Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino dobro posle ove pobede je što je prekinuo niz pobeda RBA na betonu protiv njega...
    Sutra sa Milošem će biti vraški teško ako ga ne bude služio servis...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Kad se završi karijera, gledaću sve mečeve ispočetka. Definitivno najbolji tenis od 2018te na ovamo. Kruna.
      Ovo najbolji tenis?? Ovo je sraaanje jednoo... Bog ga je spasio sto je Federer povrijedjen. Pokidao bi ga servama odje. Dobro, mozda ne bi, ima on recept za fedju.. Ali nije bio neki mec, brate. Osim sto je bio ultra-dramatican, kvalitet mu nije bio neki. Bar se meni cinilo tako. Konstantna patnja na svoj servis. A makse.. agonija cista...

      Samo šačica ljudi na tribinama, pa kad udare aplauz, bas se osjeti velika razlika.

      I da, dobio ga je isto kao i on njega zadnja 2 puta - uz prvi izgubljeni set.

      Comment


      • Originally posted by Uthred View Post
        trazio si pravoslavno finale,ne...?
        Nisam to bio ja, ali se ne mogu sjetiti ko je bio.. Mada sam mislio da je autor tog posta mislio na Cicija. I oni su pravoslavci valjda.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Nisam to bio ja, ali se ne mogu sjetiti ko je bio.. Mada sam mislio da je autor tog posta mislio na Cicija. I oni su pravoslavci valjda.
          ne,mislim da se mislilo na raonu-grci se pisu pravoslavcima,ali koriste gregorijanski kalendar
          Wizard

          Comment


          • Mene samo interesuje da li on unistava svoje zdravlje ovako,kako moze tako lose da se oseca na terenu i da ide do kraja dok ne pobedi i pilule i masiranje i stomak,nije mu ovo prvi put,mnogo puta izgleda da ne moze vise na noge da stoji i on nekako pobedi,mentalno nema jaceg sportiste na svetu.

            Comment




            • Ustaj sad, vjestice nijedna!! Sad cu ja u nju trupacke, da vidi kako je! Smijem se bolesno.. nezdravo.. izgubio sam razum....

              Comment


              • Prvo, nije bio ok fizicki i ti problemi koji ga muce pojacani sa velikom vlagom bas ga izmucise ko zutog.


                Drugo, treba svi da pevamo i budemo presrecni za kakvu mentalno cudoviste navijamo. Monstrum.

                Trece, ja se pomirila na 5:6 da je sve gotovo, sto je i ok, ovde stvarno nisam ocekivala nista, vec da dize formu za USO. Tako da sam bas happy, a vi dramite i dalje
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • pa prelepo je mace
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post


                    Ustaj sad, vjestice nijedna!! Sad cu ja u nju trupacke, da vidi kako je! [emoji38]1: Smijem se bolesno.. nezdravo.. izgubio sam razum....
                    Jaooo ne diraj je, smorila se sirota i ona
                    Macka za macku [emoji76]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ja momentalno


                      Wizard

                      Comment


                      • Comment


                        • kako zovete,nikad ne mogu da zapamtim,ono kontrasujeveje-jinksovanje ili tako nesto?

                          evo ga i rothenberg radi to isto,jos na hesteg #Djokémon

                          Wizard

                          Comment


                          • Ostavi vise tog coveka na miru, tj nas oslobodi njega. Sta si opsednut sa likom aman! Ne zanima sve sta on pise i lupeta. Meni je na ignoru, a ti kada ga postavis, sve vidim ovde.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Najcudniji Bo3 mec sto sam u zivotu gledao. Agut mu uzme prvi set, pa onda Novak uzima MTO, pogadja lopticom covjeka na praznim tribinama, pa se zatvara krov, pa breakfest u trecem, Novak vodi 5:2, pa onda gubi 4 gema za redom, boli ga sve zivo, hoce da povrati.. pa pravi brejk sa jedinom BL koje se nekako dokopao.. i u TB opuca Aguta sa nule uz 3-4 asa...

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ostavi vise tog coveka na miru, tj nas oslobodi njega. Sta si opsednut sa likom aman! Ne zanima sve sta on pise i lupeta. Meni je na bloku, a ti kada ga postavis, sve vidim ovde.
                                dumam kako da odgovorim...ipak cu pristojno...ovog puta

                                jbt,koji je vama,delite savete ako te nesto nervira,preskoci,skrolaj i slicno...dakle,poslusaj svoj savet i skrolaj

                                nit kog vredjam,nit spamujem,nego eto tebe nervira u,jeeee
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X