Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha dolazi cesce na ovaj forum, pls.

    Comment


    • Kako li igra ovako... sa ovim bolom. Pih. Al greota, vata ritam. Kud ne dadoše nekog slabijeg.

      Comment


      • Neverovtno. Taman kada pomislis da ce BErankis da stane, a on pojaca. Bitno je Novaku da ima laka prva dva kola, a ono bas suprotno.

        Comment


        • Tooo, sunce moje! Psuuuuj!!!!

          Comment


          • Zaaaasto salje srca, koji mu je murac?? Hahahaha

            Comment


            • Pa publici, zar ne vidiš?

              E sada odmor do sutra i masaže...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • E pa stvarno show, prazne tribine, a on salje ljuuubav..

                Ali u onom predzadnjeg gemu, zadnji brejk sto je napravio.. Tu se bas raspucao i vidjelo se da nije htio da posustane. Lopte koje bi uglavnom udarao nekim blok-slajsom, on bi pucao iz sve snage iz skoka. I onda psovka.. uh, uh.. Too, bre!

                Comment


                • Mislim da je jednom prilikom objašnjavao to oko ljuuubavi...šalje je na sve 4 strane sveta.

                  Šalila sam se za ovo za publiku...

                  Da, kod tog brejka se videlo koliko mu pobeda znači.

                  U ovom kratkom intervjuu reče za vrat da je kako dani odmiču bolje, te se nadam da će sutra biti ok.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Sve su prilike da ce se Medvedev i Agut sudariti, a to bih stvarno volio da vidim. Naravno, vise od toga bih volio da obojica ispadnu sjutra, ali trt... Doduse, nisam siguran da li je Agut opasniji od Kacanova na ovakvoj podlozi.

                    Ali ako se sudare, to ce stvarno biti krvavo. Bar se nadam. Dvije ektremne tezine. A samo su jednom igrali do sada, u Indiji 2017-e.. kad Medo nije bio ni sjenka ove zvjerine kakva je danas.

                    Comment


                    • dakle,palo je novakovanje

                      definitivno velikima i "velikima" vise treba publika,ovi nesrecnici sto igraju na parkiralistima su navikli da nema publike-neposteno,ali istinito

                      kakva je samo bila serena,a bogami,bila dobra seca knezova danas

                      zamalo da i veliki knez bude out

                      (toliko i o toj cuvenoj nepostenoj pauzi koju 147 stalno pominje )

                      LM,svidja mi se ovo kompjutersko sudjenje,premda bi mogli da ubace(ako jesu,zvinjavam se) par razlicitih glasova...
                      nece da bude vise YOU CANNOT BE SERIOUS momenata-dok komp ne pogresi-e,to ce me zanimati,kako ce ljudi reagovati

                      i sta mislite KOLIKO su pogresnih odluka donele sudije,koliko su meceva odlucile,koliko novca preusmerile etc




                      (pio sam malo )
                      Wizard

                      Comment


                      • i da,neko je rekao da je berankis igrao 1. mec-visko rece da je vec igrao 3,i spasao mec loptu...

                        a da je extra giga mega dobar bio-nije,nego je novak bio los

                        a sad odo na TW
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Vidi Ali Nili je supervizor...

                          Ovo sa vratom može biti i neko blago istegnuće...

                          Prođe to za dva tri dana
                          ja volim ai nilija,novak je osvojio W kad je on sudio
                          Wizard

                          Comment


                          • Znaci sve po starom, Novak opet ozljeden

                            Comment


                            • Novak ko neki bauk da ga tera, ko prosle godine na istom mestu sličan problem, rame-vrat.

                              Setio sam se tokom prenosa one izjave da zamišlja da navijaju za njega kada navijaju za protivnika. Pa to isto može i sad da radi, nek zamišlja pune tribine Stvarno mu skidam kapu za igru obzirom na probleme sa vratom. Turnir je jak, ima razloga da ide na titulu i imaće nekoliko ozbiljnih provera u vidu Šapovalova, Medvedeva i finaliste koji bi mogao biti lakši meč od svih ostalih.

                              Najave moderatora su mi presmešne.

                              Comment


                              • Šapo je ispao

                                Comment

                                Working...
                                X