Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao im je sve na terenu a posle i van terena.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Najveće šanse da su mu dobacivali Milojević, Ivanović i Nikolići.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ko zna Kuperu šta tek misliš o ponašanju Vujoševića i sredini gde je dugo radio.

        Ne smem ni da zamislim kakve uvrede si spremio za Duleta.

        To su zaboravili. . .kratko pamćenje.. . .mada je ponasanje Lesora sramotno svakako
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Najveće šanse da su mu dobacivali Milojević, Ivanović i Nikolići.
          Ma možda je neko od novinara iz Podgorice ili prijatelja kluba.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Ma možda je neko od novinara iz Podgorice ili prijatelja kluba.
            Ne verujem,nije neko koga ne poznaje ,ne bi ga ovako pogodilo i izazvalo reakciju.Siguran sam da je neko od igrača Budućnosti
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Ko zna Kuperu šta tek misliš o ponašanju Vujoševića i sredini gde je dugo radio.

              Ne smem ni da zamislim kakve uvrede si spremio za Duleta.

              Ово је било у духу Tradicione di familija!

              Неке ствари је тешко искоренити-https://www.youtube.com/watch?v=1il1b52cSPw&ab_channel=DjordjeMilosevic

              Само некад удара Даниловић,а некад алхемичар!

              Comment


              • Samo lupate bez ikakvih informacija i zakljucujete na osnovu 5 sekundi snimka. S obzirom da znam sto se desilo, mislio da podijelim sa kolegama ali nema svrhe izgleda. Jedino vam mogu reci da nista nije bilo strasno i da je momak (lesor) inicirao nesto ali i da se odmah umirio. Presmijesna je situacija bila.

                Comment


                • Небитна ситуација скроз...Душу дало да се прави спрдња и ништа више...Оваквих ситуација има 10 по утакмици,само што некад камера забележи а некад не...

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ma možda je neko od novinara iz Podgorice ili prijatelja kluba.
                    Možda i Rid, čim ga je Lesor podjebavao " pričaj srpski" a zna se da je konfliktni igrač + ga je Lesor razvalio.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by jordan loyd View Post
                      To su zaboravili. . .kratko pamćenje.. . .mada je ponasanje Lesora sramotno svakako
                      Prema svecu i tropar...svakom prema zaslugama. Zadovoljan sam što nije odćutao.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Samo lupate bez ikakvih informacija i zakljucujete na osnovu 5 sekundi snimka. S obzirom da znam sto se desilo, mislio da podijelim sa kolegama ali nema svrhe izgleda. Jedino vam mogu reci da nista nije bilo strasno i da je momak (lesor) inicirao nesto ali i da se odmah umirio. Presmijesna je situacija bila.
                        Naravno da ljudi lupaju jer niko ne zna sta je bilo. Ako znades reci, nemoj sve nesto uvijeno...

                        Comment


                        • Ne znade.
                          Evo, ko nije gledao

                          https://youtu.be/zY_uTwKimdg
                          Last edited by dekkard; 01-04-21, 13:32.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Posle se čude otkuda to da se Zvezdi dodeli spec poziv, pa naravno jer je gospodski klub, kao i navijači.
                            Koji je to prostakluk da se čoveku koji daje intervju, iza koji stoji organizator lige, koji gleda pola Evrope, dobacuje i vredja.
                            Nisam siguran da će se ovakva ljaga, a ide na dušu cele lige i organizacije, prepustiti slučaju.

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/CNHyAw6L...d=96p4o8rmnboz

                              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Miloje i Zvijezdo
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X