo biraju kad će igrati.

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Ovde bi jedino merilo mogla da bude namera, a iz snimka se nikakva namera ne vidi. Bas teska glupost da ga zbog ovoga izbace.
                      To je suština onoga što ja pišem. Merilo je bila nesmotrenost i na osnovu toga su ga izbacili.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Namera nije bitna, bitne su posledice i bitno je sto je uradio iz besa.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          To je suština onoga što ja pišem. Merilo je bila nesmotrenost i na osnovu toga su ga izbacili.
                          Meni ovde ima elemenata i za obostranu nesmotrenost . Nije zapucao u nju pa da nije mogla da izbegne. Ko zna gde je ona gledala

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Namera nije bitna, bitne su posledice i bitno je sto je uradio iz besa.
                            Kad si već slušala da krklja ajde pogledaj i njefovu facu tj govor tela kad je udario lopticu. Nema tu besa, čista mehanika pokreta.

                            Comment


                            • Samo maliciozni ljudi mogu da kazu da je bilo sta ovde namerno. Na snimku se to jasno vidi. A i ako neko moze ovo namerno da uradi, ja skidam kapu, iza ledja bez gledanja headshot.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Odlican, kao i uvijek.
                                Jako je dobar ali je preblag prema Djokovicu!

                                Kada se incident desio u Sinsinatiju Novakova faca je bila ista kao jucer. Uzas da ce zarditi diskvalifikaciju.

                                Kometator Bari Kaun je rekao da je, kao u slucaju Bedene, morao biti pozvan direktor turnira! Direktor turnira je pitao kamermana je li sve u redu. Kamerman je dao znak da je u redu. Da je pozvan za Djokovica, vjerujem da bi onaj ko je pogodjen rekao isto!

                                Bilo kako bilo, sudija nije pozvao direktora turnira, samo je dao opomenu Novaku! I sto je Novak napravio u pauzi? umjesto da se poklopi usima i nauci lekciju, on protestuje kod sudije! Na to mu sudije ocinski kaze: "Sto da si ga pogodio u glavu?" Jucer nije pogodio u glavu grlo ili vrat. Linijski sudija nije mogla reci da je u redu jer je vec bila pala i krkljala.

                                Gledanjem kroz prste, sudija u Sinsinatiju je naparvio [b]medvedju uslugu Novaku![b/] Da je izasao direktor, vjerovatno bi Djokovic bio oprezniji jucer!


                                Predalzem aneketu:

                                Cime je bio motivisan postupak sudije u Sinsinatiju?

                                A) Progledao je Novaku kroz prste jer je zvijezda.
                                B) Nije htio da se svadja.
                                C) Zelio je da se Novak ne opameti, tako da negdje bude diskvalifikovan.
                                D) Bio je u dosluhu sa linijskim sudijom koja voli da pije i zbog koje je Novak diskvalifikovan!

                                Comment

                                Working...
                                X