Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo Novakovo stanje je skroz nedefinisano, ovako je izgledao u 1.setu( ili mozda u citavom mecu) protiv Aguta a tad nije imao razloga da bude umoran il nesto slicno. Ne znas jel vrat, umor, neke brige lijeve. Al je opasna kurcobolja u pitanju

    Comment


    • I ja se pitam dal se ova kurcobolja može pripisati umoru, povredi vrata ili krije karte pred US Open.

      Nije mi jasno kako umor može odigrati neku ulogu, pa nisu igrali mesecima te su mi rane priče oko fizičke isceđenosti.

      Comment


      • Dobar je Viško, nije otpisao Novaka... sve se nada toj nekoj iskri da vaskrsne.

        Comment


        • Migrena...

          Nije džaba juče i povratio na terenu...

          Danas je bolje, ali je "slomljen"...

          Nikakav bol u organu niti skrivanje karata, Novak nije neko ko kalkuliše u tom smislu...

          A mogao bi vala i on jednom da brejkne bio bi red...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • E lud je skroz u ova dva mec hahahahahah Mislis da je definitivno odustao tad krece covjek da se bori

            Comment


            • 2gty7c.jpg
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment




              • Originally posted by Joker View Post



                Hahahaha, sta mu raadeee, ovo nije humanooo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Najbolji stručnjaci ne mogu produbiti šta se nalazi u njegovoj glavi.

                  Comment


                  • Zato samo mi laici koji ga pratimo duži niz godina možemo
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pa dobro nije da nemaju razlog hejteri da ga napadaju za glumu al ne vidim sto bi glumio da igra 3 sata pa da gubi set od Raonica 6-1 ako moze da dobije brze, nema smisla.

                      Comment


                      • Mene bi bila sramota da sam na mestu Miloša polumrtav Novak igra egal sa njim.

                        Comment


                        • Ako se ukaže prilika probaće. Ali ne znam koliko ima snage za trčanje. Raonić kao da pada na Novakovu foru umesto da ga dokusuri on spušta nivo. A Novak svaku polupriliku maltene iskorišćava. Skoro svaku.

                          Comment


                          • Kolike pauze pravi Milos
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Pa dobro nije da nemaju razlog hejteri da ga napadaju za glumu al ne vidim sto bi glumio da igra 3 sata pa da gubi set od Raonica 6-1 ako moze da dobije brze, nema smisla.
                              Preuvelicava, tu je problem...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Zato samo mi laici koji ga pratimo duži niz godina možemo
                                Nama je sve dozvoljeno

                                Comment

                                Working...
                                X