Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Znaci sve po starom, Novak opet ozljeden
    Godine cine svoje.

    Comment


    • Je l Tim bio ocajan ili je Filip bio genijalan ili je bila kombinacija?
      Ili mozda Timu ne odgovara ova brza podloga?

      nisam gledala, pa zato pitam
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Šta god bilo Fića ga razbuc'o na sitne komade

        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

        Comment


        • To vidim po rezultatu, ali me ovako zanima, da li je Tim poklanjao previse ili je Fica bio predobar ili kombinacija.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Filip je bio fenomenalan! Ali je Tim igrao klasicni s&v, sto on nikad ranije nije radio. Zato sumnjam da je tank, ali opet.. Moze da bude da je iz ocaja imao takav pristup, ne znam.. Istina je da mu od pocetka nista nije islo od ruke, dok je Filipu svaka zamisao isla kao po loju. I sve je jako brzo islo..

            Comment


            • Hahahaha, Tim i s&v

              Hvala na odgovoru, a bilo bi super da ovakvu pobedu potvrdi danas, posle ako mu dodje Marej moze da igra a mislim da bi ga Raonicev servis nervirao i iznervirao.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja iskreno nisam uopste iznendjen Krajinovicevom pobjedom, rezultatom mozda da ali koliko god da je Thiem napredovao on na ovom ledu moze ispast od mnogih igraca, ne kazem da ne moze otici daleko i potencijalno osvojiti ali dijapazon igraca od kojih moze ispast je ogroman

                Djokovic je strasno tanko izgledao. Berankins je izgledao kao neka zvijer na terenu a Novak bespomocan. I te povredice glupe iritirajuce sto mu odvlace paznju a on hipohondar svakako uticu.
                Last edited by DinoFC; 25-08-20, 12:45.

                Comment


                • Evo nekih njegovih utisaka:

                  Comment


                  • Sto rade Zverevu, on ce totalno mentalno da implodira, greote...

                    "When it starts again, you will see again, you will see exactly who has worked hard and who has not.”


                    Sad mu ovo citiraju i dupe mu pomjeraju.. a i treba!

                    Comment


                    • ma tu imaš masu zajebancije...jedna od vulgarnijih,ali istinitih-pobedio te čovek sa vestačkim kukom
                      Wizard

                      Comment


                      • Vec ga zovu "Muska Dementieva".

                        Comment


                        • al kako sam ja navijao za marija-msm,sta sve čovek prođe,koliko je tu samo rada potrebno,sale neka gleda samo.

                          al ja imam utisak da veću želju za njegovim tenisom imaju miša i ćale mu,nego on sam...on bi u klubove
                          Wizard

                          Comment


                          • Njemu treba Toni Nadal. Neko da ga natjera, ne da radi puno, vec da psihicki pati. Vojnicki dril. Opet, ne u smislu fizickog rasturanja, vec psihickog gazenja. Mora da pronadje to nesto predatorsko u sebi, zedj za krvlju.. Previse razmislja o ocekivanjima, umjesto da je fokusiran na to da zgazi protivnika.

                            Comment


                            • ne znam da se to uči...ili jesi ili...
                              Wizard

                              Comment


                              • Uci, uci, i te kako.

                                Comment

                                Working...
                                X