Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 20/21 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima ko vremena za mini ligu/predictions da otvori novu temu? I bilo bi dobro da rok bude do pocetka prvog kola, da ne bi bili u prednosti oni koji kasnije naprave svoj.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Comment


      • Solidarnost u stilu Premier Lige.....

        Sutra ce neko da izrazi zabrinutost povodom krsenja prava hotelskih radnika na bliskom istoku... da.

        Last edited by belgrade_owl; 11-09-20, 15:08.

        Comment


        • Sreća naša pa nisi to do sada ponovio 198765 puta.

          'Ajmo opet da pricamo o tome, nismo odavno.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ako kazemo da je Klop folirant, a navijaci Liverpoola licemerni moroni, hoce li biti dovoljno da to ne ponavljamo svakih 7 dana ili te lozi tako?

            I da je VAR gurao Lpool, da.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mislim dokazao si nam (meni bar) čestim ponavljanjem. Otvorio si mi oči. Kontam da su svi to uvideli pa nema poente pisati dalje.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Veceras Watford i Middlesborough otvaraju novu sezonu u Champiosnhipu, takmicarski najneizvesnijoj ligi na Svetu. Ivic debituje na ostrvu protiv legendarnog Warnocka, tezi ispit nije mogao da dobije za pocetak.

                    Kao i obicno liga je prilicno izjednacena pa je broj kandidata u borbi za opstanak i plasmanu u EPL veliki. Ova sezona ce biti specificna po tome sto ce se cak 14 puta ligaski mecevi igrati utorkom i sredom, neki klubovi ce u zavisnosti od uspeha u nacionalnim kupovima.

                    Kao i obicno klubovi koji ispadnu iz EPL se postavljaju kao glavni kandidati za povratak (najvise zbog novca koji dobijaju kao nagradu za ispadanje), ali svake sezone jedan od tih timova razocara, to bi ove sezone mogao biti Bournemouth koji je dosta igraca prodao.

                    Brentford, Norwich, Watford, Nottingham Forest - po mom misljenju glavni kandidati za prva dva mesta i direktan plasman.

                    Brentford je prodao najboljeg strelca, verovatno ce i Benrama otici, ali se do sada prodaja igraca njima nije pokazala kao problem i uvek su nalazili adekvatne zamene.

                    Norwich nije puno menjao sastav, cak su mi i glavni kandidati za titulu, dok Watford ima prejak napad za ovaj rang takmicenja. Forest je i ove sezone ulozio, nakon proslosezonskog fijaska kada su zbog gol razlike izgubili play off mesto trebalo bi da su izvukli pouke.

                    Cardiff, Derby, Stoke, Preston, Bournemouth - bi trebalo da se bore za play off pozicije

                    Swansea, Millwall, Bristol City, Blackburn, Middlesbrough, QPR, Birmingham, Reading - od ovih se moze ocekivati sve i nista.

                    Wycombe, Sheffield Wednesday, Luton, Rotherham, Huddersfield, Coventry i Barnsley - medju ovim timovima treba traziti ekipe koje se sele u nizi rang, Wycombe je dostigao istorijski uspeh, Wednesday krece sezonu sa -12 i mislim da cemo se tesko oporaviti.

                    Do kraja prelaznog roka ce se sigurno situacija u nekim klubovima izmenti.

                    Comment


                    • Ove godine su svima dresovi dibidus u PLu, ali meni se toliko svidja Interov dres da cu morati da ga nabavim.
                      Inace Nike je najciganskija firma na svetu, prave vapor i standard dresove, tipa vapor koriste igraci i oni kostaju oko 100evra a ovi standard oko 70. I sad meni nije normalno 50 evra baciti za jedan dres, a kamoli 100. Ali ajde ja sam jedva nabavio ovaj novi standard Liverpulov i tolika je razlika izmedju vapora i standarda da sam se pokajao sto sam uzeo. Imam osecaj kao da sam kupio dres kod kineza, zato sto nije isti kao sto nose igraci a bacio 69,99€, debilizam klasican.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • SKy Sports



                        Arsenal have accepted an offer of £16m from Aston Villa for goalkeeper Emiliano Martinez.

                        Martinez is due to undergo a medical this weekend, but has yet to agree personal terms ahead of a proposed deal that could rise to £20m.

                        Comment


                        • Comment


                          • Sky....

                            Aston Villa have agreed deal with Lyon to sign forward Bertrand Traoré for £17m.

                            Traoré to have medical in next 48 hours.
                            He knows John Terry from his time at Chelsea and he is looking forward to working with Dean Smith and Terry

                            Comment


                            • Comment


                              • Mislim da vrijedi rizika. Ako ostane zdrav 2/3 sezone Totenhem je dbro prosao. I dalje je to klasa

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X