Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 20/21 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Top pojacanje za Vilu. Nema za njih borbe za opstanak ove sezone, idu oni u borbu za gornji dio tabele
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Inace prelazni rok u Engleskoj se zavrsava 16.10. Nakon zatvaranja internacionalnog roka 05.10. engleski klubovi ce moci jos 10 dana da trguju medju sobom koliko sam razumeo.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Inace prelazni rok u Engleskoj se zavrsava 16.10. Nakon zatvaranja internacionalnog roka 05.10. engleski klubovi ce moci jos 10 dana da trguju medju sobom koliko sam razumeo.
          Nisam 100% siguran ali taj period od 5-16 oktobra mogu da koriste PL ekipe samo sa ligama ispod, ne i izmedju PL ekipa
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Da, tako sam i ja razumeo.

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Comment


                  • Koliko su Englezi precijenjeni pa to je nevjerovatno.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Slazem se, ove pare za igraca koji nije dokazan, previse.

                      Jako bitna stavka u tom transferu.

                      He’ll cost £23.5m but crucially Liverpool have a 15 per cent sell-on clause as part of the deal, and a buy-back option guaranteed for three years.

                      Comment


                      • Opeljesio ih Liverpul. Em uzeo dobre novce i jos ako se razvije u napadaca kakvog ocekuju mogu da ga vrate za relativno okej novce i opet da zarade na njemu.
                        Mnogo je dao Sefild, bas mnogo.

                        Ovo mi mirise ko za onog u Bornmutu, Ibe ili tako nesto. Nema ga nidje
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ibe je imao 40tekmi u Liverpulu igrao i PL, Brewster po meni nije jos za PL.

                          Daj boze da Grujic ostane u PLu, da ode u neki Brighton ili Leeds, bog da ga vidi. Inace svi ga hvale za sinocnu utakmicu protiv Arsenala, Leno mu skinuo 2 gola. I Shaq je vec sa nekim u pregovorima, i on bi trebalo da ode uskoro. Isto vazi i za Wilsona, koji je prosle sezone bio jedan od boljih igraca u Bournemouthu, cudo da jos nije nasao klub.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Koliko su Englezi precijenjeni pa to je nevjerovatno.
                            Klubovi u engleskoj dobijaju veliki novac od tv prava plus sto imaju vjerovatno jace sponozorske ugovore u odnosu na klubove iz drugih liga. Tako da mislim da i to podize cijenu engleskih igraca kada se radi o transferima u okviru PLa. Transfer Smallinga ce Romu vjerovatno kostati oko 20m evra ali da taj isti Smalling treba preci u npr. Everton to bi mozda bio oko 40m evra.

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Opeljesio ih Liverpul. Em uzeo dobre novce i jos ako se razvije u napadaca kakvog ocekuju mogu da ga vrate za relativno okej novce i opet da zarade na njemu.
                                Mnogo je dao Sefild, bas mnogo.

                                Ovo mi mirise ko za onog u Bornmutu, Ibe ili tako nesto. Nema ga nidje
                                Ocigledno je da im je ocajnicki potreban napadac. Evo poredjenja njihovih napadaca u Championshipu u odnosu na proslu sezonu u EPL.

                                Ollie McBurnie 2018-19 za Swansea - 44 utakmice, 24 gola
                                Ollie McBurnie 2019-20 za Sheff Utd - 40 utakmica 6 golova

                                Billy Sharp 2018-19 za Sheff Utd - 42 utakmice, 24 gola
                                Billy Sharp 2019-20 za Sheff Utd - 29 utakmica, 4 gola

                                David McGoldrick 2018-19 za Sheff Utd - 45 utakmica, 15 golova
                                David McGoldrick 2019-20 za Sheff Utd - 30 utakmica, 4 gola

                                Jeste da su oni malo defanzivniji nego kad su igrali u Championshipu, ali je razlika u broju golova ocigledna kao i razlika u kvaliettu odbrana u odnosu Championship. Brewster moze da ode u oba smera, nikad se ne zna.

                                U svakom slucaju Wilder je od kako su usli u EPL potrosio preko 100 miliona funti, plate igraca su drasticno skocile u EPL kao i sponzorski ugovori i TV prava, ali je i njima jedan od najbitnijih prihoda matchday, koji trenutno ne postoji.
                                Last edited by belgrade_owl; 02-10-20, 17:46.

                                Comment

                                Working...
                                X