Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ne bih se složio.
    Al ukusi se razlikuju.


    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Okej, veruj do duela sa nama i ja sam mislio kao ti, a onda pogledam sastav i vidim da nisam u pravu.

    Jankunas i odlični trojkaš Milaknis su godinama tu, odličan tandem na kecu Volkap i Lekavičijus.

    Hajs i Rabit koji su igrali za Olimpijakos, Panatinaikos. Odlični Grigonis, pa Garino iz Baskonije.

    Lovernj koji je bio u NBA, Feneru. Znaš i sam kakvi su njegovi kvaliteti.

    Većinu ovih igrača (a možda i sve) bih odmah zamenio sa nekim našim igračima.

    Comment


    • Imponuje s koliko samopouzdanja igraju. Ne paniče, nema iskakanja iz koloseka, jasno su raspoređene uloge i savršeno ih odigravaju.
      Mislio sam da će ovaj Austrijanac na klupi biti njihova najveća boljka, ispostavilo se da je na pravi način zamenio legendarnog Šarunasa Jasikevičijusa.
      Još kad se priključi Garino biće prava mašinerija koje bi svako hteo izbeći.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Još su i zadržali onu žilavost sa Šarunasom.

        Nezgodni su.

        Comment


        • Ja ne bih, podjednakih smo bili kvaliteta u poslednjoj utakmici, sada sa dva(tri) nova igrača smo kvalitetniji.
          Jasikevičijusa je jedan Gavrilović dobio u Kaunasu, itekako može sa njima da se igra.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ja ne bih, podjednakih smo bili kvaliteta u poslednjoj utakmici, sada sa dva(tri) nova igrača smo kvalitetniji.
            Jasikevičijusa je jedan Gavrilović dobio u Kaunasu, itekako može sa njima da se igra.
            Sa trenutnim sastavima oni su u prednosti. Menja se situacija sa dolaskom Ročestija, Terija i O'Brajanta.

            Saša radi ozbiljan posao sa većinom evrokup igrača iz našeg sastava.

            Zamisli kakav će tek posao raditi kad mu se priključe ova trojica.

            Comment


            • Kad je Gavrilović skinuo skalp Šarunasu pred njegovim navijačima to je bila jedna od najslabijih pucačkih performansi Žalgirisa od kako pratim njih.
              Na prste jedne ruke može se pobrojati koliko su puta proturili loptu kroz obruč u šutu za tri.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Sa trenutnim sastavima oni su u prednosti. Menja se situacija sa dolaskom Ročestija, Terija i O'Brajanta.

                Saša radi ozbiljan posao sa većinom evrokup igrača iz našeg sastava.

                Zamisli kakav će tek posao raditi kad mu se priključe ova trojica.
                Ne mora da znači da će Teri i O' Brajant (ako je uopšte došao) biti bolji od npr sadašnjih prvotimaca na njihovim pozicijama.
                Prvo da prođe par tekmi pa se može dati sud dal su velika pojačanja ili se više očekivalo.
                A videćemo i ulogu Roča i koliko će zaprave dobijati minuta.
                Ipak je sklopio dvomesečni ugovor, kapiram da je više u planovima da bi se odma išlo do kraja sezone.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Martin Šiler je pandan Nika Nursa.
                  Obojica su od totalnih anonimusa dospela u sam epicentar košarkaških zbivanja.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ko osice.

                    Ne staju od prvog do poslednjeg minuta.

                    Neverovatno disciplinovani.

                    Comment


                    • Napumpali su se samopouzdanjem sad su prava pravcata kaznena ekspedicija.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Kris Singlton za 11-12 minuta provedenih u igri ostvario učinak od 0 poena i skokova i zarađenih 5 ličnih.
                        Index korisnosti -8.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Poezija kako igraju.

                          Smisleno u napadu, milina ih je gledati.

                          Comment


                          • Uzmite u obzir da Efes igra bez Larkina otpočetka sezone.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sreća je što je partizan primenio trenera pa može da kuka gde je tim od prošle sezone, šta da kaže navijač efesa koji nije promenio trenera???

                              Comment


                              • Stoji hendikep ne igranje Larkina ali jebeš tim koji izgleda kako izgleda bez samo jednog pojedinca.

                                Ubila ih timska igra Žalgirisa.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X