Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normalno da se uci, Vavrinka ti je jedan od primera
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Danas su samo Djokovic i Medvedev jasni favoriti. U svih preostalih 6 meceva je 50-50. Bar meni tako izgleda. Bice bas veselo.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Ja iskreno nisam uopste iznendjen Krajinovicevom pobjedom, rezultatom mozda da ali koliko god da je Thiem napredovao on na ovom ledu moze ispast od mnogih igraca, ne kazem da ne moze otici daleko i potencijalno osvojiti ali dijapazon igraca od kojih moze ispast je ogroman
        Ne mogu da razumijem zasto Tim igra americku turneju umjesto da se koncetrise na RG koji se ove godine igra u uslovima koji su za njega idelani.

        Originally posted by DinoFC View Post
        Djokovic je strasno tanko izgledao. Berankins je izgledao kao neka zvijer na terenu a Novak bespomocan. I te povredice glupe iritirajuce sto mu odvlace paznju a on hipohondar svakako uticu.
        Novaku je to bio prvi mec poslije 6 mjeseci, a Berankisu 4 na ovom turnitu. To je prilicna razlika. Zato nije cudno sto je Novak izgledao kao ti kazes "tanko". Svejedno, ima razloga za optimizam. Prvo, Novak je digao igru kad god je trebalo. Drugo, pokazao je zelju i strast kada je uspio da brejkne Beranisa na 4:4 u 2. setu. (sjeti se krika.) Bilo mu je jako stalo da ne zakomplikuje sebi zivot. Trece, povreda vrata mi ne djeluje tako ozbiljno.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Normalno da se uci, Vavrinka ti je jedan od primera
          pa meni nije vavrinka jedan od primera...ne nalazim to u njemu,a marej je danas dao jednu izjavu koja mi je ono...baš objasnio

          Wizard

          Comment


          • Kako ne vidis to u Stanu, ti si luuud

            A Endi neka ne mudruje previse, jer ce zbog te price sad da isprdi od Raone. On je bio totalno gotov, serviran na tacni Zverevu, nego je imao srece sto je igrao sa avetinjom, koja je zaredjala duple i tako mu poklonila pobjedu.

            Comment


            • Pa ne vidi u Stanu zato sto prati tenis 4,5 godina ni ne zna kakav je Vavrinka bio ranije.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • pa ipak pratim malo više...

                da ne pišem sad nesto da me olja banuje,ali njegovi slemovi...
                Wizard

                Comment


                • Koja je mana njegovim slemovima?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Brate, nadimci Stan The Man i Stanimal nisu nastali bez razloga. On def nije poznat po konzistentnosti, ali ta predatorska crta o kojoj sam pricao, to sto fali Zverevu.. to je Stan izgradio tokom godina. To je ono kad ti je protivnik na konopcima, a ti nikako da mu zadas zavrsni udarac. Patio je i Stan od toga, ali je prevazisao.

                    Pa i Novaka su jedno vrijeme zvali mentalni patuljak, kad je imao uzasan skor u finalima slemova. Tukao ga je glas da je odlican dok se ne dodje do kraja i krucijalnih momenata, ali onda izdusi. I on je nasao nacin da prevazidje to. I sad ga bije glas da je mentalno najjaci igrac u teniskoj istoriji. To se uci. Na tome se radi. Nije nesto sa cim se radjas, vjeruj mi.
                    Last edited by Joker; 25-08-20, 16:32.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Koja je mana njegovim slemovima?

                      pa novak
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Brate, nadimci Stan The Man i Stanimal nisu nastali bez razloga. On def nije poznat po konzistentnosti, ali ta predatorska crta o kojoj sam pricao, to sto fali Zverevu.. to je Stan izgradio tokom godina. To je ono kad ti je protivnik na konopcima, a ti nikako da mu zadas zavrsni udarac. Patio je i Stan od toga, ali je prevazisao.

                        Pa i Novaka su jedno vrijeme zvali mentalni patuljak, kad je imao uzasan skor u finalima slemova. Tukao ga je glas da je odlican dok se ne dodje do kraja i krucijalnih momenata, ali onda izdusi. I on je nasao nacin da prevazidje to. I sad ga bije glas da je mentalno najjaci igrac u teniskoj istoriji. To se uci. Na tome se radi. Nije nesto sa cim se radjas, vjeruj mi.
                        ali cekaj,onda je imao zdravstvenih problema,ne?nije bila u pitanju psiha

                        a drugo,kad ovoliko potenciirate na jednom primeru,to mu dođe na ono da izuzetak potvđuje pravilo

                        ja hocu da kazem da je meni zao tih mladih ljudi,oni su malo mlađi od mene i razumem njihovu želju za provodom-ono,kaće,ako neće sad

                        samo onakvo spartansko odricanje kakva su imala ona (ipak 4) ludaka je od njih napravilo to sto su danas
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Uthred View Post
                          samo onakvo spartansko odricanje kakva su imala ona (ipak 4) ludaka je od njih napravilo to sto su danas
                          Pa to je to. Ali jedino Nadalu od njih 4 nije trebala "dopunska nastava" u tom dijelu, jer je imao oficira za trenera u mladosti. Ova trojica su morali dosta da rade na tome da budu veliki kad je najbitnije. Klasa i fizikalije nisu dovoljne, moras u glavi da budes sampion.

                          Comment


                          • pa se vracamo na pocetak- s tim se radjas...
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ova trojica su morali dosta da rade na tome da budu veliki kad je najbitnije.
                              Originally posted by Uthred View Post
                              pa se vracamo na pocetak- s tim se radjas...
                              Ti si najveci sampion od svih, casti mi!

                              Comment


                              • Medo vrlo, vrlo stabilan. Jeste da mu nisu neki izazovi ova dva meca, ali kao da nije bilo pauze. Bas se ne osjeca ikakva zardjalost.

                                Comment

                                Working...
                                X