Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Marija81 View Post
    Ovo su samo neki mečevi koje je Novak dobio na inat.
    Protiv Fedala su to uglavnom tesni mečevi pa ga taj inat i ljutnja vode kroz spasavanje ML...
    Sa ostalima ga inat vodi tako da želi da ih ponizi,ne samo pobedi...
    Boze sacuvaj. Ja ne znam jesi li ti pazljivo citala sta sam ja napisao, ali ni u jednom od navedenih meceva se on nije "pretvorio" u igraca koji je vidno kvalitetniji i bolji nego sto je bio u prvom dijelu istog tog meca. Ne znam kapiras li ti poentu uopste.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Joker View Post
      Boze sacuvaj. Ja ne znam jesi li ti pazljivo citala sta sam ja napisao, ali ni u jednom od navedenih meceva se on nije "pretvorio" u igraca koji je vidno kvalitetniji i bolji nego sto je bio u prvom dijelu istog tog meca. Ne znam kapiras li ti poentu uopste.
      Pa eto ne moram ja da budem u pravu...ali tipičan primer toga što ti kažeš (po meni) je recimo polufinale USO protiv Federera 2011.
      Podseti se malo, topla preporuka...ipak je bilo davno...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • #78
        Originally posted by Marija81 View Post
        Pa eto ne moram ja da budem u pravu...ali tipičan primer toga što ti kažeš (po meni) je recimo polufinale USO protiv Federera 2011.
        Podseti se malo, topla preporuka...ipak je bilo davno...
        Da, jurio je zaostatak od 2:0. Ali kad u tom antologijskom mecu govorimo o inatu, misli se na legendarni ritern i sve nakon njega. Tom osmjehu cinicnom u tom momentu... Vracanje sa 0:2 na 2:2 necu da racunam u inat, jer je tu jos uvijek imao pristojnu podrsku. Ljudi vole spektakl. Ali kad se dotjerao car do duvara, kad je komentator cak rekao da je totalna histerija na stadionu, to je bio momenat inata. Igra nakon tog ludog riterna nije pokazala nikakvog vanserijskog Novaka, vec vise (mentalno) osakacenog Federera. Novak je samo i dalje gurao po svome. Ne kapiras ti poentu, ocigledno...

        Comment


        • #79
          Tema je Sinsinati, prebacite se na opste diskusije, posto kako ste krenuli, necete skoro
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #80
            Gazi ga Cicko za sad. Djeluje kao da nece dozvoliti 3 seta odje.

            edit: Zamisli Ciciju potencijalni put do finala: Anderson, Isner, Opelka, Raonic!

            Naravno, nemoguce da se desi, ali teorija je tu.
            Last edited by Joker; 23-08-20, 23:05.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Marija81 View Post
              Sa ovim se moram složiti ,možda ne baš da je definicija, ali da je igrač koji jako puno mečeva odigra i dobje na inat.



              Evo daću ti par primera...

              Protiv Federera

              SF USO 2011.
              F USO 2015.
              F Vimbldon 2019.

              Protiv Nadala

              SF Vimbldon 2018.

              Protiv Tima

              F AO 2020.



              Ovo su samo neki mečevi koje je Novak dobio na inat.
              to se zove kvalitet,a ne inat...i gde si nasla maro USO 2015,trebalo je da bude 3:0 za novaka

              a ostali,rekoh KVALITET
              Wizard

              Comment


              • #82
                0:40 imao Anderson kod 2:2 u drugom i raspalio odlican ritern na prvi servis i.. 5 poena za redom za Cicka. Blah...

                Dupla, 5-3, kraj, cao, zdrao... Omunji ga Cicko, ni da je trening.
                Last edited by Joker; 23-08-20, 23:38.

                Comment


                • #83
                  A ti toliko cekao ovaj mec [emoji3]
                  Unisti ga Cicipas...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #84
                    Greote.

                    Izgleda da ovim mladjim momcima ova pauza nista nije naudila. Matorcima treba vremena, a toga nema. Dovidjenja, prijatno.

                    Comment


                    • #85
                      Evo nam meča Ćorića i Gofana..
                      Da vidimo da li su oni zarđali i koliko...

                      I opet, koliko sablasno izgleda kompleks bez publike kao i tribine.
                      Ili one pauze između gemova...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • #86
                        Mislim da ce Corka Borka da se samounisti odje. Siluje previse.

                        Comment


                        • #87
                          nece da mi kazu-KO KOMENTARISE
                          Wizard

                          Comment


                          • #88
                            I eto, upravo "silovanjem" Borna izgubi ovaj tb. Ne umije da obuzda fh kad mu se pruzi prilika, pa to ti je.

                            Ali energija na zavidnom nivou, ne stede se ni malo.

                            Comment


                            • #89
                              al meni gofan izgleda tako da treba da proveri krvnu sliku pod hitno
                              Wizard

                              Comment


                              • #90
                                A on vazda izgleda kao da se s dušom rastaje.

                                Brejk za Gofana i u drugom. Opet fh kiks Borne. Fh ce mu glave doci...

                                Comment

                                Working...
                                X