Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 20/21 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je u glavi malo neophodno je da klub bude "veliki".

    Svakom navijacu je njegov klub najveci i najbitniji, a samo navijaci jednog kluba (pogodi kog) smatraju druge klubove "malim"

    Comment


    • Ne, trofeji i istorija odredjuju koji je klub "veliki" a koji "mali".
      Isto tako niko nije lud da ulaze novac u nesto sto niko nece gledati, Liverpul ima navijace sirom sveta, verovatno u top5 najvecih baza navijaca na svetu. Prosto im se ne isplati ni finansijski da odrade dokumentarac za neki "manji" klub.

      Liverpul je najtrofejniji klub u Engleskoj, a 30 god nije osvojio titulu, dovoljan razlog da se njima snimi dokumentarac a ostalima ne. Pritom i ostali su imali dokumentarac, samo ga nije radio BBC meni totalno nebitna stvar.




      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 31-08-20, 21:42.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Trofeji su magnet za glory hunter-e, upravo to potvrdjujes, da nije trofeja ti za ne bi ni navijao za njih.

        Svidja mi se kako nemas duple standarde, trofeji odlucuju koji je klub veliki, ali ne odlucuju koji je trener bolji

        Sto se tice znacaja u engleskom fudbalu, postavio sam ti spisak klubova koji su po istoriji i ucinku za fudbal na ostrvu znacajniji od vas, kad je Preston osvajao titule vi niste ni postojali, plastika hard mode.

        Man. City, za koji si ti pisao da je "plastika" je i pre dolaska seika imao veci prosek publike od vas, ekipa koja je tavorila u donjem delu tabele ... da ne pominjem ostale klubove od kojih ste "veci".

        Verovatno nisi upoznat sa cinjenicom da je BBC drzavna televizija koja se izmedju ostalog finansira i TV pretplatom sto znaci da svi navijaci imaju sada pravo da zahtevaju dokumentarac o svom klubu jer su i oni ucestvovali u finansiranju ovog

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Trofeji su magnet za glory hunter-e, upravo to potvrdjujes, da nije trofeja ti za ne bi ni navijao za njih.

          Svidja mi se kako nemas duple standarde, trofeji odlucuju koji je klub veliki, ali ne odlucuju koji je trener bolji

          Sto se tice znacaja u engleskom fudbalu, postavio sam ti spisak klubova koji su po istoriji i ucinku za fudbal na ostrvu znacajniji od vas, kad je Preston osvajao titule vi niste ni postojali, plastika hard mode.

          Man. City, za koji si ti pisao da je "plastika" je i pre dolaska seika imao veci prosek publike od vas, ekipa koja je tavorila u donjem delu tabele ... da ne pominjem ostale klubove od kojih ste "veci".

          Verovatno nisi upoznat sa cinjenicom da je BBC drzavna televizija koja se izmedju ostalog finansira i TV pretplatom sto znaci da svi navijaci imaju sada pravo da zahtevaju dokumentarac o svom klubu jer su i oni ucestvovali u finansiranju ovog
          Pa dobro ja navijam za Liverpul od 99', na forumu sam od 12' Liverpul je posle 21god osvojio titulu i ja sam glory hunter. [emoji3]

          Pa mozemo i trofeje gledati, 1LS i 1PL Klopp 2PLa Pep. Sad ces ti da pominjes carabao cup i fa cup. A ja cu ti pomenuti 500miliona potrosenih vise, pritom je nekoga docekao Sakho, Henderson, Markovic i Allen a nekoga De Bruyne, Kompany, Silva i Yaya Toure. Tim koji je i pre Pepa bio najjaci u ligi. Liverpul je bio midtable tim.
          Sto opet ne umanjuje Pepove sposobnosti, nekima ni neogranicen budzet nikakve rezultate ne donosi.

          Siti je mozda i imao prosek veci, zato sto im je stadion bio veci. Ali ti da pratis PL primetio bi kako tribine budu prazne na etihadu 20min pre kraja meca.

          Da itekako sam upoznat sa cinjenicom da je BBC nacionalna televizija, ali ne cujem te druge navijace. I to ne placaju samo navijaci vec svi gradjani UK, pa ne vidim da se iko zalio osim tebe koji sa UK nemas nikakve veze.
          Ali eto uspeo si da oteras sve navijace Liverpula sa foruma, jel nikome ne pada napamet da ulazi u ovakve tipove konverzacija sa tobom u kojima koristis lazi i podvale, i onda ljudi ne zele da citaju tvoje provokacije i gluposti koje pises svaki dan.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 31-08-20, 22:10.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Van Strike View Post
            Pa dobro ja navijam za Liverpul od 99', na forumu sam od 12' Liverpul je posle 21god osvojio titulu i ja sam glory hunter. [emoji3]

            Pa mozemo i trofeje gledati, 1LS i 1PL Klopp 2PLa Pep. Sad ces ti da pominjes carabao cup i fa cup. A ja cu ti pomenuti 500miliona potrosenih vise, pritom je nekoga docekao Sakho, Henderson, Markovic i Allen a nekoga De Bruyne, Kompany, Silva i Yaya Toure. Tim koji je i pre Pepa bio najjaci u ligi. Liverpul je bio midtable tim.
            Tipican primer navijaca iz Srbije koji zaboravlja da u ligu ucestvuje vise od 2 tima i uporedjuje iskljucivo trenere najjacih klubova a one koji su vise puta osvajali EPL, Primeru, Serie A, La Ligu i LS stavlja u zaborav... sta bi sa delom gde istorija odredjuje velicinu kluba ili trenera?

            Bitno da Klop nije potrosio ni dinara, i da mu platni fond nije 310 mil funti bez premija.... oni jadni tamo prose po dokovima za helb i uzeli titulu.

            Siti je mozda i imao prosek veci, zato sto im je stadion bio veci. Ali ti da pratis PL primetio bi kako tribine budu prazne na etihadu 20min pre kraja meca.
            Pricam o periodu dok su igrali na Main Road-u, pre nego sto su Seici dosli u klub.

            Da itekako sam upoznat sa cinjenicom da je BBC nacionalna televizija, ali ne cujem te druge navijace. I to ne placaju samo navijaci vec svi gradjani UK, pa ne vidim da se iko zalio osim tebe koji sa UK nemas nikakve veze.
            To sto se ne pise o dokumentarcu na forumu SK ne znaci da se ne pise po engleskim forumima, twitteru i ostalim drustvenim mrezama. O mojim vezama sa UK ne bih raspravljao - privatna stvar.
            Ali eto uspeo si da oteras sve navijace Liverpula sa foruma, jel nikome ne pada napamet da ulazi u ovakve tipove konverzacija sa tobom u kojima koristis lazi i podvale, i onda ljudi ne zele da citaju tvoje provokacije i gluposti koje pises svaki dan.
            Never your fault, always a victim?

            Zar su toliko neuki da ni ignore ne znaju da kliknu ili da preskoce post? To sto imam drugaciji pogled na tvoj klub i sto nisam deo wank festa kad se pomene pesma uzeta iz mjuzikla Karusel ne znaci da lazem. To je zapravo veoma teska optuzba bez ikavih dokaza.

            Ja jedan sam oterao 10-15 navijaca Liverpoola sa foruma

            Kad malo bolje razmislim neki od navijaca tog kluba su svojevremeno imali genijalnu izjavu da je Sheffield United najstariji klub na svetu (nevidjeno sramna izjava), drugima nije bilo jasno zasto je Amazon pravio dokumentarac o Man. City-ju u sezoni u kojoj su oborili sve rekorde i sve to u zelji da ponizi i umanji uspehe, onda se cudite i nije vam pravo kad neko uzvrati istom merom (offended by everything, ashamed of nothing).

            Nije ti smetalo kad je navijac tvog kluba iz ciste pakosti i neznanja za Wednesday napisao da su najveci prevaranti ikada - onda nemoj da ti smeta i drugaciji pogled na vas klub.
            Last edited by belgrade_owl; 31-08-20, 23:03.

            Comment


            • Al gde si ti tamo nasao neki Wednesday da za njega navijas haha

              Comment


              • Ugasi igricu

                Manchester City have agreed personal terms on a contract with Kalidou Koulibaly. They now need to find an agreement over the fee with Napoli.

                Comment


                • Comment


                  • Novi dom fudbalera Brentforda, nisam pristalica sarenihstolica, ali ovo deluje dobro.

                    Comment


                    • Brajton se uspeo otrgnuti od želje Bijelse i uspeo zasržati standardnog štopera, Bena Vajta.

                      Comment


                      • Kontroverzni gazda Napolija De Laurentis baš jebe "Građane".

                        Odbio je novu ponudu za Kulibalija.

                        Comment


                        • Comment


                          • Glenn Murray je potpisao za Watford, pozajmica do kraja sezone, uz njega Vladimir Ivic na raspolaganju ima jos samo

                            Danny Welbeck
                            Andre Gray
                            Isaac Success
                            Troy Deeney
                            Luis Javier Suarez
                            Joao Pedro
                            Jerome Sinclair

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X