Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 20/21 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Vjerujem da prelazi u Liverpul samo dok obezbijede novac prodajom Vajnalduma Barsi.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Vjerujem da prelazi u Liverpul samo dok obezbijede novac prodajom Vajnalduma Barsi.
      Ja sam citao da zele da skinu sa platnog spiska Harry Wilsona (navodno traze 20 mil), kao i da ima interesovanja za mladog napadaca Brewstera (Sheff U).

      Comment


      • Comment


        • Dukure, Alan, Rodrigez. Fino bogami, mogao bi Everton konačno da ima malo bolju sezonu, osim one prve sezone pod Martinezom uvijek su bili meh ekipa.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Vjerujem da prelazi u Liverpul samo dok obezbijede novac prodajom Vajnalduma Barsi.
            Ma jok, ne verujem da ce ici Gini bilo gde. A sto se tice Thiaga, moraju nekako da oslobode wage, Lallanu su prodali jos Grujica i Brewstera, ali njima su male plate i pitanje koliko ce njihova prodaja osloboditi wage i pitanje da li bi bilo dovoljno. Mada sad je vec dosta kasno, cisto sumnjam da ce ikoga vise dovoditi.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dosta sporo Liverpul se primiče i steže obruč oko Tijaga. Bavarci slično Dortmundu oko Sanča, neće popustiti, zadovoljiće se samo unapred iznesenom cenom, cenjkanja i procenti mislim da Bavarce ne zanimaju.
              Stavi keš na sto i možemo pregovarati i dogovarati...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Bas tako. Sad nek vide Ed i druzina da moraju i oni iskesirat za Sancha ako oce da ga dovedu. Mislim da su cekali da vide cijenu
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Bas tako. Sad nek vide Ed i druzina da moraju i oni iskesirat za Sancha ako oce da ga dovedu. Mislim da su cekali da vide cijenu

                        Comment


                        • Optimisticno razmisljanje. Spreman je da zrtvuje Lundstram-a i ne ponudi mu bolji ugovor.

                          BLADES CLOSE TO NEW ARRIVALS

                          Sheffield United manager Chris Wilder has told Sky Sports News “there is movement” and he is close to signing “two or three players”.

                          While he would not confirm who the new signings are - he did admit he is looking for five players in this window with a wing-back, centre-back, a midfielder and two forwards all on his list.

                          He expects Sheffield United to announce the new additions on Monday.

                          Comment




                          • Nije dobro kad se kapiten ljuti zbog transfera

                            Comment


                            • Last edited by Lord Aleksoni; 05-09-20, 09:52.

                              Comment


                              • Opa mali Josko kod Bielse, to mi je komsija. Jos jedan razlog vise da se navija za Leeds.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X